Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamierzająca iść na zakupy

RESERVED - kupujecie tam? Jak z jakością? Torebki są solidnie wykonane?

Polecane posty

Gość zamierzająca iść na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają fajne torebki, ale sprzedają je masowo. A ja nie lubię mieć takiej jak 15 innych lasek na uczelni;-) Ale ceny przyzwoite i wykonanie też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam sweter..
który momentalnie się zeszmacił. Ale kupiłam też bluzke, która ukochałam sobie i od trzech lat ja noszę. I bede nosic chyba przez nastepne 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam torebkę, a może raczej powinnam napisac torbę ;) Nie jest super jakości ale nie narzekam, jeszcze sie nogdzie nie popruła, ani nie zmechaciła, tylko nie ma już tego kształtu co w dniu zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wszystko tam jest za duże rozmiar 36 jest poprostu duuży i niestety ubrań takm nie kupuję, mam 1 bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./mnbvcf
nie kupilam tam ani jednej rzeczy ktora po praniu mialaby taki sam kolor/ksztalt/wyglad jak przy zakupie. obiecalam sobie ze juz nigdy nic stamtad nie kupie. badziew :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje ogolnie rzeczy tej firmy bo nie sa w moim stylu, ale znalalzam pare perelek i pomimo prania/noszenia nie zmienily sie w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
juz wiecej bluzek tam nie kupie...2 razy kupilam i po ierwszym praniu ukazaly sie jakies dziwne mazy...zle byly zafarbowane...potem problemy z reklamacja byly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem bardzo
ja co prawda nie kupuję tam często, ale mam sweterek, który kupiłam 2 lata temu. Bardzo go lubię, często ubieram - jestem z niego zadowolona - pierze i nosi się świetnie. Ostatnio wypatrzyłam jeszcze bardzo fajne rękawiczki, świetnie leżą na dłoni (a że mam małe więc ciężko mi dobrać dla siebie odpowiednie) no i mają bardzo ciekawe wzory, kosztują ok. 40 zł. - chyba się skuszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale marudzicie....
WIadomo, że w każdym sklepie trafiają się gowna, wszystko zalezy od materiału. Trzeba się na tym znać i wtedy zawsze mozna kupić coś, z czego będzie się zadowolonym. Ja mam z Resrved kilka t-shirtów, które latem piorę co 3-4 dni, po jednym założeniu, więc za każdym razem jak robię pranie, i już drugi rok sa ok. Ma tez swetry, które są super i trzymają się latami, polar sprzed dwóch lat, który jest nadal fajny i ładny. Po prostu trzeba umieć wybierać dobrej jakości ubrania i materiały. Mam jeden sweterek, który kuupiła mi mam i rozciągnął się i zmechacił po piewszym praniu:o Na pewno nie kupiłabym tak: torebki, kurtki, "dżinsów". Reszta- może, zalezy od jakości... Lubię ich matriałowe, szerokie spodnie na lato. I koszule mają genialne, nie do zdarcia! Ale w tej jesiennej kolekcji przegięli z rozmiarami lekko... Spodnie s sa na mnie za duże jakieś dwa razy, a tyłek mam całkiem spory...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmm
kupuję , nawet czesto i jestem zadowolona - zwłaszcza jak sa przeceny. Torby sa ładnie obszyte, bielizna widac że dużo lepsza niż jakaś z targowiska - a kupiona za podobną cenę.Mam z tamtąd płaszcz, jeansy, bluzy, szaliki, torebki... Uwielbiam ten sklep. A co do zeszmacenia w praniu - trzeba wiedzieć jak sie obsługiwać pralką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chmmmmmmmmmmmmmm
po pierwsze- pisze się Hmmmm:o Po drugie- jak ty się OBSŁUGUJESZ pralką, dziecko????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka12
ja kupuje tylko tam, ponieważ ciuszki sa jakby szyte na mnie,wszystko jest dobrej jakości, ostatnia kolekcja P&B rzuca na kolana.Bardzo lubie ten sklep,cenowo jest tez bardzo przystepnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hafhekf
KUPILAM TAM KILKA UBRAN DLA DZIECI. JEDNE SPODNIE CORKA NOSILA 2 LATA I NIC SIE NIE ZNISZCZYLY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjutka45
Ja kupuje tam najczęściej spodnice i spodnie- jakos tak zawsze cos znajde dla siebie w tym sklepie, lubie reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate_Lost
Uwielbiam ten sklep. Mam dużo bluzek, spodni i bluz i nie są powyciągane, zafarbowane ani nic. Najgorszym jakościowo sklepem, jest według mnie h&m. Ubrania po kilku noszeniach się mechacą, robią się na nich "kulki". Zupełnie inaczej niż w RE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 swetry z tego sklepu ... tak sie zeszmacily i rozciagnely ze slon by w nie wszedl ;/ Mozna w nich chodzic dzien po praniu ... bo pozniej sa juz za duze ;/ a na poczatku byla nawet ciasne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie "boisz się" kupić torebki bez jej oglądania w "realu" to polecam porównywarki, gdzie wybór jest naprawdę duży i to z bardzo dobrych sklepów - ja ostatnio kupiłam niedrogą torebkę Monnari - znalazłam fajne modele na tej stronie: http://panoszczedny.pl/produkty/torebki/--najpopularniejsze.html Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja czasami kupuje, ale ostatnio odkupiłam torebkę z reserved od dziewczyny z mojego miasta za pół ceny :) nową! korzystałam z portalu http://odkupuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że ogólnie z jakością w Reserved nie ma większych problemów. Ale czasami zdarzają się tam "buble".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że kupuję Reserved, ubrania tam są bardzo dobrej jakości, a do tego są po prostu stylowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×