Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Madi88
Błagam, pomocy!!! tydzień temu byłam u kosmetyczki na założeniu doczepianych rzęs metodą 1:1. Teraz juz chce je zdjąć, naczytalam się, że bardzo niszczą rzęsy... Probowalam już olejku rycynowego do zdjęcia rzęs i oliwki- niestety nic nie działa, rzesy sztuczne 3mają sie tak samo... Macie moze jakieś sposoby ???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka71
Dzieki tym domowym sposobom pojawiaja sie takie wpisy jak: mam zniszczone rzesy. Prowidlowa aplikacja nie niszczy naszych naturalnych rzes! Ale jak tak bardzo chcesz to uzyj masla. Zaaplikuj je w miejscu kleju odczekaj kilka minut i ostroznie usun patyczkami do uszu. Nie ciag! Nie szarp! Gdyby to nie pomoglo udaj sie do salonu w ktorym mialas zakladane rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idź do salonu odżałuj kilka złotych na zdjęcie i nie ryzykuj. Stylistka, która zkałada mi rzęsy mówiła mi że nabardziej niszczy rzęsy kombinowanie przy nich i samodzielne ściąganie. Podobno uszkadza włosek, rzęsy mogą nawet wrastać. Więc na twoim miejscu bym nie ryzykowała, Jak jesteś z Kielc, to mogę ci polecić moją stylistk. podaje nr dogadaj się sama, albo zadzwoń to Ci chociaz wytłumaczy co i jak 667 111 665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi88
Chcę ściągnąć sama w domu, dlatego, ze moja kosmetyczka jest na urlopie, a nie chce już ich nosić... Spróbuje jutro sposobu z masłem i dać znać jakie będą efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Białystok
nie ryzykuj sama w domu, uwierz mi że maslo może nie pomóc.. Od 2,5 roku zakładam rzęski dla moich klientek i gdy któraś chce zdjąć to zdejmuje rzęski nie biorąc za to pieniędzy. Zapraszam na przedłużanie rzęs 1:1 do mnie. Zabieg wykonuje w salonie kosmetycznym Ambiente w centrum Białegostoku;-) Jestem bardzo staranna i dokładna i zawsze zależy mi na zjawiskowym, lecz wygladającym naturalnie efekcie. ZAPRASZAM teraz mam promocje ma zakładanie rzęs zamiast 260 to 180 złotych;) 691748370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi88
Bardzo chętnie skorzystałabym z Pani usług, ale mieszkam w Olsztynie... W takim razie nie zostało mi nic innego, jak czekać na powrót mojej kosmetyczki z urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_76
Właściwie to trzeba zaznaczyć, że kilka istotnych rzeczy ma wpływ na to jak długo sie utrzymają efekty zabiegu przedłużania rzęs. Ja akurat robiłam w krk w gabinecie Harmonia i dość długo się utrzymywaly. No ale trzeba zwrócić uwagę na: jakośc kleju, dobre nałożenie (dlatego ważne, żeby kosmetyczka byla sprawdzona, najlepiej z polecenia ;) materiał, z jakiego wykonane są rzęsy i czynnik na który nie mamy wpływu, czyli długość życia naszych rzęs. Chociaż tutaj średnio można przyjąć, że naturalna rzęsa żyje jakieś 2 i pół miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Panie zainteresowane przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs metodą 1:1 produktami firmy JB LASHES zapraszam na stronę Interentową www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka71
