Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość agi_wi
Ręce opadają!!!!!!Porządna stylistka, która ma stałe klientki w tym okresie nie zrobi promocji, bo nie ma wolnych terminów. Na jakich produktach trzeba pracować żeby za założenie brać 99zł? A uzupełnienie za 1zł? Czy może klientka na tym zarobi, bo trzeba będzie jej dopłacić.Jak się robi szkolenie z płyty za 80zł, nie posiada certyfikatu a materiały kupuje się na bazarze, to można pozwolić sobie na taką cenę. Niedoświadczona stylistka+niska cena=masakra na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy-wroclawwp.pl
do agi wi- zauważyłam ,że wiele firm ma promocje przedświąteczne - czy to oznacza ,że handlują kiepskim towarem ? Salony fryzjerskie i kosmetyczne we Wrocławiu prześcigają się wręcz by ściągnąć klientów do siebie - dłuższe godziny otwarcia ,dodatki ,gratisy... ATF we Wrocławiu - strzygą i czeszą za darmo - czy to znaczy ,że źle? Nie sądzę...ośmielę się nawet powiedzieć że robią to świetnie...Wysoka cena -to nie zawsze gwarancja dobrej usługi. Co do Twoich komentarzy na temat ceny to podkreślam ,że to PROMOCJA (oznacza stosowanie różnych bodźców zachęcających do zakupu towaru poprzez jego uatrakcyjnienie. Jest stosowana najczęściej w ograniczonym czasie, na miejscu sprzedaży) - czyli normalnie tyle kosztują u mnie uzupełnienia . Mam ndzieję ,że to co napisałam powyżej jest jasne i zrozumiałe i nie wymaga dalszych komentarzy. Certyfikat mam - i to już bardzo długo. Zastanów się również nad jedną sprawą - zainwestowałam w szkolenie,mam certyfikat,musiałam zainwestować również w materiały do pracy - i wg ciebie teraz odwalam chałę ...no to żadna klientka do mnie nie wróci ... A ja zarabiam również na uzupelnieniach i to przede wszystkim na tym... Opłaca się zdobyć nowe klientki ,choćby po to aby stale przychodziły na uzupełnianie. To się nazywa promocja w celu pozyskania n o w y c h klientów - warto o nich zabiegać , popracować za niewiele aby potem to zaowocowało . pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy-wroclawwp.pl
do agi wi- zauważyłam ,że wiele firm ma promocje przedświąteczne - czy to oznacza ,że handlują kiepskim towarem ? Salony fryzjerskie i kosmetyczne we Wrocławiu prześcigają się wręcz by ściągnąć klientów do siebie - dłuższe godziny otwarcia ,dodatki ,gratisy... ATF we Wrocławiu - strzygą i czeszą za darmo - czy to znaczy ,że źle? Nie sądzę...ośmielę się nawet powiedzieć że robią to świetnie...Wysoka cena -to nie zawsze gwarancja dobrej usługi. Co do Twoich komentarzy na temat ceny to podkreślam ,że to PROMOCJA (oznacza stosowanie różnych bodźców zachęcających do zakupu towaru poprzez jego uatrakcyjnienie. Jest stosowana najczęściej w ograniczonym czasie, na miejscu sprzedaży) - czyli normalnie tyle kosztują u mnie uzupełnienia . Mam ndzieję ,że to co napisałam powyżej jest jasne i zrozumiałe i nie wymaga dalszych komentarzy. Certyfikat mam - i to już bardzo długo. Zastanów się również nad jedną sprawą - zainwestowałam w szkolenie,mam certyfikat,musiałam zainwestować również w materiały do pracy - i wg ciebie teraz odwalam chałę ...no to żadna klientka do mnie nie wróci ... A ja zarabiam również na uzupelnieniach i to przede wszystkim na tym... Opłaca się zdobyć nowe klientki ,choćby po to aby stale przychodziły na uzupełnianie. To się nazywa promocja w celu pozyskania n o w y c h klientów - warto o nich zabiegać , popracować za niewiele aby potem to zaowocowało . pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy-wroclawwp.pl
