Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezsercbezducha...

to juz jest koniec,nie ma juz nic.jestesmy wolni mozemy isć.

Polecane posty

Gość bezsercbezducha...

To ,że musaiło sie skonczyc wiedziałam od dawna,przecież to była moja decyzja.Ale nigdy nie spodziewałam sie ,że po 5 latach bycia razem,po milości jakiej nikomu sie nie sniło można w tak bezczelny perfidny sposób kłamac wyprzec sie kogos kogo podobno sie kocha. nie moge wto uwierzyc ,że potrafisz byc tak dwulicowym gnojkiemTo najbardziej boli.Fakt ,że oddało sie serce i dusze diabłu komus kto wjednej sekundzie zmienil twarz o 360 st.wczoraj wyznania blagania o powrót setki esemesow a dziS?dzis dowiedziałam sie ,że to ja,ze to ja nie dawałam ci spokoju?Ze wielokrotnie mnie błagałeś zebym sie więcej nie odzywała,że zamieniłam ci zycie wpiekło?.Zatkało mnie bo od dwoch lat to ja prosiłam żebys pzrestal mnie nekac,ze cche sobie ulozyc życie ,że sie brzydze Tobą.Nie ty wiedzileś lepiej ode mnie co ja czuje co myśle kogo pragne.kiedy poznalam inego faceta i mowilam że jestem szcesliwa zrobiles wszystko ,żeby zniszcyc to.i udało ci sie.W głebi duszy zawsze cie będe kochać.nie umie przestac cie czuc w sercu ,nie wyrwe cie z duszy.Ale kocham pamiec o tobie,ten czas kiedy bylismy szcesliwi tak bardzo ,że brak słow by to opisać.Człowieka ktorego poznawałam od najgorszej strony przez ostani rok chce wymazac z pamieci.Dzis urządzam Twoj pogrzeb.zrobie stype i nie będe nosoc żaloby.Zegnaj i proszę dotrzyn\maj tym razem slowa.zniknij na zawsze bo boje sie Zombi. ps.Zreszta chyba po Twoim wczorajszym wystepie a raczej teatrzyku jaki odegrales nie mialbys juz odwagi sie do mnie odezwać .Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dupek z niego
:/ niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dupek z niego
tacy faceci to szmaty bez charakteru , takie pustaki , bez wlasnego zdania zera.Mam nadzieje ..... :* ze ty nie jestes taki mały ale kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie to napisałaś. Wyzwolisz się. :) Zdanie o Zombie chyba sobie napiszę na ścianie nad łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge zrozumiec
jak czlowiek moze sie zmienic o 360 stopni, mialam podobnie o do tej pory nie moge w to uwierzyc, czy mozna tak dlugo udawac? Gratuluje decyzji i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×