Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość mietekkka
uwaga Wirus,nie otwierajcie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena nie powinna być przy takich zabiegach czynnikiem decyzyjnym. To jednak zabieg wykonywany niemalze na oku... Nie oddałabym się w niedoświadczone czy nie sprawdzone ręce. Tylko certyfikaty i recenzje są mnie w stanie przekonać. Po taki reaserchu wybrałam się do Xtreme Lashes pod Warszawą w Łomiankach. Mieszkam z drugiej strony Wawy ale zdecydowałam się przmirzzyc ten kawał drogi dla swojego bezpieczenstwa i bezpieczenstwa moich oczu. Tam odbywają się szkolenia dla kobiet które chciałyby wykonywac zabiegi, stąd moje upewnienie że działają tam doświadczone osoby, a sam zabie bardzo przyjemny, czas totalnego relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam że rewelacyjnie robią rzęsy w Xtreme Lashes właśnie w Łomiankach. metoda jeden do jednego ponoć najbardziej skuteczna i dzięki niej rzęsy pięknie się prezentują. Ja gdybym miała przedłużać rzęsy to napewno xtreme lashes. teraz jak się z koleżanką przyjdzie założenie kosztuje 300zl a uzupełnienie 50zł. może czas się zdecydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie9217
najtaniej to bedzieszmiala gdy sobie zainwestujesz w olejek rycynowy. rzesy beda dluzsze, ciemniejsze, geste i śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda.białystok
Pozwól sobie na rzęsy o których zawsze marzyłaś. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs z proteiny jedwabiu do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Masz przy tym całkowity komfort psychiczny, gdyż nie musisz się już martwić o rozmazane oczy, smugi czy grudki... Umów się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs już dziś. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem bezbolesnym, ponad to jest uważany za jeden z najbardziej relaksujących zabiegów kosmetycznych. 100% profesjonalizmu!!! ZABIEG WYKONYWANY W GABINECIE KOSMETYCZNYM!!! Teraz PROMOCJA!!! Założenie 180 zł ;) Zapraszam 691307700 691748370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Panie zainteresowne przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zapraszam na stronę internetową www.perfect-art.com.pl promocja cenowa 250 zł na pierwszą aplikację. Pracuję na produktach firmy JB LASHES. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaWiniarek
cześć ! ja przedłużałam rzęski przed Świętami jedwabiem 1:1 u Pani Agi. Efekt super naturalny ale jakie ja mam teraz piękaśne oczęta !!! Ta panią poleciła mi koleżanka która już u miej od paru miesięcy robi sobie rzęski i jest zadowolona. Ja też zadowolona jestem teraz;-) Jedyny minus to że ta pani przyjmuje w ograniczonym czasie i ma dość długie terminy (2 tygodnie musiałam czekać) ale no cóż nie jestem jedyna która do niej chodzi jakoś przebolałam. Z dojazdem bierze 120zł a jak do niej pojedziecie to tylko 85zł (nowa huta) bo sama mówi że w takich godzinach musi jakoś klientki przyciągnąć. no i przyjmuje na założenie w tygodniu w tylko między 9-15 godziną bo ma dziecko w przedszkolu czy coś a w weekendy dojeżdza tylko. Za całokształt i dokładność polecam panią Agę i podaję telefonik do niej 502106662. Ja jestem ZADOWOLONA w końcu;-) Mieszkam w Krakowie. ps. przyjmuje też w salonie na rynku ale cena jak z kosmosu - 400zł założenie. zwariowali. Sprawdziłam zamin poszłam prywatnie. teraz szukam dobrej kosmetyczki na mikrodermabrazję - polecicie mi kogoś?????? madziulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gottika22
Polecam artykuł o przedłużaniu rzęs - trochę ciekawych informacji, o których wcześniej nie miałam pojęcia: http://szybkajazda.pl/uroda/article,wszystko_co_warto_wiedziec_o_przedluzaniu_rzes,9403,1,1,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namakita
Chodzilam rok casu co 3 tyg do mlodej dziewczyny na rzesy, robila mi najdluzszymi i najgrubszymi bo zalezalomi na intensywnym efekcie,bo w sumie jak juz za cos place to poco ma byc malo widoczne naturalne ... jak moze traskac z kilometra heh, ale przechodzac do rzeczy, mega zadowoleniem ciesyzlam sie az do momentu przeprowadzki, moze to zabrmi smiesznie ale rzesy staly sie tak wazne ze 1 co pomyslalam o nich , czy w nowym miejscu znajde rownie dobra rzesokosmetyczke. Okazalo sie ze z kasa bedzie cienko w nowej pracy, w nowym miescie na poczatek, wiec zaczelam interesowac sie kursem, a ze jetsem zielona nie wiem z jakiej firmy, teraz bede mieszkac w Pile, chcialabzm tam od stycznia zapisac sie na taki kurs, ale nie wiem jak on wzglada_ i czy takie szkolenie, konczy sie egzaminem i czy moge po dostaniu certyfikatu wykonywac uslugi w domu_ i nikt sie nie przyczepi prosze odpiszcie jak to wyglada, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama WM
Jeśli szukacie rzęsistki w Kielcach. Polecam salon na Wesołej 4 make-up i p. Dorotę. Robi dobrze, tanio i szybko. Przedłużam co 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolona z efektów, mam zakładane rzęsy o dł 11 mm i wyglądają bajecznie :) Jeju, jaka ja jestem uzależniona :) Uważajcie, bo nie wiedziałam, że tak to przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 produktami firmy JB LASHES www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara8898
