Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Droga Dalilo! Trudno zyc bez przyjazni.Prawdziwa przyjazn przetrwa czasami cale zycie.Mam takie przyjaciolki,z ktorymi przyjaznie sie juz ponad 30 lat.Kiedy nasze dzieci byly malutkie,dzielilysmy sie wszystkim w trudnych sytuacjach.Gdy moja corka wyrastala ze swoich bucikow,ubranek___przekazywalam je innym pociechom.Za nami tysiace spotkan.Wierze w przyjazn. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki miłym panim
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARZYNA II WIELKA Na salonach swiecila triumfy jako kobieta. Obdarzona ognistym temperamentem,miala wielu kochankow. W rzeczywistosci pragnela wielkiego i wiecznego uczucia, nigdy jednak nie udalo jej sie spelnic tego marzenia. Zaden z jej kochankow nie byl jej wielka miloscia, wszyscy byli tylko jej namiastka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,\"Jesliby Bog zapomnial przez chwile,ze jestem marionetka i podarowal mi odrobine zycia___________dziecku przyprwilbym skrzydla,ale zabralbym mu je ,gdy tylko nauczy sie latac samodzielnie\". ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Gabriel Garcia Marquez,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyprawilbym,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Dalilo! BB byla moja idolka!Dzisiaj szok,,,,,,,,jak mogla tak potraktowac wlasnego syna? Okropienstwo! Jakie to smutne!!!!!! Dziekujemy za piekny bukiet kwiatow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kingala,Pasja,Korespondentka ,babciaelektryczna,cocacola,kobieta samotna,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zapraszam Was na laweczke.!!!!!! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry/ Dobry wieczor! Po ciotce dostalam stary grat-szafe. Chcialam ja odrestaurowac i postawic u nas w sypilani. Przedstwilam mezowi moja wizje: trzeba przywiezc ten mebel,oczyscic,pomalowac, dac nowe uchwyty. I jak myslicie,co bylo dalej? Nic nowego,niestety. Po tygodniu codziennego przypominania wreszcie mebel znalazl sie w sypialni,ale nic poza tym. Nie kupil farby,nie pomalowal... I co ja mam zrobic? Jak zmienic tego walkonia? Czy to w ogole mozliwe? Eee...szkoda slow! Pozdrawiam Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przyznaje racje,ze bez przyjazni rzeczywiscie trudno zyc.Jesli sie kocha ludzi,to nie ma mowy,aby sie nie zaprzyjaznic.Roznie to bywa w zyciu.Mam bardzo mieszane uczucia.Zalezy kogo spotykamy na swojej drodze.Pozdrawiam panie! Jestem ciekawa jakie macie opinie o Brigitte Bardot.??? Pasja,usmialam sie z walkonia! Oni tak maja...Jak najmniej sie angazowac w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korespondentko,jest nam niezmiernie milo!Rozgosc sie! Pozdrawiam i zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DROGIE PANIE! Dla was ______________-Badz pogodna! http://zosia.piasta.pl/desiderata.htm Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!!! PS.Ciesze sie,ze znow wolny weekend.Jestem troszeczke zmeczona.Moja babcia-udawaczka ma jakies trudne chwile.Roztkliwia sie nad soba,,,,,,Nie jest stara kobieta/67l/,ale robi sie na sile staruszka,,,,.Najzabawniejsze,,,,,,,,,,,,,moja zmienniczka po takiej informacji o babci pyta,czy wytrzyma z nia przez weekend? Musi. Czy ma inne wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do venessy
otwieram i jest fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliko
Venesso, jestem. Nie martw się o mnie, nie zaginelam, czytam Twoje posty i jest mi strasznie fajnie, milo.Od dawna jestem Twoja fanka. Jestes mi strasznie bliska, a jednoczesnie tak daleka.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Venessy
wracaj,bo jest Poliko,ktorej poszukujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Poliko
mieszkasz w Polsce czy w Ameryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliko
Tak mieszkam w Polsce, ale Ty niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poliko
a może całe szczęście że ona tam nie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliko
Jeli jest szczesliwa to masz racje. Tylko czym jest szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poliko
SZCZESCIE TO ZYCIE SZCZESCIE TO MY SZCZESCIE MIEC SZCZESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech milym panim
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym jest szczescie
Pewien czlowiek,ktory byl wciaz smutny i nie potrafil odnalezc w zyciu radosci,uslyszal podczas przechadzki w parku spiewajacego cudnie ptaka: -Zazdroszcze Ci--powiedzial ,stanawszy pod drzewm--Musisz byc bardzo szczesliwy,skoro tak pieknie wyspiewujesz swoja radosc. --Ale ja nie dlatego spiewam,ze jestem szczesliwy-odpowiedzial ptak-jestem szczesliwy,dlatego ze spiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrzenka....
najlepsze warunki są we własnym domu przy kochającej rodzinie człowiek stary nie powinien przebywać tylko i wyłącznie ze swoimi rówiśnikami - szybciej umiera praca pobudza do myślenia - o ile stary człowiek takowa potrafi i jest zdolny wykonywać Jutrzenka jest dobra dla całkiem samotnych i niechcianych starych ludzi pozdrawiam wszystkich staruszków chcianych i niechcianych i niech im Bozia da dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARZYNA II WIELKA Caryca KatarzynaII jest zaliczana do najwybitniejszych wladcow Rosji. Jej urok,moc,sila przebicia i inteligencja sprawialy, ze kochal ja lud---poddani nazywali ja ukochana\"mateczka\", u jej stop lezeli najwyzsi dostojnicy panstwowi, podziwiali ja wladcy innych panstw. Dla nas,Polakow KatarzynaII nie byla laskawa. Jednak dla swojego panstwa byla prawdziwa dobrodziejka. Wiele zrobila dla Rosji. Niemka,w ktorej zylach nie plynela kropla krwi rosyjskiej, stala sie ucielesnieniem Rosji./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowimy o szczesciu... Czy Sayako Kuroda odnajdzie szczescie poza cesarskim palacem? Witam! Kazdy z nas szczescie bedzie okreslac innym mianem.To ,kiedy jestesmy szczesliwi,co sprawia nam radosc,czy mamy marzenia,czy sie spelniamy i realizujemy i wreszcie,czy spelniamy swoje i innych oczekiwania.Najwazniejsze,czy nam jest dobrze w nowej rzeczywistosci? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry/Dobry wieczor! Dalila,ciekawy link.O szczesciu mozna mowic i mowic , i nigdy tak do konca go nie wyrazimy. Dla mnie szczesciem jest zdrowie w rodzinie, bliskie relacje ,nikt nie jest osamotniony. Wzajemnie wspomagamy siebie w najdrobniejszych sprawach. Nie mamy przed soba zadnych tajemnic. Wiem,ze zawsze moge liczyc na moich bliskich. Najwiekszym moim szczesciem jest,ze mam wsparcie. Zyjemy blisko siebie,ze soba a nie obok siebie. To chyba jest najwazniejsze,bo dodaje sil w trudnych chwilach. Pozdrawiam Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×