Minelo juz troche czasu odkad nosze rzesy firmy Xtreme Lashes. Drogie Panie, z czystym sumieniem moge polecic te firmę. Sa leciutkie, wyglądaja naturalnie,nie odkształcają się, przepieknie podkreslają oko. W mojej opini to najlepsza firma na rynku. Wciąż słyszę, ze pojawiają się nowe firmy. Nie jestem przekonana do jakosci ich produktów. Może się mylę, ale wypróbowałam wczesniej kilka z nich wychodzac z wniosku, ze nie warto przeplacać skoro na oku wyglada tak samo. I tu sie pomyliłam. Bo nie tak samo. Uwazam, ze Xtreme Lashes to najlepszy wybor zwlaszcza dla osob ktore boja sie o swoje rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Zapraszam na Przedłuzenie-Zagęszczenie rzęsek ;-) do Salonu STYLIZATORNIA- Wrocław (krzyki/Ołtaszyn) TEL. 517 306 190 www.stylizatornia.wroclaw.pl Profesjonalna i dokładna aplikacja !!!!!! Maxymalne zagęszczenie rzęs Bez efektu posklejanych rzęs Rzęsy b.dobrej jakości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi88
Dzisiaj zdjęłam rzęsy 1:1, które nosiłam przez 2 tyg u innej kosmetyczki niż je zakładałam... Kosmetyczka, która mi je zakłada zrobiła mi coś strasznego, grudy kleju, rzęsy po 3-4 zlepione razem, przy zamykaniu oczu czułam ciągnięcie, ból... Wytrzymalam 2 tyg i poszłam na zdjęcie do innej kosmetyczki, gdyż ta jest po prostu dla mnie spalona... Trafiłam na bardzo kompetentną dziewczynę, delikatnie pozdejmowała mi rzęsy i moje praktycznie nie są uszkodzone... Więc nie wierzcie w bzdury, ze doczepiane rzęsy niszczą naturalne, chyba, że ktoś je próbuje zdjąć na własną rękę :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi88
Znacie jakieś dobre serum, odżywki na szybszą odbudowę rzęs?... Na razie stosuje olejek rycynowy. Słyszałam o odżywce do rzes za ok.300zł, ale prawdę mówiąc szkoda mi wydać tyle kasy w ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Madi88, jeśli masz ograniczony budżet to ja bardzo Ci polecam odżywkę MAX2 w złotej kolorystyce. Większość moich klientek, które przedłużają sobie rzęsy bardzo sobie ją chwali. Ja również widzę po niej efekty stad odważnie ją polecam. Musisz też jednak wiedzieć, że każda z nas jest inna i nie na każdą będą działać te same produkty. Przyciągająca jest jednak cena ostatnio na allegro widziałam ją za 139 zł bywa czasem nawet za 99 zł. Co do szybkości, to nie ma tak łatwo, swoje musisz odczekać, Madi88 cykl życia rzęsy to ok.90 dni, więc nie jest to błyskawicznie ale zapewniam Cię, że po miesiącu będziesz widziała różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Zapraszam www.perfect-art.com.pl przedłużanie i zagęszczanie rzęs na terenie Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, noszę rzęski od mniej więcej roku. Próbowalam wielu miejsc i produktów. Miałam posklejane, miałam grudki kleju, to się zdarza... polecam zapłacić ciut więcej i nie ryzykować. Oczy mogą szczypać i piec, wdarło się nawet uczulenie po podobno nieprawidłowej aplikacji... Teraz korzystam z usług fajnej dziewczyny, robi w domu u siebie lub dojeżdża do klientki. Klei sprawnie, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że nie jest możliwe chyba zrobienie porzadnej aplikacji w godzinę... mam dużo rzęs naturalnych i leżę zawsze ok 2-3h. Dopełnienie ok 1,5h. To jest precyzyjny zabieg i normalne jest że musi trwać i trochę nie wierzę w jakość rzęs zakladanych za 100zł ... Polecam moją rzęsiarkę, Wrocław tel. 608794778, założenie 180zł, dopełnienie 120zł. Pozdrawiam Turkus0wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arta-pń
A ja zapraszam Was drogie Pani stylistki do zapoznania sie z nowa marką... Evolashes Maja naprawde swietne produkty doskonałej jakości. Ja kupuję od nich bezposrednio, ale ostatnio nawet widziałam, ze wystawili się na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zajmuje sie przedluzaniem rzes metoda 1:1, ukonczylam kurs i posiadam certyfikat, pracuje na profesjonalnych produktach firmy Looksus Lashes, ktore nie uczulaja. Mam rozne dlugosci i profile rzes. Przy aplikacji uzywam platkow zelowych. Przedłużam w Opolu i Częstochowie, tel. 531241702, cena 100zl u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda_białystok
