Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Abbusiu 😘😘😘 nie umarł, nie umarł....tylko brakuje mi cisik czasu, oj brakuje......znowu zabrałam się za kursik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violus ....👄👄👄 ja to rozumiem ....praca ....mąż ...kurs....dzidzia......ale inne paskudy tylko podczytywuja ....i nic ...... Jak tam zdrowie Twe?.....nie zamecza Cię mąż zbytnio ...hihihihihihi :-D pozdrowienia gorące w te chlodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Popadłam w melancholijny nastrój spowodowany pogodą, jak sądzę. Za oknem szaro, w kraju nowa rzeczywistość... Ciekawostka , obrazująca zmęczenie Polaków działaniami \"na górze\" jest taka, ze na naszym , opolskim terenie młody Tusk zdobył ponad 20 tys. głosów i został posłem.Wybieramy zatem nazwisko, bo....? A jak to się ma do nastrojów w temacie np. randkowania w necie? Czy nasza ocena kandydatów do randkowania nie jest równiez pobieżna? Bo jaka w koncu ma być gdy opisujemy siebie w laurce, wybieramy fotografie sprzed lat, wspieramy się słownikami itp? Chyba juz mi się nie chce spotkań z \"facetem na poziomie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co można zrozumieć tak - gościli \"faceci na poziomie\". Rozumiem Twoją niechęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak racja swieta racja ..facecikow na poziomie jest mnostwo ...NO ....szec Skolowana 👄 co tam slychac......jak lobuzy ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Abbuś - staruszki???????????????? Nie śpią tylko komputer wykorzystują do innej pracy....... Pozdrawiam niezmiernie gorąco, śląc miliony 😘😘😘😘😘😘:D Cosik ta jesień dla mnie niełaskawa......wciąż kaszlę i kicham, główka mnie boli, śpię jak niemowlę (długo i wszędzie).......a może to starość????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiih chyba nie starosc!!! mąż za bardzo Cie eksploatuje hihihihihhi musicie zwolnic.......ale na powaznie ...taka pora roku ...trzeba bardzo uwazac....a Twoje zdrowie jest troche nadwyrężone wiec tym bardziej powiinas uwazac....grypka ....zawsze jakies slady zostawia ...... pozdrawiam i slę dwa miliony 👄👄👄 hhih wiadomo facecik musi byc lepszy hahahahahahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś, wygrałeś o ten milionik 😘😘😘😘. Więc masz ode mnie jeszcze dwa w nosek i czółeczko 😘😘. Nie siedzisz przed telewizorkiem z kufelkiem piwka, jak to przystało na facecika na poziomie, który kibicuje polskiej drużynie? ...Pytanie retoryczne......siedzisz i łapki Cię bolą o trzymania kciuków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie siedze z flaszeczka piwka....musze ciezko pracowa.....taka moja dola po za tym dalej sie ucze ,wiec...? muszę wybierac...albo meczyk ...albo zaleglosci w papierkach ..... Milionikow kilka wygralem .....teraz juz spokojnie nad polskie morze moge helikopterkiem latac hihihhihiih pozdrowienia 👄👄👄aaaaaaaaa ubieraj sie cieplo ...ale nie za cieplo hihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś😘😘...słoneczko.....barchanowych galotek nie wkładam...choć wiem, że one szalenie zmysłowe ;), ale szaliczek jak na romantyczną duszyczkę przystało zmieniam w zależności od codziennego nastroju. Abbuś....cały , okrąglutki milionek wygrałeś ... SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!! ..... szkoda, że nie dwa......no nie zawsze los sprzyja. Ale nie zazdroszczę, wszak pieniądze mniej znaczą niźli dusza i serce człowieka ..... oby na chlebek starczało.....no i masełko też....:) Pracuj , pracuj i pilnie się ucz, bo naukato postępu klucz (tak tak tak). A Ty przecież mądry facecik jesteś i na poziomie ma się rozumieć. Zatem gratuluję i pochwalam - tu powinien być gest gratulowania. Całuski 😘😘😘😘😘 i uściski 🌻❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam Ci ja humorek ..... a co tam...... śmieje sie nawet gdy wokół burze, wichury, deszcze......... bo taka jestem....... szalona - ktoś powie......no cóż .....na świecie musi byc równowaga.....szaleństwo i rozwaga :D;) pozdrawiam 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter to właśnie ja
V. 🌻🌻😘for You.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam Topick. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przesyłam po raz ostatni gorące życzenia świąteczne, aby od tej pory w Waszych sercach gościła tylko miłość, dobroć i szczęśliwość. Niech nowo narodzona miłość przyniesie Wam spokój ducha, życiową wytrwałość i mądrość umysłu. ❤️❤️❤️Wesołych Świąt i szczęśliwego 2008 roku! Pozdrawiam wszystkich, którzy byłi łaskawi ze mną rozmawiać, pisywać i żartować. ❤️❤️❤️ Do napisania , gdzieś na innym topiku. 😘[😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albertaa
reaktywujcie ten topik, swietny był. podczytywalam Go. Szkoda tak teraz zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albertaa
Viola a bedziesz pisac ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albertoo🌻 Chociaz z czasm u mnie kruchutko, ale znajde chwileczkę, aby napisac parę słów.:) Bardzo lubie takie małe, wielkie rozmowy o życiu, miłości, szczęściu i rozterkach. Tyle z nich się można dowiedziec i nauczyć. Przeciez nie można stać z boku ....... upływającego czasu. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter to właśnie ja
Viola🌻😘 Ty jesteś kobieta z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petit Girl
ja tez moge sie dolaczyć, bo fajny topik był. Viola, gdzie sie podziali starzy bywalcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej ho n babeczki by sie szlo .hej ho hahahhahaahh pozdrowienia Świateczne dla wsyzstkich od australokantropusiontka .......dla Violi 1000 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdazylam ...... ufff....... Podrawiam SWIATECZNIE wszystkich bez wyjatku. sle caluski pachnace choinka, karpiem. piernikiem. makowcem. barszczem, i czym tylko chcecie........ ze spiewem koled na ustach, z rozmarzona glowa wpatrona w migocace swiatelka na choince....... Caluje serdecznie ....cmok cmok cmok cmok cmok cmok...... p.s. przepraszam serdecznie a bledy, ale pisze komputera mojej mamy / starego maca . w ktorym nie ma polskich liter i chyba czcionki sa poprzestawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×