Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Niestety tak jest i to jest przykre ze ktos zepsuje opinie i inni na tym cierpia.Tym bardziej ze zabieg nie jest tani wiec kazdy potencjalny klient moze sie zrazic.I tez tak mysle ze to bedzie jak z tipasami szybko moze pojawic sie konkurekcja i takie niby stylistki ale co poradzic:)Najlepsi i tak zostana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaOpolanka
w opolu oplecam salon urody ambra ulicy nie pamietam ale to na malince nad bankiem maja strone www tez nie pamietam :((( w kazdym razie tam jest pani beata i ona wszystko robi i paznokcie naprawia i rekonstrukcje ogryzków zrobi i rzesy przedłuża lash be long zaplaciłam 199zł i mam znizke na pierwsze uzupełnianie (maja zniżke ale nie wiem jak długo) wiem ze to najtaniej w opolu roznica nawet 100zł i wiecej a naprawde poziom wysoki WIECIE w sumie cholernie mi sie tam podobało a moze pojde na zabieg czekoladowy hehe pozdrawiam opolanki i opolan (bo mezczyzn tam tez maja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaOpolanka
w opolu oplecam salon urody ambra ulicy nie pamietam ale to na malince nad bankiem maja strone www tez nie pamietam w kazdym razie tam jest pani beata i ona wszystko robi i paznokcie naprawia i rekonstrukcje ogryzków zrobi i rzesy przedłuża lash be long zaplaciłam 199zł i mam znizke na pierwsze uzupełnianie (maja zniżke ale nie wiem jak długo) wiem ze to najtaniej w opolu roznica nawet 100zł i wiecej a naprawde poziom wysoki WIECIE w sumie cholernie mi sie tam podobało a moze pojde na zabieg czekoladowy hehe pozdrawiam opolanki i opolan (bo mezczyzn tam tez maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vespera
W kwestii przedłużania rzęs w Warszawie. Jestem modelką i niestety posiadam bardzo wrażliwe oczy. Czesto wizazysci czy fotografowie upieraja sie przy dlugich rzesach, a doklejanie i odklejanie powodowalo u mnie uczulenie i podraznienia. Rozwiazalam problem zakladajac sobie sztuczne rzesy u Pani Edyty w centrum Warszawy. Pani Edytka przyjmuje w domu, posiada certyfikat ukonczenia wlasciwych kursów i ma profesjonalne lozko kosmetyczne. Usluga jest tansza niz w gabinetach czy salonach ( okolo 300 zł przy użyciu najlepszych materiałów), bo praca w domu niweluje koszty utrzymania salonu. A rzesy trzymaly sie prawie 4 tyg. Podaje numer do Pani Edyty - 666 115 711.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia B.P.
Cześć, ja też działam w Warszawie, dojeżdżam do klientek .Cena to 300zł. Pracuję na produktach amerykańskiej firmy wysokiej klasy. Z mojego doświadczenia wynika, że dosztukować należy po ok 3 tygodniach-dla utrzymania efektu i pielęgnacji. Niektórym paniom trzymają się dłużej, a innym krócej-zależy od ilości mechanicznych uszkodzeń:zbyt mocne tarcie rzęs, grzebanie w oczku;), nadmierne tuszowanie, stosowanie zalotki..Sama na sobie przetestowałam:D co można a czego nie:P Konsultacja i zapisy- tel. 69-7654-123. Pozdrawiam, Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓWCIE CO CHCECIE JA PRZEDŁUŻAM RZĘSY EXTREME LASHES W SALONIE OPTIMA FORMA NA UL. ŚW MIKOŁAJA 59 OD PÓŁ ROKU I POWIEM SZCZERZE ŻE JESTEM UZALEŻNIONA OD NICH PIĘKNIE SIĘ TRZYMAJĄ NAWET DO 2 MIESIĘCY SZCZERZE POWIEM ŻE PANI PAULA JEST W TYM MISTRZYNIĄ STRASZNIE DOKŁADNA I SKRUPULATNA DZIEWCZYNA POSIADA CERTYFIKAT I DUŻE DOŚWIADCZENIE .RZĘSY SIE NIE SKLEJAJĄ I WYGLĄDAJA BARDZO NATURALNIE PRZEZ DŁUGI DŁUGI CZAS I CENA NIE ZWALA Z NÓG TERAZ Z TEGO CO WIEM KOSZTUJĄ 690 ZŁ .POLECAM TEL.717836196.A UZUPEŁNIENIE 150 ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtreme L.L.
