Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocb

co z tą tęperatura w czasie owulacji miesiaczki i ciąży ??

Polecane posty

Gość ocb

Cześć Dziewczyny :) Widze , że poruszcie tutaj przeróżne tematy więc chciałam też napisać coś o swoim problemie . Mianowicie zastanawiam się czy czasem nie jestem w ciąży :) ponad tydzien temu mniedzy mna a moim mężczyzną doszło do stosunku w efekcie czego same powinniście wiedzieć co się stało :) miałam prawdopodobnie płodne dni biorac pod uwagę , że moje cykle maja 31-32 dni w zaleznosci oczywiscie od wielu spraw ... ostatnio miesiaczke miała 13stego , no i wychodzi na to , że mi się spoznia... temperatura ciała wynosi 37 stopni a tam w srodku 37,6 do tego boli mnie czasem brzuszek tak jakbym miała dostać ale nie pojawia się.. nie wiem co mam mysleć..czy ktoras z Pań mogłaby mi troszke poradzić ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli termin miesiączki minął a Temperatura w pochwie jest podwyższona to wszystko wskazuje na to, że jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
do konca? czyli chcesz miec dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocb
mandzia no być może tak wlasnie się nad tym zastanawiam :) ... ale nakrecać się nie chce bo zawod pozniej moze być ogromny , " a uprawiałas seks " tak :) czemu mialabym nie chcieć ? przecież kazdna normalna kobieta chce mieć dzidzie :) ale tak jak pisze nie chce się nastawiac a pozniej zawiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
pewnie ze kazda kobietka chce miec dzidzie tylko kazda innym momencie swojego zycia rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
a ile masz latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocb
20 lat :) wiem ze to byc moze niewiele , ale jestem w dobrej sytuacji by pozwolic sobie na takie coś , mam wspanialego narzeczonego i obydwoje nie mamy nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
podziwiam naprawde :) ja mam 21 lat ale na razie nie mysle jeszcze o dzidzi :) a szybko sie zdecydowaliscie?i kto chcial bardziej Ty czy ON??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocb
Wiesz u nas było na takiej zasadzie , że ja zawsze twierdziłam , że chciałabym być młoda kiedy urodze dziecko , poniewaz sadziłam że lepiej bede rozumiała jego problemy kiedy będzie w wieku dojezewania , On znów mówił , że On chce je mieć dopierow tedy kiedy w zyciu do czegos dojdzie , bedzie pewny tego , ze bedzie miał stała prace i bedzie mogl mu wszystko zapewnic a jednoczesnie mówił , że jesli zdazy sie , że Ono się pojawi nie wtedy kiedy On tego zechce to i tak da mu wszystko :) ... zazwyczaj dobrze wie co robi , i zdazylo nam się cos takiego poraz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
to u nas jes doslownie tak samo :) On mowi ze dziecko bedzie chcial miec wtedy gdy juz dojdziemy do czegos w zyciu,bedziemy mieli mieszkanko i prace :) bo na razie to nie mamy ani mieszkanka ani ja nie mam pracy tylko on ma.Ale mowi ze jak zdazy sie dzidzia w ogole nieplanowana to bedzie sie strasznie cieszyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
ale nie uprawiamy seksu do konca tzn tylko zaraz po okresie bo oboje sie boimy :) a tak normalnie to tylko stosunek przerywany :) i na razie dzidzi nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocb
jesli mężczyzna ma takie podejscie , to oznacza , że nie ma w sumie nic przeciwko , ale wolalby zeby sytuacja była stabilniejsza :) jednak wiadomo dokonca nie mozna byc niczego pewnym bo zycie roznie się układa i najlepiej jest brac kazdą opcje pod uwagę żeby pozniej sie nie zawieść :) , ja naprzyklad teraz zupelnie nie chce się nakrecać nie bede sobie wmawiała , że jestem w ciąży bo wiem , że bedzie mi strasznie szkoda kiedy okaze się , że poprostu coś mi jest. Zauwazyłam , że kobiety tutaj opisuja obojawy ciąży sadza , że sa a mimo wszystko wychodzi , że nie , ja wiec staram się pisać o faktach a nie o tym co moglabym czuc podswiadomie... szkoda mi , że Panie przechodza przez coś takiego badz co badz jesli decydujemy się na dziecko i wspolzyjemy z mezczyzna poto tez by zajsc w ta ciaze to zazwyczaj to niewychodzi.... najlepiej się w nia zachodzi niemyslac o tym aby zajść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocb
z tego co ja wiem stosunek przerywany jest strasznie ale to strasznie grozny jesli chodzi o to czy zajsc się chce czy nie :) bo jakby niebyło facet wydziela też ten płyn z plamnikami , i duzo moich znajomych w taki sposob zaszło w ciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
dokladnie :) jesli juz zdecydowalas sie na dzidzie to w czasie kochania sie nie mysl w ogole o tym tylko ciesz sie bliskoscia swojego mezczyzny :) bo jak bedziesz sie tylko z nim kochac zeby miec dzidzie to nie bedzie wam wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
my jak na razie nie mamy dzidzi z tego :) ale jakby sie trafila to bysmy sie strasznie cieszyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocb
to ja Ci życze w takim razie oby dzidzi pojawiło się u Ciebie w najdogodniejszym momecie i oby ten momet był niebawem :) i duzoo duzo szczescia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uprawialas seks
ja Tobie tez zycze duuuuzzo szczescia :) i zdrowka :P a takze owocnych przytulanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o owulację to możesz ją określić stosując testy owulacyjne. Są dużo lepsze niż mierzenie temperatury. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×