Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Trzeba było kochać się po bożemu, koszula nocna z flaneli na głowę, gasimy światło, rach ciach i po wszystkim..:) Dla podtrzymania gatunku..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze czasy wiele ciekawostek do wspomnień jeszcze nam przyniosą..................A teraz dzieciaki maja tak normalnie i po ludzku, aczkolwiek..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapominacie, że syfilisem byli zarażeni w tamtych czasach takie sławy jak Wyspiański, Klimt i wielu, wielu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy chyba ludzie więcej się usmiechali... Mniej depresji, samobójstw, problemów... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałyście w skansenie reformyu naszych prababek?:) takie z dziurą, żeby było łatwiej spać i oddawać się małżeńskim obowiązkom?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak życie w innym systemie miało jakies zalety - byliśmy dla siebie ( zwykli ludzie) bardziej ludzccy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Violu... mówcie co chcecie, było sporo plusów. Niestety, po paszport trzeba było błagać urzędnika... coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana lubi nizinne klimaty typu reformy, bielizna itp..:P Wszystko bliskie ciału i na pewno jeszcze nim pachnące.... Jak to dewiant..:P Sorki, mam nadzieję, że nie obrazisz się..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko paszport..................... kolejki były po wszystko. Mamy co powspominać - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, poprzednia odp. była dla Atlantis... ;) Dewiant? no cóż, kwestia punktu widzenia:) może dla kogoś mogę być dewiantem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili rozmówcy 🌻 musze sie z Wami pożegnać. Mój czas nadawania skończył się i komputer przechodzi w ręce synka. Do wklikania. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tamte czasy były nawet niezłe... :) Jednak mimo wszystko wolę te i siebie taką jaką jestem teraz..:) Ale fajnie jest powspominać coś co minęło...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co ja isę będe oszczędzała? ... dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Dawne czasy wspominacie? Myślę że miały sporo dobrych stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złe... napewno kolejki, brak odpowiedniego zaopatrzenia w sklepach, wszelakie ograniczenia związane np z wyjazdami za granicę, cenzura, donosicielstwo, ingerencja w prywatne życie wszelakich słu... ogólnie duze ograniczenie swobód obywatelskich. Dobre.... ludzie mieli wiecej czasu dla siebie, dla rodziny, częściej sie spotykali, mieli więcej zasad moralnych, lepsza opieka społeczna, rodzinna, brak bezrobocia, tańsze życie ... Na razie tyle przyszło mi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Atlantis jaka dziś pogoda w Warszawie? Mialam się tam udać (dość często bywam), ale jak rano zobaczyłam ten biały opad atmosferyczny to natychmiast zmieniłam plany. Niestety na mało ambitne, bo dzisiaj głównie oglądam TV, drzemię i raczę się dobrym jedzonkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ester... od rana snieg i wieje :) Mój pies się oflagował i widze nad nim powiewający transparent \" Wybij sobie z głowy spacer\"..:) Ja wróciwszy z paru spotkań nadrabiam sprawy porządkowe..:) Ogólnie mówiąc... lubię taką pogodę, bo w odmu przytulniej się robi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×