Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmucona27

dziewczyny napiszcie prosze jak wyglada plamienie w ciazy

Polecane posty

Gość zasmucona27

bardzo was prosze.. szperam w necie ale nie moge znalez.. napiszcie jak ono wyglada.. czy przypominalo wczesna miesiaczke? bo u mnie przypomina zaczynajacy sie okres..a okres zaczyna mi sie od brazowego plamienia.. sorrencja ze zakladam ponownie temat w mojej sprawie ale bardzo mi zalzey na odpowiedzi dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekundka
kurcze, plamienie w ciąży? bylas u lekarza z tym? ja nie mialam zadnego plamienia, moje znajome tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skąd to plamienie
w którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam plamienie
i wyglądało tak jak mówisz, że jest u Ciebie. brązowawe i w niewielkich ilościach. Ale każde plamienie czy, co gorsza, krwawienie, w ciąży musi być skonsultowane z lekarzem. Nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona27
nie wiem skad to plamienie.. test pokazal 2 kreski 2 dni temu.. drug tez.. jestem tydzien po terminie okresu..a usg dopiero za 4 tg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzm
plamienie wygląda tak samo jak miesiączka. czesto wystepuje w dniu spodziewanej miesiaczki...jeśli się pojawia lepiej zglosić się do ginekologa, bo to moze byc zwiastun zagrozonej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skąd to plamienie
ja jestem w 4o tygodniu,urodzę na dniach,przez całą ciąże nie miałam żadnego plamienia,dopiero po badaniu we wtorek lekkie plamienie,bo szyjka już przepuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam plamienie
W 40 tygodniu, to może juz być czop śluzowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skąd to plamienie
jedź do lekarza skoro to początek ciąży!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od plamienia
plamienie może mnieć różne kolory (czerwony żywy kolor, ciemnoczerwony - jak stara krew, brunatny, brązowy, beżowy, taki jak kawa z mlekiem, bladorówowawy) i różne nasilenie (od paru plamek na dzień do ciągłego sączenia się). Nie ma się nad czym zastanawiać - biegnij do lekarza lub do szpitala. Plamienie nie zawsze oznacza najgorsze, ale lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Hej! Plamienie moze pojawiac sie do 3 miesiecy w czasie kiedy powinna byc miesiaczka czyli srednio co miesiac. Jesli nie czujesz zadnych niepokojacych boli to nie musisz sie strasznie martwic. Postaraj sie jednak choc telefonicznie skonsultowac z lekarzem. Ja mialam tak przezu 2 ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skąd to plamienie
do "ja miałam plamienie" to nie jest czop śluzowy,bo zaczęłam krwawić jeszcze przy badaniu,czop to taki śluz podbarwiony nieraz krwią,a u mnie była sama krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam plamienie
No cóż, mówię tylko o tym przez co sama przeszłam. Lekarzem nie jestem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
moze byc tez tak dlatego ,ze zaplodnione jajeczko zagniezdza sie. Jesli Twoj lekarz nie chce Cie teraz przyjac a Ty sie bardzo martwisz to jedz do szpitala. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona27
zadzwonie do szpitala.. moze mnie przyjma dzisiaj po 16:( to moje plamienie ma kolor kawy z mlekiem.. czasem brazowe.. nie jest obfite.. ale na majtkach mialam taka gesta plame brazowa.. cholera boje sie ze nie ma lekarza juz:( cholera jestem rozdarta.. przeciez moj lekarz gdyby uwazal ze dzieje sie cos zlego kazalby przyjechac.. ale moze sie mylic.. moze mnie olal troche? ale stram sie od ponad roku o dzieciatko.. mam pco.. i bralam mase lekow by zajsc.. moze sama nie wiem co mam myslec.. wykoncze sie nerwowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądaj sie na lekarza, tylko jedx do szpitala. Pewnie będzie wszystko ok, ale Ty będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Ja mysle,ze to nic strasznego ale lec juz do tego szpitala bo sie nie uspokoisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona27
staram sie ponad rok.. a z szefowa to nie takie proste:( wlasciwie to nie praca tylko staz.. a szefowa nie pozwala mi wyjsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była na Towim miejscu, to nie wahałabym się ani sekundy. Dla mnie ważniejsze jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona27
nie puscila mnie... dzis juz wcesniej wyszlam bo mialam rozmowe o prace.. powiedziala ze jestem w pracy a nie w szkole i nie moge wychodzic kiedy chce.. a przez 3 godziny nic mi sie nie stanie.. i wiecie co powiedziala mi ze jak mi sie nie podoba to moge zrezygmnowac.. i dala do wyslania z 150 listow a4... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam identyczne brązowe plamienie dostałam je w sobote i były najpierw delikatne a w niedziele juz było ich wiecej, to było w 6 tc, we wtorek rafiłam do wspaniałego gina który zalecił mi 3razy dziennie duphaston i lezenie plackiem conajmniej 6 tyg od wtedy też jestem na L4 bo mam wiecznie twardy brzuch, boli jak na @ i czesto zdarzają sie skurcze ale teraz jestem w 33 tc i mała rozwija sie dobrze ale gdybym nie trafiła do gina to pewnie ciąże straciłabym także śmigaj do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×