Hmmm..skoro pojedyncza rzęsa żyje max 2 miesiące a w momencie zabiagu dokleja się do każdej, to bardzo mało prawdopodobne, że wszystkie rzęsy na oku wyrosły w tym samym dniu(zabiagu). Niemożliwe, nierealne ;) Taka teza została obalona już dawno:) Już po tygodniu mozna zaobserwować, że rzęsy rosną:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonazga
Zapraszam wszystkie Panie na zabieg PRZDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS 1:1 metodą EXTREM LASHES w Radomiu. Jestem wykwalifikowaaną kosmetyczką , posiadam certyfikat . Tel kontaktowy 698 205 806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
Ja tez zapraszam na przedłużanie rzęs ale w Krakowie :) Jesli potrzebujecie więcej informacji to piszcie na maila lub dzwońcie 516-83-99-66 Mam certyfikat. Robie rzesy i sama je nosze juz od pół roku i chyba nigdy ich nie sciagne ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia200012
Witam wszystkie Panie wykonuję w Poznaniu przedłużanie rzęs profesjonalnie również jestem trenerem-szkoleniowcem i uczę innych wykonywania tego zabiegu dojeżdżam do klientki do domu zapraszam tel 698 245 562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonkaza
Ja robiłam w Warszawie i jestem mega zadowolona. Płaciłam 180 zł za zrobienie. Dwa razy uzupełniałam , pierwszy raz po 5 tygodniach. Rzęsy są super :) Za uzupełnienie płaciłam 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
To jaka metoda robilas te rzesy i jakie byly? Bo z tego co wiem to w Wawie ceny zaczynaja sie od 500zl za rzesy jedwabne nakladane metoda 1:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULAAAA
WITAJCIE :) JA TAKZE JESTEM PO ZABIEGU DOCZEPIANIA RZES I MUSZE POWIOEDZIEC ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ! A CO NAJLEPSZE ROBIŁA MI TO MOJA KOLEZANKA KTORA POSIADA CERTYFIKAT I ZAPŁACIŁAM 60 ZŁ:d HAHA JAK KTOS MIESZKA W POZNANIU BADZ OKOLICHACH PODAM NAMIARY :) KOSZT NAPRAWDE JEST NIEWIELKI A RZESKI TRZYMAJA SIE OK 6 TYG NIE SKLEJAJĄ SIE I NIE TRZEBA ICH MALOWAC DŁUGOSC DOBIERASZ SOBIE SAMA JA MAM OCZYWISCIE TE NAJDŁUZSZE...ALE JEST JEDNA WADA..TO UZALEŻNIAAAA NIE WYOBRAZAM SOBIE TERAZ MIEC MOJE NATURLANE RZĘSKI:/ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądźcie naiwne..
