Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

hehehhehh ostatnio w gorach bylem i sie wspinalismy .hahahhaahh ale mialem kolo siebie sile charakteru .....4 latka dzidzia slownie cztery , nie czterdziesci ........razem ze mna rowno .....hahahahhh fakt musualem ja asekurowac.....ale wspiela sie cholera na sama gore hahahhhah w 1,5 godzinki i z powrotem .......starzy przy niej wysiadali .....smiechu bylo ze hej ......pozdrowienia dla charakterkow ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialem pozdrowic SZanowne PAnie ....👄 dla Violi i 👄 dla Skołowanej ....albo zakreconej hihihihiiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare Apfelbaumy
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare Apfelbaumy
Skołowana? Co u Ciebie? Dlaczego się mnie boisz? Dlaczego nie chcesz mnie poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszyscy na plazy ...i slonko mocno w pupeczki smazy hihihihih no .......koniec opalania ...jazda do pisania !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Abbuś......😘...... cóż w Tobie za siła!!!!!!!!!! Po łączach nakłaniasz mnie do pisania:D:D Ale ja na plaży pupci nie smażę, bo u nas dopiero co godzinke temu słonko zaświeciło :( Pochłonęła mnie zaś lektura ciekawej książki, więc komputerek stał sobie samotny w kąciku. Do teraz ;) Abbuś, jak tam w górkach. Nawet te najmłodsze płci przeciwnej podrywać musisz? :D:D Skołowana, jak miło spojrzeć na Twój wpis. Całuję gorąco😘😘😘 A dla wszyskich przesyłam powiew morskiej bryzy z szumem morskich fal i muszelką na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Violuś!!!! 👄 siła w w dzemie dżemie hihihihih ale ostatnio jestem robota wykonczony ......pozdrowienia dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gorkach ..coz moge powiedziec...same na mnie leca i te 3 letnie te 30 letnie i te 70 letnie hahhahhahahhahaah chyba jakies feromony czy cos......juz sam nie wiem ahhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasiu, nie tylko feromony, ale również ten zawadiacki błysk w oku, ten gąszcz włosów i uśmiech na ustach uczyniły swoje.........wierz mi , wiem co mówię, wszak jestem kobietą ;) Gorące całuski 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbusiu❤️, drogi facecie z netu....cóz mogę Ci powiedzieć? ...... Jedynie przesłać te buziaczki 😘😘😘😘. :D:D:D:D:D Gdzie się podziewasz szalony człeku? Czy urok gór powalił Cię na kolana, czy może rusłaka z mazurskich jezior zawładnęła Twym sercem, a może złota rybka złowiona w morzu spełniła Twe życzenia? :):):):):) Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze tu zagladają: dla Kobietki 43, dla Skołowanej, da Late, dla Rysia, dla Noaha, dla Maxima, dla całej reszty sympatyków 😘😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiih no wiesz Vilus tylko nic wiecej hihihihi nigdzie nie zwialem ...jestem pracocholikiem pospolitym z skrzywieniem straszliwym hahaahahahahh jak nie pracuje , to mnie trafia musze caly czas cos robic ...nawet jak spie hahhahahahaahahh pozdrowienia dla wszystkich obibokow straszliwych ktozry tylko czytaja topik i nic nie pisza....lobuzy jedna ....tylko tak jak moi sasiedzi obserwacja za firaneczki ahhhahahahahah JAk tam malzonek sie sprawuje Violu ?......grzeczny ?.......hihhih buziaczki dla Pana Młodego ...troszeczke tak jak ja juz podstarzalego hihihihihihihihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuśku 😘😘😘 ..... młody jak ,,ta lala\", grzeczniutki i kochaniutki. Pogrożę mu paluszkiem, gdyby było cos nie tak, albo tupne nóżką. Ale, wieku mi nie wypominaj, wszak kobieta tak jak wino czym dojrzalsza tym smaczniejsza ;). Czyż nie tak? :D:D:D Wiśnióweczkę smakujesz...powiadasz? Czyba i ja sie na coś takiego skuszę....ale będe musiała pojechać do mamci :(. ....a co do Twego pracoholizmu, to muszę powiedzieć, że mężczyźni posiadaje taka cechę pracowania nawet wtedy , gdy pracy nie ma....ciekawe.....bardzo ciekawe.......czyżby ucieczka w niebyt? Całuję serdecznie 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już powróciłam z dalekich, chociaz bliskich wojaży......Pozdrawiam więc serdecznie, sląc miliony, ba miliardy całusków dla ABBUsia 😘😘😘😘😘 i całej reszty obserwujących nas z ukrycia pozostałych członków naszej wyprawy na bezludna wyspę 😘😘😘😘. Abbuś 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie juz tylko dwie osoby sobie pisza ...wyłącznie do siebie hihihihih POZDROWIENIA VIOLUŚ !!!! 👄👄👄 .JA sobie teraz domek odswierzam ......(maluje , tapetuje, kombinuje, przerabiam ) w pazdzierniku ide dlaej do szkolki wiec ne bede mial czasu na pierdolki ......a chce w czystym domku mieszkac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo fajny topik, \"szkoda\" tylko ze az tyle stronek do przeczytania;) pozdrawiam. Aha, ja na necie spotykalam tylko takich ktorzy pytali sie o wymiary, chcieli sie spotykac w wiadomym celu, wiec ...o tych ludziach na poziomie ciezko mi dyskutowac, choc tutaj na kafe poznalam wiele wartosciowych osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś 😘😘😘 juz mieszkanko pomalowane? Jakie kolory? Pochwal się! Ja uwielbiam wiele kolorów - jestem taka optymistka :D:D:D!!!! A za staruszkę - masz w dziobek Solni 🌻🌻🌻 - witam w naszych skromniusich progach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Violuś ......siem nie gniewaj ale juz niedlugo bedziesz Babunia hihihihihihihihihi 👄 .....kolorkow mam kilka .....zółciutki pastelowy ....groszkowy pastelowy ...morski pastelowy ...brzoskwinkowy pastelowy ...bilay pastelowy hihihiih wreszcie jest porzadek ...i sladow po komarach nie ma ......jest czysto jak w szpitalu ...tak mama teraz mowi ...i sie smieje ze za robote sie wreszcie wzielem ........ A zapomnialbym o nowej kolezance lub koledze SOLNI (CZESC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABBUŚ 😘😘😘😘😘Ja się nie gniewam, ale .................... uświadomiłeś mi fakt, przed którym stanę za jakiś czas.......😭. Tu nawet nie chodzi, że w moim wieku...i takie tam bla bla bla.....ale, że mój synuś może być wkrótce juz tatusiem.......fiu fiu fiu........to się porobiło.......czemu czas tak leci .....????????????????? Abbuś.......ale Ty bedziesz miał teraz jak w niebie.......ho ho ho ho......możesz teraz zaśpiewać tak ,,kochanie jestem w niebie.........\".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ja tutaj tak od czasu do czasu:) no, ale jakby co to kobitka jestem:D spokojnego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbusiu😘😘😘😘😘, a gdzieżeś bywał? ...cZarny baranie....czarny baranie..... u dworu u dworu mój miły panie.......cosik mnie na przyśpiewki ludowe się zebrało.....łoj...łojojoj............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Violus 👄 na Rodos sobie leniuchowalem , jak ktos bedzie w tamte strony jechal......polecam hotel.....w ktorym odpoczywalem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×