Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopak 24

moja dziewczyna robi sie gruba

Polecane posty

Gość Królewna na zamkowej wieży
No ja też czuję się grubo, mam 154 i wagę 56 kg. Mogłabym zejść chociaż do 50. Chociaż mażę o 46 ale metabolizm już nie ten ....:(:( kiedyś wbijałam się w dżinsy o rozmiarze 36 a teraz 38 i mam megaaa doła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeey
Oj to nie tak dużo.Znam kogoś o podobnych gabarytach jeśli chodzi o wzrost.I może ta osoba ważyła ok 58 przy 156 to wyglądała ok.Ale teraz ważąc 52-53 przy 156 wygląda naprawdę dobrze,szczupło.Przy niskim wzroście trochę inaczej patrzy się na te proporcje wagi do wzrostu.46 kilo to mogłabyś się źle czuć mieć anemię.Czasem kości też trochę ważą i nie sposób schudnąć do jakiejś tam wymyślonej wagi.Na takim rozkminach buduje się anoreksję.Wystarczy po prostu uprawiać sport,dobrze się odżywiać.A sylwetka będzie ok.Kilogramy na wadzę wszystkiego nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuwek
Jak masz za gruba laske powiedz jej to. Powiedz Kochanie jestes za gruba.... i co ? czego sie boisz? ze co ? ze cie zostawi ? i co ? bedziesz płakał za za grubą ? hahah nie wiec powiedz odchudzisz sie albo cie zamienie na inna. Proste . wtedy laska sie odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo kopie chama w tyłek na do widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest trudna sprawa, ludzie się z tego śmieją, wyzywają facetów od idiotów a problem naprawdę jest niemały. Sam mam taki problem bo moja narzeczona ma za grube uda, z daleka wyglądają paskudnie a mi to przeszkadza, sam jestem szczupły. Z nią nie da się pogadać na ten temat bo ona tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minelo prawei 10 lat :) ciekawe jak wyglada teraz heheheh ile wazy ? 120 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie rzuć ją! Ona musi sama chcieć o siebie dbać. Chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×