Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Witaj Skołowana [ucałował obie dłonie prawdizwej młodej damie] Dziś przypomniała mi się bardzo stara piosenka, którą śpiewała Gigliola CinquettiNon ho l\'età non ho l\'età per amarti, non ho l\'età per uscire sola con te. E non avrei, non avrei nulla da dirti perché tu sai molte più cose di me. Lascia che io viva un amore romantico nell\'attesa che venga quel giorno ma ora no, non ho l\'età, non ho l\'età per amarti, non ho l\'età per uscire sola con te. Raczej nie możesz jej pamiętać, bo to było śpiewane w Sanremo w 1964 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanremo 1964. Ja tę piosenkę pamiętam też w wersji polskiej. Śpwewała to Rena Rolska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko fragment polskiej wersji językowiej :) Nie wolno mi, nie wolno mi kochać ciebie. Nie wolno mi przy tobie być nawet we śnie. Mówią, że mam za mało lat, żeby wiedzieć, czy to już jest prawdziwa miłość, czy nie. Niech sobie mówią - cóż obchodzi mnie cały świat? Ty wiesz o tym, że bardziej cię kocham każdego dnia. Nie wolno mi, nie wolno mi przyjść do ciebie, więc piszę list - nie czekaj mnie, nie przychodź dziś. Chcę jeszcze raz, tysięczny raz ci powiedzieć, że kochać cię będę, choć nie wolno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skołowana ! Ja mam Ci dziękować za pamięć i słowa otuchy? Bardzo dziękuję, bardzo😭. Maxim zawsze pozdrawiał mnie od Was , to takie budujące, że nawet osoby anonimowe potrafia się sobą przejmowaći wspierać duchowo. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż życie ostatnie lata tylko ,mnie doświadcza, ale to nic - dam radę i wyjdę z tego cało- muszę! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, jestem pewna, ze Twoi mali podopieczni juz nie moga się Ciebie doczekać:) Twoja życzliwosc i witalnosc jest równiez tutaj znacząca:) Na pewno dasz sobie radę z szybkim powrotem do pełni zdrówka Skierko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skierko? :D Oj sama chętnie poszłabym teraz do pracy, ale mam jeszcze 30 dni zwolnienia, a potem jeszcze nie wiem jak długo, może dłuższy urlop. Powiem Ci w tajemnicy, że bardzo za nimi tęsknię, ale przyszli do mnie do szpitala z rodzicami - wycałowałam ich ogromnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola wróciła. Fanfary proszę ! A oto obiecany czteropiętrowy tort z bitą śmietaną na cześć naszej rekonwalescentki :) No, jazda po talerzyki i widelczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko popatrzę i powkładam świeczuszki dla naszej wspólnej przyszłości (tej kafeteryjnej)- węglowodanów mi nie wolno. Ale za pamięć serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Skołowana......jutro dalej sobie powklikamy, albo napisz do mnie na gg.{cześć]😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
słodka:) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abuś😘😘 miło mi widzieć Ciebie😘 Dziękuję za miłe słowa. 🌻 Tylko tak ciężko nie pracuj - nie warto, wiem coś o tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Was .... dla Ciebie gorące całuski 😘😘😘. Dziękuję za taką słodką ksywkę - Skierka- bardzo mi się podoba 😘🌻, no i przede wszystkim za trzymanie kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×