turkus0wa : zgadzam się z Tobą! ;) sama wykonuje ten zabieg moim klientkom i trwa to 2 godziny gdyż zeby efekt był nieskazitelny to musi to trwać. Ostatnio przyszła do mnie dziewczyna która zrobiła ten zabieg za mniej niż 100 zł i trwało to ok. 20 minut. Byłam w szoku, ta niby "profesjonalna" stylistka rzęs przykleiła jej te rzęsy gdzie popadnie, nawet do powieki;( dziewczyna trafiła na pogotowie gdyż dostała uczulenia. Pisze to żeby ostrzec dziewczyny przed "atrakcyjnie" niska nceną, mało to nie zawsze dobrze i solidnie. Ja wykonuję ten zabieg w Salonie kosmetycznym Ambiente w Białymstoku. Zapraszam chętne Panie na zabieg zagęszczanie i przedłużania rzęs. Teraz mam promocje na zakładanie rzęs 180 zł (zamiast 260) a korekta 150 zł. kontakt: 691307700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przedłużane rzęsy jedynie na wesele, efekt był wspaniały. Macie rację, to bardzo precyzyjna robota i musi trwać aby była wykonana dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka202
a znacie kogos kto przedluza rzesy w Warszawie w przystepnej cenie i dobrze? kiedys przdluzalam sobie juz rzesy na targach kosmetyvznych, myslalam ze tam beda to robily doswiadczone osoby, jednak juz po zrobienie czulam dyskomfort, cos mnie kulo i przeszkadzalo a w nocy juz wytrzymac sie nie dalo. rano pojechalam na ostry dyzur i okazalo sie ze mam uszkodzona rogowke. jestem zdecydowana jeszcze raz na zalozenie rzes ale u kogos kto ma o tym pojecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Alutka202 trudno mi się samą polecać ale zapraszam na moją stronę www.perfect-art.com.pl może spodobają Ci się moje prace. Pozdrawiam. Pamiętasz jakiej firmy były te rzęsy z targów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Alutka202 trudno mi się samą polecać ale zapraszam na moją stronę www.perfect-art.com.pl może spodobają Ci się moje prace. Pozdrawiam. Pamiętasz jakiej firmy były te rzęsy z targów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Trudno mi się samą polecać ale może spodobają Ci się moje prace zapraszam na stronę www.perfect-art.com.pl Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.sadłowska
Witam, przedłużam rzęski w Warszawie przy Pl. Unii Lubelskiej u młodej dziewczyny prywatnie i jestem bardzo zadowolona, rzęski są mega delikatne nie obciążają oka i co 3-4 tygodnie chodzę je uzupełniac choc mysle że mogła bym nawet po 5. Polecam, może komuś przyda się numer 507-557-169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesomaniaczka
Madi88 polecam Ci lashfood - jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście przedłużam rzęsy metodą 1:1 od wakacji 2011 roku jestem bardzo zadowolona i jest to dla mnie coś wspaniałego. Noszę je ponad miesiąc i idę na uzupełnienie, moje rzęsy nie są wcale zniszczone ale penie tylko dlatego że robię je u osoby która jest w tym chyba najlepsza. Polecam salon Madame Art w Poznaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna 29
Witam. a czy ktoś może polecić jakiś salon kosmetyczny w RADOMIU ???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clubberrrs
A ja podzielam zdanie, że jak rzęsy sa dobrze założone to z naturalnymi nic się nie dzieje złego. Ja polecam salon 4 makeup w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Ale ta kobieta w salonie w Kielcach 4make up z tego co kojarze nie zdala egzaminu i nie ma certyfikatu z zakladania rzes !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×