Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

Mam pytanie do wszystkich pań, WEJDŹCIE!!!!!!

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[14.09] 15:28 Radek Sikorski Czy były byście w stanie związać się z mężczyzną starszym od Was o 15-20 lat??? Czy byłby to długotrwały związek, czy raczej łóżkowa przygoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski
No dobra. A gdyby to był np. 40letni miły, pszystojny, dobrze zarabiający pan, który potrafiłby o Was zadbać, uprawiałby regularnie sport, potrafiłby się zachować w stosunku do Was i waszej rodziny? Jeżeli kobieta ma 20 lta, wtedy on by miał 35, a jeżeli 25, on 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski
Nie ma żony, jest zupełnie wolny, nie wygląda tragicznie, nie jest gruby, łysy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwieksze szanse sa gdy kobieta ma 30 lat badz wiecej.Jest dojrzala , wie czego chce. Zwiazki z duza roznica (10 lat i wiecej) zawierane szybko , tzn gdy kobieta jest bardzo mloda maja marne szanse. Wiekszosc rozpada sie najpozniej po 10-15 latach ( z doswiadczen znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
No dobra. A gdyby to był np. 40letni miły, pszystojny, ----> a zasady ortografii zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski
Tak, jest przystojny i zna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski
40 lat dla mężczyzny to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjkji
Radek a co Ty tak wypytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski
;) Bo mnie Jarek rzucił dla tej blondyny😭 Chcę wiedzieć, ile z pań mogłoby ewentualnie zaakceptować takiego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna_____
Jezeli on ma 40 a ona 20 to raczej dlugo to nie potrwa....jak minie fascynacja seksem i ona "nabawi sie w bycie dorosla" ciezko bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tez tez
Tak. Mam 27 lat i jestem mezatka, ale byl czas kiedy zafascynowal mnie taki jeden kolega z pracy...lat 42, zonaty, corka 19 lat...Nie chodzilo mi o rozbijanie malzenstw, o wyznania milosci, ale po prostu o czysty flirt i sex. Na szczescie w pore sie opamietalam i do niczego wlasciwie nie doszlo (nie liczac flirtow), ale bylam o wlos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski
No cyli chociaż na krótko byście mogły, gdyby był interesujący... A gdyby był kulturalny, przystojny, szczupły, wysportowany, nie miał mieszkania, zarbiał 950zł na miesiąc i jeździł maluchem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna_____
A gdyby był kulturalny, przystojny, szczupły, wysportowany, nie miał mieszkania, zarbiał 950zł na miesiąc i jeździł maluchem???????? ----------> takie same szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie niektórym mężczyznom wiek służy, tacy szpakowaci są podobno bardzo interesujący:) moja ciotka ma męża 15 lat... młodszego :) ale się na nim wyżywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1234
Mi osobiscie ciezko jest uwierzyc w takie związki, wiec ja raczej nie... To mi pachnie zwyczajnym układem a nie miłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski
A gdyby był na zasiłku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaaa
ja jestem w takim zwiazku prawie 2 lata,kocham go ale niestety widze coraz wiecej problemow wynikajacych z roznicy wiieku.jednak nie jest tak kolorowo jak mi sie na poczatku wydawalo.ja- 27, on-46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z takim mężczyzną i w obecnej sytuacji nie wyobrazam sobie życia z kims innym. Ba nie interesują mnie młodsi, Wymaga to od nas pewnych ustepstw , zrozumienia- ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regi
da sie, da sie... Wszystko zalezy od czlowieka. Na uczucia nie ma rady. Ja mam 30 lat, moj facet 43. Ale nie ukrywam , ze troche boje sie przyszlosci-etraza tej roznicy nie widac, ale za 10 lat... Basia, napisz cos wiecej o twoim zwiazku, potrafisz sobie wyobrazic , ze masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że każda kobieta powinna mieć kilku facetów: między innymi jeden idealny i tylko do seksu, drugi jako niegroźny przyjaciel (najlepiej gej) do pogadania, trzeci do super extra wypadów i imprez, czwarty do posiedzenia w domu i do poprzytulania, piąty do wkur...nia i robienia awantur (żeby podnieść opadające przy czwartym facecie ciśnienie) szósty - najlepiej super przystojny z wyglądu i zadbany, ze średnią inteligencją - do pokazania rodzinie i wścibskim koleżankom, aby nikt już nie gadał, że jeszcze nikogo nie znalazłaś, siódmy ............. w sumie to po co - no chyba, że któryś nawali, więc się przyda koło zapasowe.......:) oto mój światopogląd:) no i najlepiej, gdyby każdy z nich myślał, że jest tym jednym jedynym oczywiście............. a jeśli jest ode mnie 15 lat starszy i kwalifikuje się na któreś z powyższych miejsc - to może być......... aczkolwiek nie wierzę w takich facetów jak opisałeś - 40-letni zadbany, idealna aparycja, wysportowany, inteligentny, wolny ........... tacy NIE ISTNIEJĄ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaaa
Regi- trafilas w sedno.Wlasnie to mnie zaczyna martwic.moj facet ma juz 2 doroslych dzieci z byla zona i na dzisiejsza chwile nie chce wiecej a ja nie moge przeciez czekac w nieskonczonosc az sie zdecyduje.a lata leca nie tylko mi -on jest przeciez coraz starszy a ja nie chcialabym zeby moje dzieci mialy starego ojca- dziadka.bo ja wiem ze ja chce dziecka.wiec dopadaja mnie coraz czesciej takie watpliwosci czy to ma sens.ale na razie uczucie jest gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna_____
Ja jestem na poczatku takiego zwiazku. Ja 31 lat , on 45. On chce dzieci (ma 2) a ja mowiac szczerze nie spiesze sie specjalnie :) To chyba zalezy...od wielu czynnikow.Historia historii nie rowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regi
Basia, u mnie jest tak samo.Ja bym chciala, on juz nie, bo ten etap zycia ma za soba...z jednej strony to rozumiem, z drugiej...jesli mniekocha, chce byc ze mna, powinien sie liczyc, ze jak wiekszosc kobiet bede sie kiedys chciala zrealizowac jako matka? Niepokoi mnie jeszcze jedno-dzis ta nasza roznica nie jest jeszcze tak widoczna Ale z czasem...jesli uda mi sie pozostac kobieta zadbana, a dzis naprawde 40 latki moga wygladac inaczej niz 20 lat temu, emocjonalnie mloda, sport, znajomi, dobra praca...a moj partner zyciowy bedzie juz dobrze po 50? a co z seksem z biegiem lat? czy sa na forum kobiety starsze od nas, ktore spedzily zycie ze starszymi partnerami i sa szczesliwe? lub nieszczesliwe (mam nadzieje, ze tych mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regi
jeszcze pytanie do autoea topicu, jesli mozna. Dlaczego takie pytanie? Czy jestes w zwiazku ze znacznie mlodsza dziewczyhna? czy starasz sie? Mozemy podyskutowac, temat ciekawy, a jak widac sa dziewczyny, ktore cos o tym wiedza. Poza tym interesuje mnie bardzo, jak czuja sie mezczyzni ze znacznie mlodszymi partnerkami? Sa dumni, czy raczej ich to krepuje troszke? Mi sie wydaje, ze moj ukochany ma z tym lekki problem, bo nigdy o tym nie rozmawiamy. A ja go kocham i akceptuje ze wszystkim, z tymi kilkoma zmarszczkami i pasmami siwizny na skroniach (i tak nie widac, bo strzyze wlosy bardzo krotko) tylko te dzieci...a raczej ich brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×