do agi wi- zauważyłam ,że wiele firm ma promocje przedświąteczne - czy to oznacza ,że handlują kiepskim towarem ? Salony fryzjerskie i kosmetyczne we Wrocławiu prześcigają się wręcz by ściągnąć klientów do siebie - dłuższe godziny otwarcia ,dodatki ,gratisy... ATF we Wrocławiu - strzygą i czeszą za darmo - czy to znaczy ,że źle? Nie sądzę...ośmielę się nawet powiedzieć że robią to świetnie...Wysoka cena -to nie zawsze gwarancja dobrej usługi. Co do Twoich komentarzy na temat ceny to podkreślam ,że to PROMOCJA (oznacza stosowanie różnych bodźców zachęcających do zakupu towaru poprzez jego uatrakcyjnienie. Jest stosowana najczęściej w ograniczonym czasie, na miejscu sprzedaży) - czyli normalnie tyle kosztują u mnie uzupełnienia . Mam ndzieję ,że to co napisałam powyżej jest jasne i zrozumiałe i nie wymaga dalszych komentarzy. Certyfikat mam - i to już bardzo długo. Zastanów się również nad jedną sprawą - zainwestowałam w szkolenie,mam certyfikat,musiałam zainwestować również w materiały do pracy - i wg ciebie teraz odwalam chałę ...no to żadna klientka do mnie nie wróci ... A ja zarabiam również na uzupelnieniach i to przede wszystkim na tym... Opłaca się zdobyć nowe klientki ,choćby po to aby stale przychodziły na uzupełnianie. To się nazywa promocja w celu pozyskania n o w y c h klientów - warto o nich zabiegać , popracować za niewiele aby potem to zaowocowało . pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy-wroclawwp.pl
do agi wi- zauważyłam ,że wiele firm ma promocje przedświąteczne - czy to oznacza ,że handlują kiepskim towarem ? Salony fryzjerskie i kosmetyczne we Wrocławiu prześcigają się wręcz by ściągnąć klientów do siebie - dłuższe godziny otwarcia ,dodatki ,gratisy... ATF we Wrocławiu - strzygą i czeszą za darmo - czy to znaczy ,że źle? Nie sądzę...ośmielę się nawet powiedzieć że robią to świetnie...Wysoka cena -to nie zawsze gwarancja dobrej usługi. Co do Twoich komentarzy na temat ceny to podkreślam ,że to PROMOCJA (oznacza stosowanie różnych bodźców zachęcających do zakupu towaru poprzez jego uatrakcyjnienie. Jest stosowana najczęściej w ograniczonym czasie, na miejscu sprzedaży) - czyli normalnie tyle kosztują u mnie uzupełnienia . Mam ndzieję ,że to co napisałam powyżej jest jasne i zrozumiałe i nie wymaga dalszych komentarzy. Certyfikat mam - i to już bardzo długo. Zastanów się również nad jedną sprawą - zainwestowałam w szkolenie,mam certyfikat,musiałam zainwestować również w materiały do pracy - i wg ciebie teraz odwalam chałę ...no to żadna klientka do mnie nie wróci ... A ja zarabiam również na uzupelnieniach i to przede wszystkim na tym... Opłaca się zdobyć nowe klientki ,choćby po to aby stale przychodziły na uzupełnianie. To się nazywa promocja w celu pozyskania n o w y c h klientów - warto o nich zabiegać , popracować za niewiele aby potem to zaowocowało . pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy-wroclawwp.pl
do agi wi- zauważyłam ,że wiele firm ma promocje przedświąteczne - czy to oznacza ,że handlują kiepskim towarem ? Salony fryzjerskie i kosmetyczne we Wrocławiu prześcigają się wręcz by ściągnąć klientów do siebie - dłuższe godziny otwarcia ,dodatki ,gratisy... ATF we Wrocławiu - strzygą i czeszą za darmo - czy to znaczy ,że źle? Nie sądzę...ośmielę się nawet powiedzieć że robią to świetnie...Wysoka cena -to nie zawsze gwarancja dobrej usługi. Co do Twoich komentarzy na temat ceny to podkreślam ,że to PROMOCJA (oznacza stosowanie różnych bodźców zachęcających do zakupu towaru poprzez jego uatrakcyjnienie. Jest stosowana najczęściej w ograniczonym czasie, na miejscu sprzedaży) - czyli normalnie tyle kosztują u mnie uzupełnienia . Mam ndzieję ,że to co napisałam powyżej jest jasne i zrozumiałe i nie wymaga dalszych komentarzy. Certyfikat mam - i to już bardzo długo. Zastanów się również nad jedną sprawą - zainwestowałam w szkolenie,mam certyfikat,musiałam zainwestować również w