Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

KOBIETO SAMOTNA! Przykro mi,ze to sie stalo.Mialas dobre checi,wiec nie miej wyrzutow sumienia.Reakcje radosci sa rozne.Bedzie dobrze! Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie! Zycze zdrowka i wszelkiej pomyslnosci.Uwazaj na siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO! Zanim pojde na wypoczynek,podrzuce Ci jakis przepisik.Moze panie tez cos dorzuca??? Buziaczki!!!! U mnie jest okropnie zimno.Mroz skrzypi pod nogami.Wrocilam z wieczornego spacerku zziebnieta do szpiku.To chyba juz nie dla mnie takie wedrowki po mrozie! Do jutra,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto samotna,,,, oj jak ci wspolczuje... biedactwo ty nasze.. Ale wiesz ze przeciez nie jestes samotna tak naprawde. My tu jestesmy dla ciebie. Placz nam jezeli chcesz. Wyplacz sie. A jutro dowiesz sie ze twoj ukochany jest juz na wyzdrowienieu ,zobaczysz.. Pisz do nas. Pros o co chcesz. Moze damy rady jakos pomoc. Dzidziusia przytul ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nasza Laweczke!!!!!!!!!!Jak sie dzisiaj czujecie??????? Venessa ,dziekuje za zrozuminie, ale nie jestem dzisiaj w dobrym nastroju, jezeli masz ochote zajrzyj na topik------zapraszam na kawe Panie............,no ale coz ludzie sa rozni, musimy znosic i pochwaly i porazki??????????????????? Chyba jednak nie podam mojego przepisu, poniewaz nie wszystkim sie udaje........................... Druga sprawa , bylam dzisiaj u chirurga, musze miec operacje obu dloni ............... srodkowych palcow, ale jestem optymistka i wierze w to ,ze wszystko bedzie ok.Cztery lata temu przeszlam operacje kregoslupa i dzisiaj biegam jak 16stka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dosc juz tego narzekania,zycze calej Laweczce pieknego popoludnia!!!!!!!!!!!!!!!!Hej Dziewczyny usmiechajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo, witam Cie!!!!!!!!!!! podam CI inny przepis, ale nie dzisiaj, poniewaz jestem troszeczke nie w humorze, wybacz i sciskamCie!!!!!!!Milego popoludnia........................ Babciuelektryczna, zycze duzo optymizmu , musimy sobie powtarzac,ze musi byc dobrze,czego z calego serca Ci zycze!!!!!!!!!!!!!Buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto samotna!!!!!!!!!!!!!witaj , wierze w to mocno, ze wszystko bedzie dobrze, siadam do Ciebie na laweczke, wyplacz mi sie w ramionach, a napewno przyniesie Ci to ulge. Przy nastepnym spotkaniu opowiesz, ze wszystko jest ok. Zycze Ci tego z calego serca,glowa do gory i nie poddawaj sie!!!!!!!!!!caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciaaa!!!!!!!!!!!!!!! Alez mnie zmartwilas! Czy nie obedzie sie bez operacji? Szkoda mi bardzo Ciebie! Czy to konieczne? Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciaaa!!!!!!!!!!!! Ilez Ty masz radosci w sobie! Nie biegaj juz tak,siadz chwilke z nami .Nie przejmuj sie bzdurami! Masz wazniejsze sprawy na glowie. Lubie,kiedy przesiadujesz z nami.Twoj optymizm udziela sie przez Ocean! Naprawde ,i to bardzo! Czytalam...stad ten moj post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciuelektryczna!!!!!!!!! Ty tez moglabys sie chwilke zatrzymac.Jestes taka uczuciowa!!!! Wpadnij do nas.Do zobaczenia! Oczywiscie rozgladam sie za kochana POLIKO ,jotazet,pipilinda ,Pasja,Dalila,Kingala!