Ja bym nie mogła sobie pozwolić na tak niską cenę, może na początku, po otrzymaniu certyfikatu, robiłam za 200zł. Materiały są tak drogie, żeby się zwróciło za kuferek o wartości 2800zł i żeby na tym zarabiać nie mogę robić już za 180, bo wtedy źle wyceniona byłaby praca...Ja cenię swoją pracę, moje klientki też:) i są zadowolone bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
Zgadzam sie z kolezanka!! Sama nosze rzesy juz od pol roku i również robie je od tego czasu i nie spotkalam sie z dziewczynami ktore robilyby ponizej 200zl na oryginalnych materialach dobrej jakosci i przebadanych dermatologicznie!! 200zl to jest minimum, ale jako kosmetyczki duzo na tym tracimy. Chyba sobie nie zdajecie sprawy jak precyzyjna i dokladna jest to praca!! Poza tym materiały oryginalne bardzo duzo kosztuja!! Ja tez zaczynalam od takiej ceny zeby tylko zdobyc klientki. A dziewczyny które robią poniżej tej ceny są albo niewyksztalcone w tym kierunku albo nie znaja swojej wartosci! Przez takie podrobki MY dyplomowane kosmetyczki z certyfikatami tylko tracimy!! Ale same zobaczycie, co tanie to beznadziejne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectsilklashes
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectsilklashes
tak tanio to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectsilklashes
Tak tanio to musi być badziew. nie dajcie się oszukać. Jeśli ktoś kończy kurs w profesjonalnej firmie nie będzie wykonywał zabiegu w cenie 200zł. po pierwsze kurs jest drogi - ja płaciłam za kurs i kuferek startowy 4500zł a po drugie produkty też są bardzo drogie np klej kosztuje ponad 400zł nie mówiąc już o reszcie. Więc zabieg jak już ktoś opisał za 180zł z dojazdem do klientki to albo na produktach made in china z allegro i z kursem z płyty albo praca charytatywna. Nie dajcie się oszukać. Miałam już kilka klientek które zrobiły sobie rzęsy gdzieś na wyjeździe - bo tanio, a później przychodzą i nie można tego niczym ściągnąć bo kleju jest naładowane tyle że wystarczyłoby na kilka klientek nie mówiąc już o wyglądzie tego i zaczerwienionych i podpuchniętych oczach.Więc jeśli chodzi o Warszawę to przynajmnie ja nie wykonuję zabiegu poniżej 400-450zł bo na orginalnych produktach to się po prostu nie opłaca a za darmo to wolę poziedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
Przedłużam rzęsy metodą 1:1 we Wrocławiu .Na życzenie klientki dojazd do jej domu .Zapewniam materiały wysokiej jakości ,posiadam certyfikat i dwuletnie doświadczenie.Cena za zabieg 190 zł . Kontakt mailowy ada1124@op.pl lub tel 512312092 (jeśli nie odbieram proszę o sms z informacją -oddzwonię )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie rzęs Śląsk Nouveau Lashes 510-174-987 Salon firmowy Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeskiWarszawa
Jeżeli jesteś zainteresowana przedłużaniem rzęs metodą Nouveau Lashes w Warszawie i okolicach zadzwoń 507317437. Dojeżdżam także do Lublina, Białej podlaskiej, Włodawy i okolic. Przyjeżdżam z profesjonalnym sprzętem- łóżkiem, lampą. Wykonuje zabieg tylko na oryginalnych produktach tej firmy. Posiadam certyfikat Nouveau Lashes i kocham robić rzęsy. Mam bardzo atrakcyjne ceny: 350zł w tym otrzymujesz produkty do pielęgnacji rzęs o wartości 70 zł które są niezbędne i zazwyczaj są dodatkowym kosztem w innych salonach.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
do dorcia33 materiały do pracy kupuję w hurtowni kosmetycznej ,używam Looksus Lashes -mam certyfikat ,więc nie mam problemów z zakupem :) . Pracuję u siebie w domu lub u klientki więc odpadają koszty opłacania salonu ,pracowników itp... Swoją drogą ta "chińska fobia" jest dość zabawna : po pierwsze -nawet największe i najdroższe firmy kosmetyczne zlecają produkcję przynajmniej części swoich produktów właśnie fabrykom w chinach więc jeśli nawet ostatecznie noszą znaczek made in USA lub made in france itp to i tak przynamniej częściowo proces produkcyjny odbywał się w Chinach . Po drugie (jeśli ktoś był na porządnym szkoleniu to wie ) metoda pochodzi z Azji a parę lat temu dość popularne były szkolenia w Chinach wię być może nie zawsze te Chińskie produkty są takie złe... Myślę ,że czas najwyższy zakończyć to obrzucanie błotem - klientki i tak same wybiorą ... Forum powinno służyć przekazywaniu informacji a nie jakimś śmiesznym sporom konkurujących ze sobą wizażystek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrzucam nikogo błotem,ale wiem jakie sa ceny.Same materialy dosc drogie,chyba,ze naprawde kiepskiej jakosci.Za takie pieniadze nie chcialoby mi sie ani zakladac sobie ,ani komus rzes.Moje beda kosztowaly 400 zl i sa to firmy,ktora je wlasnie wymyslila.Reklamowala je minnymi zona Davida Bekhana Viktoria ze spice girls.Powstaly jako pierwsze ,reszta to marna kopia ,zreszta sama sie o tym przekonalam zakaldajac extreme lash czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Do Dorci 33 O jakiej firmie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×