materiały do pracy - i wg ciebie teraz odwalam chałę ...no to żadna klientka do mnie nie wróci ... A ja zarabiam również na uzupelnieniach i to przede wszystkim na tym... Opłaca się zdobyć nowe klientki ,choćby po to aby stale przychodziły na uzupełnianie. To się nazywa promocja w celu pozyskania n o w y c h klientów - warto o nich zabiegać , popracować za niewiele aby potem to zaowocowało . pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Nie zrozum mnie źle ale nie zgodzę się z Tobą. Piszesz, że wolisz popracować za niewiele, aby mieć później więcej klientek. Dla mnie to jest nonsens, jak się poczują Twoje stałe klientki? Jeżeli robisz coś dobrze to powinnaś się cenić. Wiem, że każdy chce zarobić. Tylko w taki sposób można szybko zeszmacić tą usługę, zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi to taniej od Ciebie. Cena będzie szła w dół, stylistka chcąc zarobić więcej będzie musiała usługę wykonać szybciej, żeby przyjąć więcej klientek, więc będzie robić to mniej dokładnie. I wiem, że każda powie że ona tak nie, że się do każdej klientki przykłada. Bzdura, nawet nie zauważy jak zacznie tak robić bo następna klientka będzie czekać i co chwilę spoglądać na zegarek. Niezadowolone klientki porównują przedłużanie rzęs do robienia tipsów. Kilkanaście lat temu ta usługa też była bardzo droga, mało kto mógł sobie na nią pozwolić, a stylistki płaciły mnóstwo pieniędzy za szkolenie, musiały robić dobrze żeby koszty szkolenia im się zwróciły i mogły zacząć zarabiać. W tej chwili mamy tysiące pseudo stylistek, które kupiły płytę z kursem na Allegro, które myślą, że coś potrafią i robią tipsy za 30-40zł . To samo będzie z rzęsami. Już coraz słychać coraz więcej głosów klientek, które mówią że albo zraziły się na początku albo przeszły przez kilka rąk zanim trafiły do kogoś rzetelnego. A ktoś wystawiał tym stylistką certyfikaty. Może to nie byłby głupi pomysł aby taki partaczy zgłaszać do ich firmy i za kilka takich skarg certyfikat byłby anulowany. Ale to chyba nie w tym świecie. A dobry marketing nie polega na obniżaniu ceny, bo za miesiąc podniesiesz ją o 100% do ceny z przed promocji, a klientki z promocji nie wrócą bo stwierdzą, że jest dla nich za drogo. Albo będzie to dla nich jednorazowe szaleństwo. A Tobie może tylko zaszkodzić. Lepiej do usługi dołączyć jakiś prezent dla klientki, nie tylko tej nowej, ale i tej stałej, albo tej która podsyła Ci koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy-wroclawwp.pl
Możesz się ze mną nie zgadzać - masz do tego prawo . Ja natomiast uważam ,że więcej psują rynek takie wpisy na forach internetowych jak Twój poprzedni . Klientki czytają i mają wrażenie ,że na rynku pełno oszustek i naciągaczek i boją się zaryzykować . Rosną jakieś legendy na temat wypadających rzęs ,klientkach które przez pół roku po zabiegu chodzą bez rzęs - a same stylistki poprzez swoje wypowiedzi napędzają tą histerię... Co do promocji ...cóż ,nie martw się o moje klientki - dbam o nie :) PS. Operatorzy tlefonii komórkowej - sprzedają telefony za ułamek ich ceny rynkowej - naprawdę myślisz ,że cokolwiek na tym tracą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona manka