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO! Jestes,jak dobrze!!! Dziekuje za mile slowa.Ty takze mnie znasz i dlatego bardzo nas to zbliza! Przytulam Ciebie mocno tak! Wypoczywaj! Pozdrawiam!Ale czytanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu! Witaj na laweczce! Nie zadreczaj sie! Zamieniam sie w sluch,,,,,,,,,,,,,,powiedz nam,co jest przyczyna Twojego smutku. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same przynety!!! Ojej,napatrzylam sie na te wedkarskie ozdobki.Do tego kompletu kupiona byla mala lodeczka.Gdzies zostala za Poznaniem...na przechowanie? Nie wiem,jaka byla umowa.Meskie sprawy Kingalo,dowcipy super! Podrzuc jeszcze cos. Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie! Przed chwila ogladalam kanal7___amerykanscy dziennikarze reklamowali /smakujac/polskie jedzonko! Byly pierogi z roznym nadzieniem,owocowe takze.Byly uszka z barszczem czerwonym,golabki.Amerykanie lamana polszczyzna wymawiali slowa:pierogi,golabki,uszka,barszcz itd.Mniam,,,,mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,MATKA TERESA W 1996 roku powiedziala jeszcze dobitniej: \"Nie odwracajcie sie plecami do nedznych,bo odwracacie sie od Chrystusa.To ON jest biedny,nagi,bezdomny,abysmy mogli GO kochac\". Podczas homilii pogrzebowej Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej i Legat Papieski kard.Angelo Sodano mowil: \"Matka Teresa z Kalkuty zapalila ogien milosci,ktore jej duchowe corki i synowie,Misjonarki i Misjonarze Milosci,maja niesc dalej. Swiat straszliwie potrzebuje swiatla i ciepla tego plomienia. Hold,jaki skladamy pamieci tej skromnej zakonnicy,bylby prozny,gdybysmy my__________wierzacy ludzie dobrej woli na calym swiecie________nie podjeli tego,co pozostawila Matka Teresa. Ubodzy sa nadal z nami.A poniewaz sa oni podobizna Ukrzyzowanego Syna Bozego,musza byc w sercu naszej troski,politycznego dzialania i zaangazowania religijnego\" cdn. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliko
Jestem------ tylko na chwilkę, bardzo mi przykro, trochę jestem chora. Zaraz wezmę się za czytanie, a mam zaleglości. Venesso________________ kochana pytasz, " czy serce innych leczy najcięższe rany" ----------- zapewniam Cię, że tak! Lecz po ranie pozostaje blizna, którą się widzi, ktorą się pamięta. Dobre słowo, dobry gest pomagają zranionej osobie, jest jej lżej i łatwiej żyć z bólem jaki się nosi. Czy najcięższe rany da się wyleczyć? Ja osobiście myślę, że tylko zaleczyć.Człowiek uczy się żyć, przyzwyczaja się do nowej sytuacji lecz nic już nie jest tak jak dawniej. Wybacz mi, że może pesymistycznie podeszłam do tematu bardzo rozleglego, ale moja rana w sercu jest tylko uśpiona. Boli jak nie wiem co, lecz Wasza obecność, choć jest to świat wirtualny, bardzo mi pomaga. Dziękuję Ci Venesso za słowa skierowane do mnie, tak miłe słowa. Tacy ludzie,---- takie duszyczki jak Wy są balsamem dla mojego serca, który je koi. Venesso____________ pytałaś czy jestem z kwietnia, otóż nie. Jestem z sierpnia, zodiakalny lew. To tyle na dziś. Przytulam was do serduszka, wszystkie jesteście cudowne i wspaniałe. Może wiersz o zranionym sercu. SZYBA "Odeszłam na chwilkę i wrócić nie mogę, zbolałe mam serce i głowę, ni myśli pozbierać, ni serca uleczyć. Jak wrócić przez szybę?.. nie mogę. Kochanie to siła, Kochanie to ból, za życia to ciemna mogiła, dla oczu to woda i sól. Kto szybę rozbije? Kto oczy