Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość podnoszenie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak mija? ...... .....jestemm okrutnie zmęczona......... Dzisiaj mieliśmy nalo TRóJEK GIERTYCHWSKICH........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na dziady...topik zejdzie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo Ciemno wszedzie
Głucho wszedzie.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tego co \"Bo mu ciemno\" ...partyje w komputerku rozjade hihihih i sie zdziwi ...i zejzie na Dziady mickiewiczowskie ..wszelakie ...hahahahhh Czesc Viola !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszyłam się
i już się nie odezwę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się, nie bój...........my postraszyć siły nieczyste czasem musimy, coby nam topiku nie rozwaliły.......hi hi hi hi hi hi Cześć Abby😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby , toć ty nawet odczyniać potrafisz.................jestem pod wrażeniem...................😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...............łał......................czary mary , hokus pokuś i morele bęc...........to z naszego podwórka, więc .......................przywołuje wszystkich duchów tego forum..............wejdźcie i rozmawiajcie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sila nieczysta uciekla .......wiec moge sie udac na spoczynek ...... Dobranoc..... Dobranoc Szanownej Pani ....👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE HE pogoda czysto barowa....chyba wszystcy baruja lub spia jak miski .....no wstawac lenie ......pogadac ze mna troszke ahhhahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby, ja nie leń, ani spioszek, ja ciezko pracująca kobieta, co to zadnej pracy sie n ie boi, nawet tej z dziatwą.......hi hi hi hi hi hi hi.........ale zal mam do siebie, że nie porozmawiałam z Tobą wtedy kiedy mogłeś............................no cóż........życie potarafi być okrutne...................................................😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku
....................................siup w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże sie cieszę, że nie tylko ja zawodzę......................hi hi ha ha................a gdzie reszta? nie ma ich..........zabrakło ich..........................gdzie oni są...................................pamiętacie tes słowa? Pozdrawiam i ślę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia77
reszta już nie boi się wyjść poza net, więc ich nie ma:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..więc Izuniu, spełniły sie moje życzenia.......aby wszyscy byli szczęśliwi i znaleźli miłość .......❤️❤️ Tak bardzo mnie to ucieszyłoby.........................:D:D:D:D:D Ale powiem , że ufam, ba jestem tego pewna, że o tym poinformowaliby wszystkich tu obecnych..........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×