Jeżeli ktoś szuka klientów niską ceną to nie najlepiej świadczy o fachowości.W okresie świąteczno-sylwestrowym porządni fachowcy z dziedziny urody mają żniwa,brak terminów od miesiąca więc obniżka cen to samobójstwo a nie reklama.Nie oceniam twojej pracy,oceniam twój samobójczy marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Ja nie mam zamiaru straszyć klientek, bo jest to piękny zabieg. Mam tylko nadzieję, że jeżeli ktoś niezdecydowany przeczyta moje poprzednie posty, zastanowi się jeszcze kilka dni. Poświęci je na poszerzenie swojej wiedzy na temat przedłużania rzęs. W ten sposób może zwracać uwagę na istotne rzeczy, takie jak certyfikat, produkty, zdjęcia prac, czy nawet to że po krótkiej rozmowie ze stylistką okazuje się, że wie od niej więcej na temat zabiegu. Lepiej taką wiedzę mieć przed zabiegiem, niż po nieudanym założeniu szukać informacji jak można zdjąć rzęsy. Prosty przykład. Zdejmowanie rzęs. Profesjonalne firmy w swej ofercie mają remover którymi rozpuszcza się klej. Niby oczywiste. Moja klientka zakładając rzęsy w salonie dostała ostrej reakcji alergicznej ( jest osobą skłonną do alergii). Uczulenie wywołało przyklejenie rzęs do skóry. Stylistka zakładająca nie podjęła się zdjęcia bo nawet nie wiedziała na czym pracuje, śmieszne, ale nie dla osoby ze spuchniętymi oczami. Stylistki do których dzwoniła radziły jej używać olejku rycynowego lub nawet obciąć rzęsy. Słysząc coś takiego trudno w to uwierzyć. Do momentu aż do mnie trafiła myślałam, że widziałam już wszystkie możliwe partactwa. To co zobaczyłam mnie przeraziło. Ten zabieg jest bezpieczny, ale tylko w przypadku jak trafia się do odpowiedniej osoby. Klientka musi zdawać sobie sprawę z tego, że jak kieruje się tylko ceną i nic więcej jej nie interesuje to ryzykuje nawet własne zdrowie. Nie mam zamiaru różowić żeby złapać parę klientek więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
A co do telefonii komórkowej. Też mogę pełne założenie zrobić za złotówkę, jak klientka podpisze ze mną umowę na dwa lata, że regularnie co miesiąc będzie przychodzić na uzupełnienia. To jest marketing, a nie promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Zapraszam na zabieg przedłużania w Olsztynie za jedyne 200zł, Pracuję na najlepszych produktach.Posiadam certyfikaty ukończenia kursu.tel.503-791-498.Zadowolenie klientek jest moja reklamą. Bardzo nie podoba mi się co tutaj wypisujecie:(przedłużanie rzęs jest coraz bardziej popularnym zabiegiem,dlatego ja również mam świąteczną promocję i wykonuję rzęsy za 200zł.mimo to posiadam najlepsze materiały,a kurs ukończyłam w Warszawie. Zdobycie Certyfikatu kosztowało mnie wiele czasu i praktyk na modelkach,nie wspomnę o cenie szkolenia.I to co mnie cieszy to zadowolenie moich klientek,które teraz płacą 200zł,a później wracają do mnie,bo wiedzą,że będą ładnie wyglądały.I co z tego,że moja kosmetyczka za założenie moich rzęs wzięła 500zł,jak w sumie dokleiła mi morze ze sto rzęs,a efekt był bardzo marny mimo,ze zabieg dużo kosztował i był robiony w profesjonalnym salonie.Ja przyjmuję w domu,dlatego też m.in. niższa cena. Pozdrawiam i zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Zapraszam na zabieg przedłużania w Olsztynie za jedyne 200zł, Pracuję na najlepszych produktach.Posiadam certyfikaty ukończenia kursu.tel.503-791-498.Zadowolenie klientek jest moja reklamą. Bardzo nie podoba mi się co tutaj wypisujecie przedłużanie rzęs jest coraz bardziej popularnym zabiegiem,dlatego ja również mam świąteczną promocję i wykonuję rzęsy za 200zł.mimo to posiadam najlepsze materiały,a kurs ukończyłam w Warszawie. Zdobycie Certyfikatu kosztowało mnie wiele czasu i praktyk na modelkach,nie wspomnę o cenie szkolenia.I to co mnie cieszy to zadowolenie moich klientek,które teraz płacą 200zł,a później wracają do mnie,bo wiedzą,że będą ładnie wyglądały.I co z tego,że moja kosmetyczka za założenie moich rzęs wzięła 500zł,jak w sumie dokleiła mi moze ze sto rzęs,a efekt był bardzo marny mimo,ze zabieg dużo kosztował i był robiony w profesjonalnym salonie.Ja przyjmuję w domu,dlatego też m.in. niższa cena. Pozdrawiam i zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena-gdynia