osuszy? Nikt, chyba tylko ból duszy. Ktoś mądry powiedział, że wiary nam trzeba.. co serce wyciszy i duszę, ja nie chcę za szybę ja z ludźmi być muszę, bo ludzie kochają i mają duszę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, ktore juz znam i Te ktore dosiadly na nasza laweczke!!!!!!! Ciesze sie , ze przybywa nas coraz wiecej!!!!!!!!!......Venessa, operacja moja jest konieczna,jak zwykle boje sie tylko narkozy,na bol jestem wytrzymala , a i wierze w to ze wszystko sie uda!!!!!!!!!! Jestem optymistka i tak trzymac!!!!!!!!!Kingala!!!!!!!!! dziekuje , juz mam dobry humor, siedze na laweczce i spiewam, a refren piosenki zaspiewajmy razem: Od rana mam dobry humor.............,Twoje dowcipy, rozbawily mnie do rozpuku, Ty wiesz jak nas rozweselic , jeszcze raz dzieki i buziaczki!!!!!!!!!!!!!!..............Niech nic nie maci naszych dni, niech serca nasze o szczesciu snia. Niech dlugi przeciag lat , ozdobi nadzieji kwiat...........I na koniec zycze kazdej Pani z osobna kolorowych snow!!!!!!!!!Do milego spotkania na laweczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingala!!!!!!!!!!!!!!Jestes genialna!!!!!!!!!! A teraz mowie Ci dobranoc, bo trzeba troche pospac!!!!!!! Dziekujemy i buziaki dla Ciebie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!! Przede wszystkim klaniam sie nisko mojej wspanialej POLIKO. Poliko!!!!! Jestes nasza,ale MOJA. Ciesze sie niezmiernie,ze znalazlas czas,przysiadlas z nami na laweczce i tak pieknie wyglosilas slowa o zranionym sercu. Masz racje,ze zostaja blizny.Ale jesli nie bedziemy przygladac sie im,odswiezac wspomnienia o \"operacji\" po "wypadku" ___pojda w niepamiec.Czasami sa to rany szarpane i niestety nasze \"cialo\" okaleczone jest na cale zycie. Kochana Poliko,mysle,ze znam Twoje imie.Naprowadzilas mnie! Zadalam sobie trud,,,,dla Ciebie wszystko,,,,i odswiezylam nasze wspolne spotkania,,,,, Jestes wyjatkowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie tylko dla mnie!!!!! Dziekuje Ci POLINKO,ze jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zasmucilam sie Twoja choroba_________wygrzewaj sie!!!!! Jutro-dzisiaj znow bede Ciebie wypatrywac!!!! Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA POLIKO!!! Dziekuje za wiersz,,,,,,,,,,Jakie piekne slowa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO,pszczolko Majo________powtorze za aaaakiciaaa____jestes genialna! Nic dodac,nic ujac!!!!! Dowcipy ekstra. Usmialam sie do lez!!!!!!!!!!!!!!!! Ty wiesz,co nam potrzeba!!!! Dziekuje,dziekuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciaaaaa______gdzie to ciasto z jablkami? Zrob wszystko!!! Jutro zamieszcze swoj____mam nadzieje,ze nie bedzie zly. Uspokoilas mnie z ta Twoja operacja.Narkoza nie boli,najgorsze samopoczucie po wybudzeniu.Znam to ,ale zbytnio nie pamietam... Koniecznie musze kiedys o niej napisac! Buziaczki!!!! Czekam na promyk Twojej radosci.Powinnas miec nick__radosc albo sloneczko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasja,babciaelektryczna,Jotazet,pipilinda,,kobieta samotna,____macham do Was!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie widzialam Was dzisiaj. Pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS.Przepraszam,jesli kogos pominelam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola,Zabciaa,BS ,Ania,,,pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×