Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

pytanie do panów : czy spotkaliscie dużo kobiet z klasą? aktor, Jan Nowicki powiedział, ze kobieta z klasą sama wybiera sobie faceta.... czy kobieta potrafi rozpoznać kobietę z klasą? co sobie wówczas o niej mysli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana........ nie sądzisz chyba, że ja tak specjalnie napisałam 😭 [ rwanie włosów z głowy]? Ktoś tu coś głupiego wyprawia, ale nie ja! Kobieta rozpoznaje każda kobietę, z klasą oczywiście najlepiej. Nie zawsze jednak jedna kobieta ujawni swój osąd. Dzieje sie tak dlatego, aby samej nie być do niej porównaną, oczywiście na korzyść , jak i na niekorzyść tej oceniającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ...potwierdam spotkalem ...nie raz kobiete z klasa....i kasa...hihihihih w Dubaju kiedys ......łoj jest co opowiadac ahhahahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce spotkalem kilka kobietek z klasa......naprzyklad nasza Gwiazde kina Szanowną Pania ....Beata Tyszkiewicz no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa o taki kontakt chodzilo ...z Pania B.T. tez mialem osobisty kontakt ...ale nie fizyczny hihihih tylko sobie rozmawialismy ...a wam zaraz jakies bezecenstwa po glowkach lataja ....i juz ...no no no .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,czarcie\"?.......................no me pragnienia, nie tylko te ,,anielskie\" A tak szczerze, wszystko co się zdarza w mym życiu, wcale nie owijam w bawełnę, nie ubieram w piękne zgłoski. Czasem jest to refleksja na temat jakiegoś wydarzenia, a nieraz ból skrzywdzonego czy radość szczęśliwego. Ktoś kto przeczyta moje zapiski, po mej śmierci oczywiście, zrozumie mnie i me zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa pa 😘😘😘 biegne spać............zimno wszędzie, głucho będzie.......zima ....wieje........ mna morzu wielkie bałwany...... Pa pa pa Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiadam się na taki sliski temat jak kasa i klasa ,bo był juz taki jeden wizjoner co nie wiedział jak skończyć z kobietą.A obiecywał gruszki na wierzbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta z klasa wybieraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,ojjjjjjjjjjjjjjjjjjj widziałem te 65 letnie i 96kgramowe damy jak je turasy obcałowywali cos okropnego jak taki zigolak cmoka taką dame z klasą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 :) Wreszcie dotarłem do domu :) Co do kobiet z klasą, to przypomnijcie sobie Hankę Bielicką. Była to prawdziwa dama z tak dawnych lat, że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
Witam szanowne panie i całuje obie rączki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
zaintrygowal mnie ten topik i zamierzam częściej tu zaglądać bowie dostrzegamslaba plec o bardzo wysokich walorach charakteru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
Zanierzam częściej tu zaglądćać bo zauwazylem plec piękna o subtelnych walorach charakteru.Widzą czego chcą i sa takie..............ach🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter to właśnie ja
Violu 😘❤️🌻 Skołowana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakiś nowy facet
A która Pani tak bardzo Ci wpadła w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam czytać książkę o uzależnieniach na czacie, autorstwa Krystyny Pytlowskiej /dziennikarka/ i Jerzego Gomuły /psycholog/, pt. \"Zaczatowani\" niezłe studium psychologiczne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ..........-ka eeeeeee tam zaraz uzaleznienie.......no fakt jest sporo takich osob ......ja uciekam od sprzetu kiedy tylko moge .......internet .....fuj .....ale psychologia ...no coż ....byla jest i bedzie.....coraz wiecej ludzi ma z tym problemy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana jest może o facetach , którzy lezą przed tv:):).Czy, grypa to szaleje w całym naszym ukochanym kraju ?Śniegu nie ma słonko swieci a ludziska leżą.Jadę zaraz do MPiK-u i jak będzie ta książka , to moze się ,,odczatuję\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×