witam przedłużam rzęsy 5 mcy, moja mama u tej samej stylistki 6mcy mama wyczytałą gdzieś, że będąc osobą po 50tce rzęsy już jej moga nie odrastać jak u 20 latkii po 6mcach ktos zostal bez rzęs tak sie przestraszyła, że po świętach chce zdjąć rzesy, osobiście uważam że chyba nie powinna zaprzestawać zabiegów ale na wszelki wypadek chciałam zasięgnąć rady profesjonalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Kobietom w okresie menopauzy inaczej pracują hormony. Wygląd włosów i rzęs jest zupełnie inny niż u nastolatki. U osób w wieku Twojej mamy rzęsy są dużo cieńsze i krótsze. Ale nigdy nie spotkałam się z tym żeby komuś wypadły rzęsy i nieodrosły. Osobą po chemioterapii wypadają włosy i rzęsy ale po pewnym czasie odrastają. Mam kilka klientek po 50, które regularnie przychodzą na uzupełnienia i nic się nie dzieje. Trzeba pamiętać aby do delikatnych, krótkich rzęs nie zakładać za długich i grubych rzęs, a wszystko będzie ok. Jak mama nadal się będzie martwić może powinna zaopatrzyć się w jakiś zestaw witamin wzmacniający włosy, skórę i paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena-gdynia
dzięki za odp to pod choinkę mama dostanie odemnie kompleks witamin na włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinix5
przedluzanie rzes metoda semipermanetna i makijaz permanentny,dojezdzam rowniez do klientki,pracuje na najlepszym sprzecie i produktach.zapraszam Bydgoszcz i Turyn Włochy.603127100,+393313942050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Zapraszam do skorzystania z z zabiegu Permanentnego przedłużania i zagęszczania rzęs w promocyjnej cenie 200zł. Oferta ważna tylko do Sylwestra 2010.Jest to cena za usługę wykonaną u mnie w domu, istnieje mozliwość dojazdu do klientki + 50zł. Posiadam duże doświadczenie , szeroka gamę rzęs oraz CERTYFIKAT renomowanej fimy kosmetyczne. Zainteresowane osoby Prosze o kontakt pernament_lashes@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Zapraszam na zabieg przedłużania w Olsztynie za jedyne 200zł, Pracuję na najlepszych produktach.Posiadam certyfikaty ukończenia kursu.tel.503-791-498.Zadowolenie klientek jest moja reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewilina
przedłuzylam rzesy 10 dni temu metoda NovaLash.Bylam zachwycona efektem ale niestety krotko.Wlasciwie niecały tydzien wygladaly dobrze.Mimo wielkiej dbalosci o nie ,mam wrazenie ze prawie polowa wypadla,w jednym oku jest wiecej w drugim mniej....Codziennie trace kilka sztuk.Wyobrazalam sobie ze ok miesiaca utrzyma sie efekt jak zaraz po zrobieniu,niestety chyba nie jest to mozliwe.Idealna sprawa na wazne wyjscie impreze ale nie na codzien. Nie zdecyduje sie juz wiecej na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin121
Przedłużyłam sobie rzęsy na początku listopada, zapłaciłam 400 zł + 100 zl miało kosztować każde uzupełnienie. Niestety - pomimo dbania o nie , czesania , uzywania jedynie wody do zmywania oczu i od czasu do czasu wodnej maskary , po 3 tygodniach wypadło 70 %/ Zgadzam się z dzewczyną która napisała że rzęsy wypadają w za szybkim tempie , nierówno , wygląd w końcu robi się komiczy - 2-4 rzęsy na powiece , te długie. Dziś miałam iść drugi raz na uzupełnienie - mija równiótki miesiąc , a ja nie mam nawet 1 !!!!!! rzęsy przedłużonej. Zrezygnowałam . Może nie tyle żałuje że je przedłużyłam ale niestety widzę że moich naturalnych jest mniej , widocznie są osłabione. zgadzam sie że przedłużanie rzęs niszczy naturalne rzęsy -raczej nie warto koniec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseelinee
