Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włosy

STYLISTA szczecin

Polecane posty

Gość włosy

dziewczyny gdzie w szczecinie jest salon fryzjerki w ktorym dobrze dopasuja mi fryzure? Pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj salonu KEUNE naprawde super stliści tam pracują , ale nie pamietam na jakiej ulicy on sie miesci jesli ci bardzo zalezy to sie dowiem.Sama tam bylam i jestem bardzo zadowolona robiłam farbe i strzyzenie, bardzo dobre te kosmetyki na których pracują . Obecnie chodze w Łodzi bo tu mieszkam do salonu Keune i jestem bardzo zadowolona , farby tej firmy sa delikatne dla włosów i mają duzą game kolorow .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy
wielkie dzieki, poszukam. Mi zalezy tylko na odpowiednim strzyzeniu :) mam nadzieje ze bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwciaa
a co do cen to ok 60zł niestety, wszędzie jest podobnie, bo sie orientowałam, za strzyżenie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze którys z tych salonów
najtańsze jest studio Loreal. Ja zamierzam spróbowac... Czy ktos mial zle doswiadczenia z tym salonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym salonie Keune mowilam naprawde fachowa grupa stylistow tam pracuje bylam bardzo zadowolona polecam sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keune na małopolskiej chyba:) ; w szczecin ie raczej nie ma studia loreal tylko l\'or. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam
zle doswiadczenia z salonem Loreal. zapłacilam sporo pieniędzy miałam fryzurę zupełnie inna niż chciałam. jedyne co to kolor byl ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja kolezanka tez nie byla zadowolona z fryzury i rzeczywiscie nie jets to loreal, tylko jakis l\'or - tak sie podszywaja troche. W kazdym badz razei moja kolezanka powiedziala tej fryzjerce ze sie jej nie podoba, i zaplacila tylko 30zl (jesli to jest jakas pociecha..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten.....
Rajski Salon znajduje się gdzie obok Galaxy? Bo zdaje sie ze tam jest przystanek- "rajskiego" iwciaa---> czy dawno bylas w tym salonie? Bo moze te fryzjerki juz tam nie pracuja.. :) Ja zamierzam sie wybrac ale w przyszlym tygodniu :). Napisz cos jeszcze o tym salonie. Ile bedzie mnie kosztowało strzyżenie z modelowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up_up_up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie no nie wierze
ze w calym szczecinie 3 osoby chodza do dobrego fryzjera!! Czy naprawde tak cięzko napisac gdzie znajduje sie godny polecenia salon fryzjerki z grupa dobrych stylistów??? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aManDaA
nareszcie ktoś ze szczecina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie no nie wierze
owszem, ze szczecina :) Dzisiaj zamierzalam isc do dobrego fryzjera ale w dalszym ciagu nikt nie odpisuje... Czy tan rajski salon jest dobry? aManDaA ----> moze wiesz cos o nim?? A moze wiesz chociaz gdzie sie dokladnie znajduje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci polecam EVOLUTION na Pocztowej 27. Nie jest zbyt tani, ale dziewczyny robią cuda z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie no nie wierze
oh wielkie dzieki. Powiedz cos wiecej - ile zaplace za strzyzenie i modelowanie? Tak orientacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo czy ktos jeszcze
moze polecic dobry salon fryzjerski?? Nikt nie chodzi do fryzjera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzga
WIEM O CZUJECIE, JA TEZ SZUKAłAM ODPOWIEDNIEGO FRYZJERA I WIEM JEDNO - NIE POLECAM KEUNE. ZAPLACILAM 85 Zł ZA STRZYżENIE I POWIEM TYLE, WłOSY śCIETE OD LINIJKI NIJAK NIE CHCA SIE UKLADAC, POPROSTU KOSZMAR. PO WYJSCIU BYLY LADNE, BO DOBRZE JE NORBERT WYMODELOWAL, ALE PO UMYCIU MASAKRA. DZIECZYNY SZUKAJCIE INNEGO FRYZJERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaSzczecin
Dziewczyny jeśli znacie jakiegos dobrego i godnego polecenia styliste dajcie zdać na maila:)Bede bardzo wdzieczna, bo moje włosy to istny koszmar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaSzczecin
Dziewczyny jeśli znacie jakiegos dobrego i godnego polecenia styliste dajcie zdać na maila:)Bede bardzo wdzieczna, bo moje włosy to istny koszmar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darria
no ja też jestem bardzo ciekawa gdzie można znaleźć jakiegoś dobrego fryzjera bo szukam i szukam... a mam bardzo grube włosy i mało kto potrafi sobie z nimi poradzić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadrolinia
DZGA -MOZE JESTES TAK BRZYDKA ZE SIE NIEPOSTARAL ALBO MIAL NORBI KACA ALE JEST ZAJEBISTYM STYLISTA I MA TYLE KLIENTEK STALYCH ZE NA TAKICH SZMULKACH ZARABIA CZYSTA KASE....PEWNIE NIEZALEZALO MU NA TYM ZEBYS DO NIEGO WRACALA BO ON WOLI SYMPATYCZNE I LADNE KOBIETY...POZDRAWIAM I POLECAM NORBIEGO STUDIO KEUNE MALOPOLSKA 60:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek69
jestem klientka studia keune na malopolskiej 60 i stwierdzam ze jest to najwyzszy poziom w polsce...czesto wydaje wielkie pieniadze na stylistow takich jak M.BABICZ czy R.Stoklosa ...jednak nigdzie niema takiego profesjonalizmu i obyczaju z klientem...wlosy robie u kazdej osoby w tym studiu i zawsze jestem zadowolony z efektow ich pracy widac ze szkolenia nie sa obce...norbercik przystojniak tez mi robil wloski i zawsze bylo super...a ze ktos nieumie samemu ogarniac rozdwojonych sianowatych wlosow...buzka buba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie piotrka z jagiellońskiej, salon na II p. -nad laser studio?? nie pamietam nazwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surfiara
ja polecam również salon Keune,szczególnie Kasię(ciemne,dosc długie włosy).Cena dosc wysoka(od 70zł),ale warto. Poza tym Lo\'r też nie jest złe-tu cena wyjątkowo mała(33zł) i nieźle strzygą. W Ego na Traugutta też jest kilka dobrych fryzjerów,ale to trzeba też trafić i cena koło 60zł. Moja mama za to chodzi do studia Alexander na królowej jadwigi do pana Sławka i od lat bardzo sobie chwali. Generalnie dobrze tam strzygą,potrafią wysłuchać i dobrać fryzurę i cena też nie z kosmosu ok.60zł za cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×