Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość 66 procent wierności
Jakiej gazety i w jakim regionie, Internautka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Dlatego od służby zdrowia trzeba się trzymać z daleka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołowana internautko. Właśnie spojrzałem w link, który wskazałaś wskazałaś. Oto nasza cała służba zdrowia. Nieliczne wyjątki potwierdzają tylko regułę... Posmakowałem tego czym jest leczenie w Polsce, gdy zaczął mi wysiadać wzrok. Brrrrrrrrrr....... W rezultacie postępowania naszych lekarzy musiałem skorzystać z pomocy w Moskwie. Polska w dziedzinie leczenia jest sto lat w plecy. Tylko w dziedzinie łapówek jeteśmy mistrzami świata. No weź spróbuj przeciętnego lekarza namówić na wydanie skierowania do rzeczywistego specjalisty. Prędzej człowiek umrze niż się doczeka. A to Polska właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze skierowaniem do specjalisty u nas raczej problemu nie ma gorzej ze specjalistami i ich wiedzą, którą chcą wdrażać w życie jeśli już dotyka moją rodzinę jakas przypadłość to odwiedzam co najmniej kilku/jak nie wszystkich/ specjalistów w zasięgu a wczesniej, przed wizyta buszuję w necie i przygotowuję grunt zdarzył sie lekarz, ktory po wysłuchaniu mnie mocno sie irytował, ze mam jakies swoje zdanie lub bardziej specyzowaną prosbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
No i, Internautka, na ile zdążyłem Ciebie poznać, pewnie mu nawrzucałaś od konowałów i trzasnęłaś drzwiami, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawdę mnie poznałeś ? podczas wizyty u specjalisty zadaję sporo pytań i oczekuję rzetelnych wypowiedzi, a co za tym idzie działań wczesniej, dzwonię do rzecznika pacjenta wNFZ, zeby zorientowac się co refundują w temacie moich zainteresowań a w gabinecie specjalisty....raczej stopniuję wypowiedzi, a nie strzelam jak z karabinu choć jestem zod. strzelcem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Troszkę Cie poznałem, Internautka. Sama zresztą się przyznałaś do pewnej słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
A dlaczego nie? Internautka? Przecież to ludzka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies dwa lata temu, będąc w szpitalu przechadzałam się po korytarzu tą samą trasę przemierzał fajny chirurg, pan o imieniu Zbysio kiedy zaczęlismy rozmawiać, wyczułam od niego nikotynę zatem ..palił powiedziałam, ze na pewno, nawet po udanej operacji/on miał mnie ciąć/ nie dam mu buzi , chyba, ze skończy z fajkami powiedział, ze nie może przestać palic bo zawód chirurga jest nerwowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
To było popatrzeć w kierunku gabinetu laryngologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbysio ..ma RACJE.....jeddyny chyba zawod....gdzie nalezy stac....i za cos odpowiadac ......no fakt dzisiaj juz sa specjalne foteliki .....i wspomaganie robotow.....To wlasnie chirurdzy powini zarabiac naprawde porzadna Kase......bo taki internista ....no coz....przepisze cos tam ....dopasuje albo nie dopasuje .....wiadomo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzts
Hej taki fajny temat poczatkowy a konczycie na sł.zdrowia haha. Tylko nie to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ....poprzez sluzbe zdrowia przejdziemy do wyuzdanego SEXU hihihihihihihihhhihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Uprawy wyuzdanego seksu oraz kartofli. Ma się przecież coraz bardziej ku wiośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nzts, fajnie, ze nas czytasz! jesli tylko cos sobie przypomnisz w temacie Faceta na poziomie to -pisz, pisz , pisz! zawsze mozesz tez wrocic do stron 20-tych tego topiku, gdzie jest wiecej na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Wiosną wszystko jest rozbuchane, Internautka. Takie są prawa natury. Uprawa wszystkiego wiosną nabiera wigoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Kiedy ja muszę ur4zywać terminów agrotechnicznych, Internautka. Skoro ludziom wolno pisać: uprawiam seks, to mi wolno napisać: a ja uprawiam seks i okopowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Kartofle? Jak najbardziej. Najlepiej w pieczonej postaci. Smakowite są również specjalnie podsmażane. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbbysby tylko w strone Buraczków nie zeszli hahahah tych ogromnych z pola hahahhahahaahahahahahahaa a ziemniaczki podpiekane w piekarniczku z olejem i przyprawa do ziemniaczkow ...PYCHA ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
:-))) Nieco się zarumieniłem, Internautka. No i co ja mam na takie dictum odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
:-) Czosneczek do pieczonych kartofelków nie idzie, Internautka. Czosneczek się po prostu spali. Za to, świetnie się zapiekają świńskie skwarki. Jeśli umiejętnie je zapiec, nabierają grzybkowego posmaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×