Ja byłam na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs w salonie kosmetycznym http://rosaline.pl naprawdę Pani Justyna robi to dosyć szybko bardzo dokładnie i co najważniejsze o wiele taniej niż w większości gabinetów urody. Warto zadzwonić i się zapytać. Ten salon mieści się na krzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka888
We Wrocławiu warto skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym http://rosaline.pl za około 100 zł zabieg jest naprawdę profesjonalnie i fachowo zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam rzęski :)))))
Nareszcie i ja mam piękne rzęski.Robiłam w Częstochowie w domu u pani która zakładała je w salonie ale ma dzieciątko i już nie pracuje.Pięęęękne są już chyba nigdy nie wrócę do swoich.Cena chyba dość wsoka jak na domowe rzęsy bo zapłaciłam 250zł ale to i tak taniej niż w salonie.O uzupełnienie nie pytałam ile kosztuje bo jeszcze nie potrzebuje mam rzęski dopiero 2 tygodnie.Gdyby ktoś chciał to podaje numer.604 928 555 niestety nie wiem jak ta pani sie nazywa.A i lepiej pisać smsa bo dzwoniąc nie mogłam się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam rzęski :)))))
Zapomniałam dodać że mam te z norek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraGorzów
Zapraszam w Gozrowie na profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1. Na początek proponuje tzw. Kocie oko czyli przedłużenie i zagęszczenie rzęs do połowy oka. Tel.509453738' 957351076

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraGorzów
Zapomnialam dodać,że cena za kocie oko to ok. 100 zł! Ceny mam rewelacyje!zapraszam dziewczyny!Efekt jest zachwycajacy!Pozdrawiam Gorzów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGMARA GORZÓW WLKP. ZAPRASZAM U MNIE DO PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1 NAJLEPSZĄ FIRMĄ AMERYKAŃSKĄ XTREME LASHES . MAM NAJWIĘKSZE DOSWIADCZENIE W GORZOWIE I NIKT NIE WYCHODZI ODE MNIE NIEZADOWOLONY:o)) Rzęsy zakładam w GODZINĘ! ( nie opuszczając zadnej rzęski) TELEFON 726 054 217. Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatt
Witam, kieruję pytanie do dziewczyn które mają pewne doświadczenie w tej kwestii;) sama codziennie tuszuję rzęsy łącznie z dolnymi oraz robię kreski liner'em, i teraz moje pytanie brzmi - czy przy takich wydłużonych rzęsach można robić te kreski ? bo słyszałam że takich rzęs nie można pocierać - zmywanie. i druga sprawa - czy można też jakoś podkreślić zabiegiem dolne rzęsy czy robi się to tylko na górnej powiece? jeśli nie można- czy są przeciwwskazania żeby wtedy dolne rzęsy tuszować? będę wdzięczna za konkretne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linerem mozesz robic kreskę poniewaz rzesa syntetyczna jest przyklejona milimetr od powieki więc to w niczym nie przeszkadza, najlepiej jak byś zmywała ją patyczkiem do uszu. Co do dolnych rzęs to istnieje możliwość ich przedłuzenia ale robi się to bardzo rzadko bo nie wyglada to tak fajnie jak na górnej powiece. Spokojnie możesz malować dolne rzęsy jak górne sa przedłuzone ale najlepiej zebyś je malowała tuszem na bazie wody. To jest taki specjalny tusz do przedłuzanych rzęs i wtedy nie bedą ci się rzęsy sklejać ze sobą. Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz, chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 2727
trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 2727 poznań
trafiłam z polecenia do dziewczyny ktora robi rzesy.Tyle sie naczytalam ,naogladalam pofesjonalnych rzęs ,że podeszlam bardzo sceptycznie...chyba jest to niezly biznes,bo kosmetyczki przescigaja się w ogłoszeniach i ceny maja coraz niższe:) Dziewczyna zrobila mi przecudne rzęsy MINK, rowniotkie, roznej długości takie bez efektu przerysowanej lalki barbie. nr dostalam od fryzjerki, ktora u niej robi.Przedłuża co 4-5 tygodni. tez dostala nr z polecenia.Jestem zachwycona dlatego podam nr tel.721797146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 2727 poznań
dziewczyna jest bardzo dokladna, wrecz pedantyczna .jestem zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatt
na ten moment to chyba wszystko co chcialam wiedziec:) rozwazam tez kreske jako makijaz permanentny i to chyba byloby w tym wypadku najwygodniejsze, ale najpierw chyba ogarne te rzesy. wiem ze pytania o miasta juz sie wczesniej przewijaly w watku ale czy aktualnie kktos jest w stanie polecic jakas specjalistke we Wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka71
Jak czytam wasze wpisy dochodze do wniosku, ze wszyscy nosza cudowne rzesy :/ ciekawe jest to, ze im tańsza firma to lepsze komentarze. Niestety nosiłam wasze rzesy drogie kolezanki i w praktyce nie jest tak kolorowo jak piszecie. Wrecz przeciwnie, wiec zalozylam rzesy " z wyższej półki" i jest to, czego oczekiwałam. Nie podaje firmy, bo zaraz bede posadzona o reklame. Trzeba spróbować różnych produktów, zeby miec porównanie. Nie pisze o zakladaniu rzes, bo to inna bajka, ale o samych produktach. To czuje sie poprostu na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
fanka, a co Ci szkodzi? wez podaj? przynajmniej bedzie wiadomo po co warto siegac :) ja moge ze swojego podworka polecic Xtreme Lashes ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka71
Powiem i zaraz posypią sie "uszczypliwe" wpisy. Xtreme Lashes to zdecydowanie najwyższa pólka. Ale tak jak pisałam, potrzeba spróbować różnych produktów, aby zrozumiec to, o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
a to tu Cie zaskocze :) sama rowniez uwazam, ze Xtreme to gorna polka i jakosc sama w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×