Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

To podobnie , jak u nas... A od czasu do czasu lubicie troszkę poszaleć...? ;) , jeżeli tak - to z chęcią się przyłączę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pewnego czasu i ja mam problemy z kafe... nie wiem , co moderatorzy czy admini kombinują.... ale nie podoba mi się to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że jak już tutaj dotarłam to cisza i pustka ... Viola na randce ? :D A gdze reszta ? Też chciałabym się przedstawić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow.......tak to juz u nas bywa, że często dyskutujemy saami ze sobą....ale po jakimś czasie ktoś sie do nas odezwie i rzuci kilka słów.........więc pisz, pisz..... A teraz sie przedstaw.......prosimy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po niebycie netowym, nowe buxki się pokazały ale zbowid nadal jest aktywny uczuciowo i literacko.Okna juz umyte placusie upieczone teraz tylko drapanko ,malowanko i stukanko. Wespłych Świąt Wielkienocy zycze wszystkim bywalcom topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim :) Widzę, że nie jestem pierwsza ;) Zapraszam na poranną kawkę... a potem rzucam się w wir przygotowań świątecznych... Życzę Miłego Dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malowac jak malowac....ale swoim chlopakom ...moglybyscie troche jajka poskrobac.ahhahahahahhahahh pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu.....świąteczne całuski takie od serca 😘😘kiss]❤️. Dodam, że tęskniłam za Twoimi wpisami ;) Gem, a widzisz, jesteśmy nieprzewidywalni.....czasem ktoś jest pierwszy, a czasem nie ma go tygodniami:D:D:D........czytałam na Trele ile masz ronbotki.......więc życzę Ci owocnych plonów. Flow😘😘😘😘😘.......i rozpętałas burzę z tytm malowaniem .................:D:D:D:D:D.....teraz wszyscy panowie będą marzyc tylko o jednym .....o tym co mój kochany ABBUŚ! Abbuś.........ale Ci sie zamarzyło :D:D:D:D:D:D:D:D:D........ale szepnij tyl;ko słówko swej ukochanej......a będzie tak jak sobie życzysz..........na te świeta oczywiście................:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkiech 👄 Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola >>> to burza w szklance wody! Panowie są odważni w słowach a jak przychodzi co do czego ... np. dzisiaj u mnie w firmie na hasło \"malujemy jajka\" to jakaś masakra była ! Ani jednego chętnego ! A tylu ich jest ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHHHHAHAH znowu sobie poczytalem o malowanych jajkach ,ale sie usmialem .......pozdrowienia dla wszystkich Pan i Panów ....i caluski dla takiej jednej Pani V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech króliczek przyniesie Wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To \"coś\" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...Wszystkiego najlepszego.......👄 🌻 to zyczylam ja adas .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani przyjaciele z ,,Facetów na poziomie\"😘😘😘😘😘 z okazji Świąt Wielkanocnych przyjmijcie ode mnie te oto życzenia: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! :D:D:D:D:D: Pełnych miłości, radości i zdrowia Świąt Wielkanocnychoraz bohgatego zajaczka..........życzy Viola 🌻🌻🌻]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wszystkim kolorowych pisanek, pysznych ciast, smacznych potraw, wielu wesołych rozmów w gronie kochającej rodziny i przyjaciół, pogody ducha i pogody na dworze oraz wszystkiego naj... :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę satysfakcjonującego świątecznego rżnięcia. U mnie słabe widoki do wtorku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKUN ....wez pile i przerznij sobie samochodzik na pol w ramach wzmacniania tezyzny fizycznej .....do wtorku zdazysz to zrobic hahahahahh JOJJJJJJJJ Sensej .... lakaramaska Haj ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta święta i po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jeszcze świętujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×