Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włosy

STYLISTA szczecin

Polecane posty

Dziś byłam zafarbować włosy i sombre zrobić na ciemnych włosach. Pan Daniel z Keune Studio Techniczne przy ul. Małopolska, Szczecin nałożył mi na górę ciemny brąz, ponieważ niby nie da się innego kolory, następnie na końce taki kolor w bordo, co chciałam karmel lub toffi kolor włosów w sombre. Nie dość, że musiałam upomnieć się, aby zmyli (miał pomoc do mycia włosów) farmę z polików i czoła, to z wielkim ale zaczął pocierać. Mam teraz startą skórę. dbam o cerę i jeszcze to będę musiała ogarnąć. Z uszów sama w salonie ścierałam farbę !!!!! Pan Daniel ścinał włosy na sucho, dobrze, ale prawie nic nie ściął, zostawił rozdwojone końcówki. Czekałam na wizytę miesiąc i wyszłam uboższa o 175 zł oraz mega w****iona !!!! Tak to ja sama sobie i to jeszcze lepiej, bo bez farby na czole, mogę sobie pofarbować włosy. Sama kupię farbę za max 35 zł i pofarbuję, ale chociaż ściąłby ładnie. Ostatni raz w tym nic nie wartym salonie była. Przed ostatnio pani Rita tak mi zafarbowała włosy, że siwe na czubku głowy zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda olgach
idź do JLD - mają dwa salony: http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/szczecin - moja siostra tam pracowała (teraz wyjechała do Francji), więc mam z pierwszej ręki info jak tam u nich jest, no i oczywiście sama tam chodzę. Co dla mnie ważne -bardzo dbają o higienę, pracują tam naprawdę świetni styliści i fryzjerzy (a nie "łapanka" z ogłoszeń po kursach), no i zdecydowanie potrafią dobrać fryzurę i kolor nie tylko do kształtu twarzy, ale charakteru, oczekiwań itd. Mistrzowie w balejażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×