Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fincia

Co ile dni starac sie o dzidziusia !!!

Polecane posty

Gość fincia

Witam Od 9 miesięcy starmy się z mężem o dzidziusia ,jakoś nam narazie nie wychodzi . Starania były juz co 2 dni, co 1,5 dnia i codziennie ,próbowlaiśmy juz na wszystkie sposoby.(oczywiście nie przez cały cykl tylko w tych płodnych dniach) Może zbyt częste były . Dziewczyny może wy wiecie z własnego doświadczenia ,albo lekarz wam powiedział co ile dni najlepiej sie stara żeby była fasolka. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Najlepiej wyjasnilby Ci to Twoj lekarz ginekolog. Wylicz sobie dni płodne, kup dodatkowo test owulacyjny, i 5, 7 dni przed dniami plodnymi wstrzęmięźliwość.Finalowego dnia, kiedy test wyjdzie Ci poztywnt, kochajcie się w pozycji klasyczne z nogami w gorze a potem lez z poduszka pod biodrami i nóżkami w gorze okolo pol godziny.Nie uzywaj zadnych masci typu clotrimazol bo one zabiają plemniki.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniówka2007
na to nie ma reguły - my kochaliśmy się wcześniej też codziennie, co 2 dni w okresie płodnym, co 2-3 dni w całym cyklu ... trwało to 9 miesiecy, potem miałam hsg- udrożnione jajowody (bo inne badania były super dobre, nasienie git, hormonki też, owu stwierdzona) i wystarczyło 2 dni pod rząd, byłam na monitoringu, wiedziałam, ze pęcherzyk już ma pękać i tego wieczoru i następnego były przytulanki. No i wystraczyło ... przyjemniej było, bo nie na siłę i co ważne, miedzy jednym a drugim usg lekarz zalecił wstrzemięźliwość, żeby zagęściło się nasienie meża, 4 dni przed owu był post i potem 2 dni zabawy ;) Teraz leci 21 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby była fasolka to najlepiej zasadzic prosto do gruntu na wiosne:P najlepiej kupić w dobrym sklepie ogrodniczym wtedy na pewno wyrośnie fasolka :O:O:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przepis\' mojego gin. to taki żeby tak 7 dni odczekac przed owu i dopiero jak będzie owu działać (wzmacnia to plemniki) na razie nie mam efektu -bo mam inny problem- ale taka jest podobno dobra zasada... ważne zeby nie za często -co dwa dni- to podobno jest zbyt często (choć ja też kiedyś tak działałam :) ) życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej co dwa. Wtedy plemniki się zregenerują. Najlepiej jest określić owulację stosując test owulacyjny. Po tej stu procentowej skuteczności zabieramy się do działania. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Tez sie staramy od 9 mscy i nic.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na siłę bo stres powoduje blokadę. Dobra jest zmiana diety i oczyszczanie organizmu zioli jak skrzyp polny itp... gdybyśmy nie mogli mieć dzieci to skorzystalibyśmy z dawcy seksu w trójkącie w obecności męża. Na każde badanie ginekologiczne cipki jestem z mężem i wspierał porody. Nie jestem zacofana by się wstydzić męża przy badaniu i porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×