Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpic

NIBY SZPICE JUZ NIEMODNE .....

Polecane posty

Gość szpic

Niby szpice juz niemodne, a jak chodze po butikach to widze ze są sprowadzane kozaczki ze szpicem (bankowo nie z zeszłego sezonu). Owszem są tez te zaokrąglone czubki, ale przwazają szpice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polska to wiocha
wciaz sie podniecaja niemodnymi rzeczami to i takie sa sprowadzane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpic
Eee tam zaraz....bez przesady. Nawiasem mowiąc ja sie z tego ciesze, bo o wiele bardziej podobają mi sie kozaczki z lekkim szpicem niz zaokraglone. Te balerinki sa strasznie niekobiece..mało seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdzcie sobie na strony
zagranicznych firm obuwiniczych, to się przekonacie co jest modne. W kozakach szpice, jak nabardziej, ale!!! nie to wywinięte do nieba, zakręcone i długie na 6 cm, tylko takie delikatne. I oficerki, różnież ze szpicem, ale takim lekko zaokrąglonym- nosek zwęża się przy końcu, ale jest zaokrąglony. Nie zupełnie okrągły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nie dość że ohydne
to jeszcze mega niewygodne... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalalalal
a możesz podać jakiegoś linka do tych zagranicznych stron z butami??? PLease....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajtekBezMajtek
Wiecie co, ja kupiłam sobie buty z okragłymi noskami na wysokim obcasie i ich szczerze nienawidzę, stopa w nich wygląda jak kopytko. Wracam do szpiców, wyglądają elegancko i seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tego
samego zdania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halluksy są megaseksowne
:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasika
ja mieszkam w stanach i tu szpice teraz sa naprawde modne a szkoda bo ja za nimi nie przepadam.wtedy jak byly modne w polsce tu sie nikt nimi nie zachwycal. zrezta popatrzcie na zdjecia "gwiazd" zagranicznych- okraglych noskow prawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
dzisiaj mierzyłam fajniutkie botki .. zamszowe , czarne niby wszystko gra :) tylko.... tylko ten cholerny okrągły przód :( spojrzałam w lustro i powiedziałam NIE! nie potrafie się przestawić:(( lubie klasyczne fasony , szerokie niskie obcasy i wydluzone , scięte przody.niestety w tym sezonie mogę chyba tylko pomarzyć o czyms takim :(( obeszłam wioele sklepów i nic. dominują buty w kształcie kaloszy :(( obrzydliwa szeroka cholewa i te przody .. zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie baleriny
Uwazam ze sa bardzo kobiece i sexowne.Super wygladają do bermudów jak i spodniczek.Bury z lekkim szpicem są bardziej eleganckie i je nosze do poważniejszych spodni jak i dzinsów.Ostatnio z wakacji w Paryżu przywiozłam dwie pary bucików szpice i baleriny,oczywiscie są bardzo modne.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
Modne niemodne, ja też wszędzie w sklepach widzę same muszkieterki albo baleriny z ogromnym klockiem zamiast obcasa. Sama mam ochotę na lekko zakrąglone, kończące się szpicem kozaki. Mam taka łydke, która w balerinach wyglada niekorzystnie, dlatego nie będę się dodatkowo szpecić tylko dlatego, że te kopyta sa modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ma się kopytko
hihi to w kazdym bucie sie tak wygląda.Mi sie bardzo podobają baleriny z szerokimi obcaskami jestem maniaczką butów i w sumie mam chyba każde jakie teraz sie nosi i są fajne hehehe.Jak ktoś ma zgrabną noge to fajnie w kazdym buciku wyglada.Co do bucikow na szpic mam kilka ale sa bardzo niezdrowe męczą nogi a nie chce mieć żylaków wiec chodze w nich sporadycznie.Na zime kozaczki ze szpicem to tragedia nogi szybciej marzna, wogole nie wpoinno sie nosić takich butów na zime.Wypowiadam się na ten temat bo troche się znam na butkach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpice sa modne ale takie
delikatne, a nie typu kajaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam szpice i tylko w takich butkach czuje sie najlepiej.szczerze polecam firme Lux.maja przecudne czolenka i kozaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak zwlaszcza przepieknie
w szpicach wygladaja dziewczyny ktore maja rozmiar 39 i wyzej:P nie ma jak to sobie ta zgrabna stopke powiekszac wtedy to dopiero jest kopyto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdr
Ja juz wole takie w szpicach o rozmiarze 39 niz te buty co teraz niby sa modne. Ter buty sa po prostu koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jak słonce
a ja uwazam, ze bezensu jest podązac slepo za trendami (zreszta i tak nie ma jednego okreslonego:O) i nosic to co jest na topie jesli wygladasz w tym jak kaczka (--->butki z okragłymi noskami na mojej nodze:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×