Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Ide dalej troche w papierach poszalec...tych zielonych tez ....hahaahahah Trzymajcie sie zdrowo POWODZENIA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim miłym panią cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:):), gożdzika nie mam ale mam rajstopy i kawę selekt:):).Miłego Swięta :):):.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dziękuję Rysiu za pamięć:) kawa selekt - mniam, rajstopki - och! goździk umiał długo zachowac świeżość ;);) usmiecham się szeroko na wspomnienie:D pozdrawiam wszystkich zakaszlana, zakatarzona i licho wie co jeszcze!:( oby do zdrowszych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w gory kiece....dzis Dzien Kobiet wiec wszystkie Was prze........ ...przesylam wam pozrowienia w ten cieply i radosny dzien .....bez kfiatkow...jak juz to w doniczce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieile zaskoczona...............😭.....................nic tak długo nie piszecie.......:(.. Czy cos się dzieje...............jeśli jest wiosna..........jeśli sie zakochaliście.......to daruję....ale bardzo proszę odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jestem , jestem..od tygodnia zmagam się z grypą:( to juz drugi atak w krotkim czasie nie wychodze z domku i tak naprawdę wiosny mogę się tylko domyslać:D jedyny pozytek z tego taki, ze nie mam apetytu i ...coś jakby kg ubywa!:D byle do wiosny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Skołowana........na grypkę to najlepszy okład z ciepłej męskiej piersi :D:D:D:D. Ale tak poważnie..........to bardzo mi żal Ciebie.......wiosna sie budzi do zycia , a Ty chorutka w łóżeczku...........napij się ciepłej zielonej herbatki z cytryną i imbirem (najlepszej świeży korzeń) .........tra mikstura nieźle rozgrzewa.................i jest pyszna. A teraz wiem dlaczego jestes chora.....biegałas po dachu swego punktowca i świeciłas do wszystkich latareczką;) Pozdrowienia dla wszystkich 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderatorku zaczynasz byc monogamiczny:D witajcie:) powoli wracam do zdrowia bez korzenia i męskiej piersi:D :D faceci na poziomie juz pewnie szukują się do wyjścia poza net ! ha, ha, ha trzeba urządzic polowanko! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge podeslac cos do ustrzelenia ....jakiegos Bumerangucika hahahhaahahahaha przynajmniej koszty ustrzelen beda znikome ...bronia sama wroci do raczek hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko z serca poradziłam....:( .............słyszałam, że teraz jest okres ochronny mężczyzn........więc Skołowana - uważaj czy aby nie popełnisz przestępstwa :D:D:D....... Pozdrawiam i całuję wszystkich 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbi ....szalony Abbi.😘😘😘🌻 No moi mili, rowerki i rolki wyciagnięte? Ogródki posprzątane? Okna pomyte? Tak???? Jeśli tak, to super :D:D:D ........ wiosna już do nas jedzie.........u mnie w ogródku kwitna wspaniałe kolorowe krokusy, forsycja zaraz zakwitnie, a mój kocurek juz zaczyna uciekać na........kotki.....;) Wiosna, wiosna, wiosna, cieplejszy wieje wiatr ........ wiosna, wiosna, wiosna, znów nam ubyło lat ........lalalalalalalala lalalalalalalalala 🌻🌻 Pozdrawiam wszystkich sympatyków tego topu iślę miliony wiosennych całusków 😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 w dziobek hhihihi i 🌻 rano niespodzianie zapukała do mych drzwi Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty x4 Dni mijały coraz dłuższe, coraz cieplej było u mnie Coraz lżejsze miała suknie, lekko płynął wiosny strumień Wreszcie nocy raz czerwcowej zobaczyłem ją jak śpi Bez niczego. Zrozumiałem lato, ech że ty Lato, lato, lato, ech że ty Lato, lato, lato, ech że ty x4 Od gorąca twych płomieni zapłonęły liście drzew Od zieleni do czerwieni krążył lata senny lew Mała chmurka nad jej czołem, mała łezka słony smak Pociemniało, poszarzało-jesień jak to tak Jesień, jesień jak to tak Jesień, jesień, jesień jak to tak x4 Białe wiatry już zawiały, wiosny, lata wszystkie znaki Po niej tylko pozostały przymarznięte dwa leżaki Stoję w oknie, wypatruję nagle dzwonek u mych drzwi Zima, zima wchodźże szybciej, ogrzej się na parę chwil Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowa piosenki MArka Grechuty .....moja mama zawsze w kuchni przy jego utworach szaleje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) na topiku śpiewająco, za oknem zielono i słonecznie..nareszcie!!! Violu oddychaj za mnie morskim powietrzem, które uwielbiam! na parapecie okna wypatruję kwiatu chiacyntów/mam trzy bulwy z zaczątkiem łodyg i listów:)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrącam się z nagła a nie śledzę tematu jednak... chciałam tylko napisać że co widzę ten temat to mam nieodparte wrażenie że jest on OKSYMORONEM. \"Faceci na poziomie\", \"bojący się\", \"wyjść poza net\" - dla mnie to sprzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci na poziomie.... IQ przynajmniej 65 % Bojacy sie ...wiadomo Brrrrrrr ..a noz w dziub dostanę Wyjść poza net...nastepna prawidlowosc....w necie nikt mnie nie widzi .....czy mam wszystkie zabeczki ?..... Wedlug mnie te znaczenia nie sa ze soba przecwstawne lub klucace sie .....SA poprostu BULWERSUJĄCE ahhaahahahhaha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazsmutna
ja mam prpblem podobny. Poznałam faceta w necie. Od poczatku wiedział, że mam syna. Pisaliśmy, dzwoniliśmy tydzień, było cudownie. Wspaniale. Pisał nawet, że będzie ze mną, z nami jak nas pozna. Jednak po całym tyg. nie nalegał na spotkanie. Poprosiłam o szczera rozmowe, bo zaangażowałam się bardzo. On powiedział, że boi się układu z dzieckiem. A nawet mnie nie pozanł osobiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę smutna...znajomosc trwała tydzień, a Ty oczekiwałas czego? będzie z Wami jak Was pozna..hmm on nie miał swojego mieszkania? na zamieszkanie wspolne decydujemy się chyba po jakims czasie, czyz nie? Twoje dziecko nie czułoby się dziwnie gdyby po tyg. znajomości mamusia oswiadczyła, ze zakochała się po rozmowie nie wiadomo z kim? czy az tak jestes zdesperowana? jeśli tak - to juz na początku znajomosci z kimś robisz fal-start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiej421
Kto ma wielką ochotę umyc kilkanaście okien :):)>Będę podawał ścierki i płyny i umilał czas pani opowieściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×