Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co on sobie mysli

nie ma prawa mi robic wyrzutów,a robi to

Polecane posty

Gość co on sobie mysli

poszlam na zakupy,mialam kupic buty.On dowiedzial sie o tym i odrazu gadka gdzie i z kim?! pozniej sie pytal co kupilam,a gdy mu powiedzialam ze oprócz butów kupiłam 2pare butów(potrzebna) pomadke,błyszczyk,balsam do ciala,dezodorant do stóp,lusterko, a on robi mi teraz wymówki ze przepuszczam kase,która i tak jest moja,ze nie szanuje pieniedzy.NO ja rozumiem jak by sie tak oto kłóocil gdyby to byly jego pieniądze.WKurza mnie okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z niego za dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
A na co on wydaje swoja kase?? Mieszkacie razem?? Macie wspolne wydatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co on sobie mysli
nie mieszkamy razem,a on mi ciągle gada ze nadaje sie tylko do wydawania kasy.Kupilam rzeczy,ktore mi byly potrzebne,przeciez nie robi sie takich zakupow codziennie.On jest sknerą,wylicza mi nawet to ze na poczatku znajomosci kupil mi dwa piwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
No to bedziesz miala problem... Z takim facetem nie da sie na dluzsza mete wytrzymac.. wiem z doswiadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Dlugo jestescie razem?? Ile macie lat?? Pracujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co on sobie mysli
ja 20,on 22 pracujemy oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co on sobie mysli
jestesmy razem niecaly rok,to sie robi straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z niego za dupek
z takim sknera nie da sie zyc :( , pozniej bedzie jeszcze na dzieci wydzielal Itp....znam to, okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co on sobie mysli
juz sobie wyobrazam co byloby w małżenśtwie:O zero kasy i rozliczanie sie z kazdej wydanej złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
ja sie rozwiodlam z podobnym gosciem, chociaz to nie byl jedyny powod oczywiscie, ale zrobilo sie nienormalnie pod tym wzgledem... Mloda jestes, wiec znajdziesz kogos fajnego, a z nim to chyba czas sie pozegnac niestety.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie mieszkacie razem i nie ma prawa sie wtracac... mozesz wydawac na co ci sie podoba jakbyscie mieli dziecko lub wspolne mieszkanko, to moglby zwrocic ci uwage ze np on placi rachunki a ty tylko wydajesz na fiu bzdziu ALE teraz nie ma prawa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż mi kiedyś powiedział ze moim powinnam wyjść za mąż za worek pieniędzy nie zaniego, bo jedyne co potrafie to przepuszczac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiankaa..
Rzuć go póki wcześnie dobrze ci radzę .Moja siostra miała takiego sknere męża ,zachowywał się przed ślubem identycznie ,ale ona myślała że się zmieni i po 5 latach pożycia sprawa rozwodowa.Po ślubie stał się jeszcze gorszy.Siostra została z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co on sobie mysli
no własnie... denerwujące to jest.W dodatku zazdrosci mi ze mam lepszą prace,więcej kasy.Jak sie pytam czy moze do kina pojdziemy,to odrazu: a co nie mam tv?po co mi kino?tyle kasy przepuścic na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Moze on zarabia mniej od Ciebie i to go wkurza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Mowcie mi wrozko!!! Zgadlam jednak... Lo Mamo, co za typek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×