Ja sobie przedłużam od prawie dwóch lat,co jakiś czas robię przerwę i rzęsy wyglądają na przerzedzone ale tylko przez to że się przyzwyczaiłam do gęstych.Kilka razy korzystałam z przypadkowych salonów i niestety zawsze porażka,nawet na pytanie na jakich środkach pracują nie umiały mi odpowiedzieć "bo szefowa kupuje",plakat znanej firmy,ulotki też,a klej "no name" . Od roku robię rzęsy tylko w jednej firmie i to w przedstawicielstwie na Polskę i ona mi się zwierzyła że na kilkaset przeszkolonych salonów tylko kilkadziesiąt kupuje środki u nich,reszta musi brać z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia 33 3/4
Dorcia znalazłam odpowiedz dlaczego puchniesz po zakładaniu rzęs.Masz nużeniec ludzki http://pl.wikipedia.org/wiki/Nu%C5%BCeniec_ludzki ,dlatego nie możesz mieć przedłużanych,a nie usługa jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Witam ;-) Dziewczyny coś musi byc faktycznie nie tak !!!! Jeśli zabieg byłby wykonany prawidłowo,a wy faktycznie dbacie o rzesy tak jak piszecie to po miesiacu tych rzes powinno być sporo a nie z 4 na jednym oku. Przyczyny moga byc różne ,najważniejsze z nich to: -zle wkonany zabieg np. produkty firm np. z allegro - badz błąd przy doklejaniu rzes przez stylistke np. dokleja za małą ilość rzęs, bądz dokleja zbyt długie i grube. Za pierwszym razem jak stylistka doklei nam rzęsy ciężko jest stwierdzić czy jst ich tyle ule powinno być tj. niezrzozumcie mnie zle ,ale najczęściej jesteśmy zachwycone efektem i niezwracamy uwagi na ilość tylko to że jest efekt ciemnych rzęs. A niestety w wielu salonach to wykorzystują. Tymsamym niezgodze się z faktem że doklejanie rzęs niszczy naturalne rzęsy !!!!! Bo niby w jaki sposób ??? Przecież doklejamy jedną jedwabną rzesę do jednej naturalnej, więc jeśli jest ona dobrze doklejona tj. niesklejona z 2 czy 3 naturalnymi to w jaki sposób je niszczy???? tymsamym wpływa na wypadanie innych ;-))) np.Jak zakładamy tipsy i odpadnie nam tips z jednego paznokcia to przeciez nieznaczy to odrazu że i reszta nam odpadnie. Po waszych wpisach moge jedynie z przykrościa stwierdzić że niestety trafiłyście w ręce stylistek które niepotrafia poprawnie wykonywac ten zabieg . Zabieg przedłużania rzes wykonuje juz ponad 1,5 roku i wśród moich klientek jest wiele Pań które podobnie jak wy były ofiarami pseudo stylistek. Nadomiar złego niektóre z nich płaciły za zabieg 800zł !!! i faktycznie wiele z nich miało przeżedzone naturalne rzęsy, a jeśli miały jeszcze troche jedwabnych to był to raczej duży kołtun niz jeden do jednego. Jest to naprawde metoda pozwalająca na pozbycie sie tuszu i podkreślenie oka , jednakże trzeba trafić na osobę która zna się na rzeczy np. z polecenia. Zatem niepoddawajcie się !!!!! Są osoby które swój zawód wykonuja z zamiłowania i którym zależy na klientce a nie tylko i wyłącznie na pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zadnego nuzenca,bo kiedy nie mam sztucznych rzes jest ok.Cos musi byc w tych klejach.Mialam 2 razy i juz nie zakladam.Widocznie nie dla mnie ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam miłe Panie na ZAGĘSZCENIE LUB PRZEDŁUŻENIE RZĘS do Bydgoszczy WYKONUJEMY RONIEŻ MAKIJAŻE PERMANENTNE ORAZ POPRAWKI PO ŻLE WYKONANYCH LUB NIE UDANYCH MAKIJAŻACH. :-) Studio Estetyki ul; Dworcowa22 tel 052 3214688 lub kom 513094655. ZAPRASZAMY .MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA RZĘS,LUB MAKIJAŻU W LONDYNIE U KLIENTA W DOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO DORCIA 33 - NURZENIEC TO BZDURA.... PRAWDOPODOBNIE DOKLEJANA RZĘSA BYŁA DOKLEJONA ZBYT BLIZKO NASADY RZĘS PRZY OKU,WTEDY OKO PUCHNIE,BO SZTUCZNA RZĘSA PODRAŻNIA CAŁY CZAS POWIEKĘ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseelinee
