Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość aborygenie uwielbiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAAHAH kto by Aborygenika nie kochal i lubial hahhhhhh no .....jak jest taki niech sie ujawni ..NO.........pozdrowienia i cmokaski .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszek
dobry pomysł bo młodzi mają monopol na uczestniczenie w necie /mam ochotę warczeć!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wiadomo .... juz jestem ......kurcze tone papierzysk zaliczylem ...hahhhhhah i teraz bede wsystkich na forum molestowal hahahahhh bez wyjatku hahhhaahhah pozdrowienia i buziaki dla staruszkow i mlodych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola gdzies na maojowke z swym lubym zwiala ......a ja dzisiaj morze piwa i wodki wyrzłopalem i teraz ide sobie odpoczac.......... dobrze ze moja luba ma prawko jazdy ....bo na piechote bym musial latac....hehehhhheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona fanka
aborygenie czy masz jeszcze w swoim życiu miejsce na inne lube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,czas troche zaistniec i podzielic sie opinia prawie 2 letniego bycia w necie ,nie czesto ale wystarczająco długo -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🖐️ Violaaaa, gdzie jeeeesteś...? 🌼 Nie ma gospodyni i wszyscy gdzieś się pochowali...:( , czy jest ktoś chętny do rozmowy...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz \\\"podnosze staruszkom \\\".......dzisiaj dopiero 40 -tke koncze i stary sie nie czuje ....NO.......wiec nie staruszkom no .......bo jak sie napije i bedzie dalej staruszkom ....to bedzie .......oj bedzie sie dzialo hahhahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś 😘.........................................czytam, że masz dzisiaj urodzinki ...i to okrąglusie! Wszystkiego najwspanialszego, zdrówka dobrego, szczęścia prawdziwego, miłości wielkiej, szalonych przygód i cudnego słonka na niebie życia 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️ 😘😘😘😘. 40 - stka to wspaniały wiek!!!!!!! ......... ja to wiem.... ;) Pozdrawiam wszystkich i ślę całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka aborygena
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ale pustynia się zrobiła ,zeby znaleźć topik trzeba kilka razy klikac myszą a kiedys był topik na 1-ej stronce buuuuuuuuu....... gdzie się podziały......... niezapomniane...................Abi gratulacje i uwazaj na ,,wyjące\'\' i ,, ryczące\'\' ,bo z 1-mi pasemkami na bokach zacznie się atak klonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
nie ma tu już tłumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja też tu czasem zaglądam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia urodzinowe wszystkim... Paniom i Panom ...i mlodziezy wszelakiej .....👄👄👄 ...i zwiewam dalje do roboty strasznie duzo ...znowu mi sie nazbierało ...... Pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ....Viola i jakas nieznajoma Fanka buziaki mi przesylaja hihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja teraz zrobie Sztuczny Tłumek hahahhahahah tak dla spokojnosci wszelakiej ........i podniesienia ducha i Tematu ......na sama gore ...UPU UPPPUU .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja w ślad za Abbusiem również wciagam topik na samą górę....... Abbuś 😘 I wszyscy zagladający również ........ dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiście
kaput!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie znowu KAPUT ....bitte Polisch schraiben !!!!!! hahahhhh narazie wszystko OK..DOKI........ buziaczki dla 👄 wiadomo kogo........!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umpa.. pa... umpa... pa ...wreszcie sie wyrobilem.....no i oczywiscie jak mam czas to wszystkich wymiotlo ...na Majorki i Jajorki jakowes!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola witaj, pamietasz mnie ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×