Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjd

kto dzis byl na BEZSENNOSCI W SIECI???

Polecane posty

Gość chyba samotność
mój...paredziesiat kilometrów stąd...u siebie w domu...niestety...ja mam wakacje, a on prace. Ale wszystko sie zmieni za 3 tygodnie:):):):):)nie moge sie doczekać:)a narazie gg nam zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba samotność
bezsenna samotność w sieci nam pozostała...słomianym wdowom(jednej jeszcze niezamężnej wdowie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba samotność
no nic to, ide spać.......ale jeszcze tu wróce na nocną pogawędkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna w sieci
aaaa....tos Ty stanu wolnego...to szczescia zycze na dalszej drodze zycia:) ja za to spadam do mojego "Szczescia"-przykleje sie do niego chociaz na chwile.. Dobranoc Ci Najmilejsza,Ty ktora okazalas choc troche zrozumienia dla mojej "bezsennosci w sieci"i nie zwyzywalas mnie od tepych dziewuch:).spij dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba samotność
no, pamietaj, że jutro tez tu bede:D:D:D:D:Dbo tez sama bede:(:(:(Spij dobrze, bezsenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddgey
hej ja przecież też Cię nie wyśmiałam!!!!!!!!!!:-) po prostu ten uroczy dialog poprawił mi humor i na serio uważam, że był suuuuper! pozdrawiam serdecznie! jak będzie mi smutno to będę szukać tego topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba samotność
heloł:) ajm back:) ale nie na długo:)jest tu dziś "ktoś"?jakaś słomiana wdówka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisismnjjfc
BYŁAM WCZORAJ NA SAMOTNOSC W SIECI, SUPER AKTORZY, PASUJĄ DO GRANYCH POSTACI, FILM SUPER, CHOCIAZ MOMENTAMI NUDNY...ALE NIE ZAŁUJE ZE OBEJRZALAM, KSIAZKE CZYTALAM Z 10 RAZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna w sieci
no i bylam w tym kinie... hmm...aktorzy ok,ale reszta jest tak nudnaaa i tak do bani! pierwszy raz bylam na filmie na ktorym ludzie po pol godzinie wychodzili z kina! za plecami slyszalo sie tylko szepty:kiedy to sie w koncu rozkreci? przeciez w ksiazce bylo full pieknych,wzruszajacych do lez historii ,ktore tutaj byly opowiedziane...tak sobie. jak ktos nie czytal ksiazki to wyjdzie z kina po 15 minutach. jestem z zawiedziona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się bardzo podobał
i chciłabym jeszcze raz go obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×