nużeniec to bzdura a cholesterol tez nie istnieje bo ich nie widać.bląd z bliskim przyklejaniem można wyeliminować bo puchną klientkom którym zakładają rzęsy dziewczyny mające na koncie kilkaset zabiegów. Każdy człowiek jest na coś uczulony,tyle że przez całe życie nie musi mieć z tym czymś kontaktu. moja koleżanka miała nużeńca i po za wieczną małą ropą w kącikach oczu nic na to nie wskazywało,ale jak zaczęła pracować w drogerii to wyglądała jak Rocki i okazało się że to nie jej alergia na perfumy tylko nużeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looksus Lashes
Do wypowiedzi forumowiczki rzesyUE Poniekat ma racje. Natomiast zanim zaczniemy wypowiadac sie o innych firmach powinnismy najpierw osobiscie sprawdzic zrodlo, bo mozna zostac posadzonym o pomowienie.Po pierwsze dzialamy na allegro bo jak wszyscy wiedza jest to ogromna sila przebicia marketingowego na rynku polskim. Lecz dzialamy rowniez poza allegro zatrudniamy przedstawicieli firmowych i nawiazujemy wspolprace z salonami i hurtowniami kosmetycznymi. Wezmy na przyklad firmy ktore sprzedaja produkty do paznokci wszystko dziala na tej samej zasadzie. Owszem nie jestesmy producentem lecz dystrybutorem, lecz produkty ktore nosza miano nazwy naszej firmy sa bardzo dobrze sprawdzone, kleje posiadaja certyfikaty dopuszczajace je na rynki europejskie oraz amerykanskie tzw. ROHS approval. Firma Looksus Lashes zaczyna coraz prezniej sie rozwijac, zrzeszamy produkty producentow rynkow azjatyckich pod naszym logiem i na kazdej etykiecie jest ta informacja ze jestesmy dystrybutorem. Ale po pierwsze wspopracujemy z producentami azjatyckimi nie dzieki allegro tylko dzieki temu ze my do nich dotarlismy, negocjujemy, wspolpracujemy, testujemy produkty i wymagamy odpowiednich dokumentow na potwierdzenie ich dobrej jakkosci, tego sobie na allegro nie mozna wydrukowac czy zakupic jak to Pani rzesyEU stwierdzila. Na rynkach azjatyckich bardzo powszechan jest tego typu wpolpraca i nikt tego nie zabrania. Nie musimy byc producentem tych produktow zeby nosily one nazwe naszej firmy. Dzialamy zgodnie z prawem i ustawa o kosmetykach. Do tego wszystkiego dochodza profesjonalne szkolenia indywidualne, na ktorych kursantki o wiele wiecej wynosza niz na innych niektorych (podkreslam niektorych) szkoleniach tego typu ale niestety grupowych. Co do rozwoju firmy rowniez za kilka lat zbudujemy prestiz marki, nawet najwieksze firmy potrzebuja kilku lat aby zaistniec. Pozdrawiamy wszystkie forumowiczki rzesyUE Ada 1124 a od kiedy looksus lashes to produkt firmowy? dla wszystkich naiwnych porada,zrobcie same tak -kupujesz na giełdzie internetowej kilo rzes,200 klejów i reszte.Zamawiasz na allegro logotyp (30-50zl za projekt),zamawiasz naklejki po trzech dniach naklejasz to na opakowania ,w tej samej firmie poligrafisznej zamawiasz certyfikaty i wystawiasz to wszystko na allegro jako towar firmowy ,salon lashes ,looksus lashes,london lashes i jazda . Co z tego że inne firmy wydaja pieniadze na opracowanie bezpiecznych receptur i technik,ubezpieczaja produkty ,buduja latami prestiz marki i uslugi,oni po prostu nie znaja mocy ALLEGRO i polskiego cwaniactwa.Polka wytlumaczy sobie ze nie bedzie nabijała kasy bogolom,powiesi firmowy plakacik ,chinski klej przeleje do firmówki,rzęski przesypie a klientka zaplaci. Poważna porada-sprawdzajcie czy firma jest miedzynarodowa,bez googla powinno wystrczyć zmienić w adresie z .pl na .com lub .co.uk ,sprawdzajcie wykaz salonów na stronie dystrybutora,firmowe musza miec,a przy okazji przekonacie sie czy wasza kosmetyczka faktycznie na niej figuruje.Nie pytajcie o zdjęcia,bo nie wiadomo kto modelce te rzesy zakładał,pytajcie się klientek i ogladajcie ich rzesy.Dlatego w salonie mozecie cos sprawdzic,a w domu macie randke w ciemno.A najmniej wiarygodna jest autoreklama na takich forach,dobra specjalistka nie musi posuwać się do tak żenującej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×