Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Zofinko! Milo,ze zajrzalas do nas .Widze,ze i Ty rowniez go lubisz.Napisz cos o sobie,prosze! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta
Dobry wieczór Miłe moje chciałabym zakomunikować! jest wszystko dobrze! rokowania lekarzy są również dobre! mam nadzieje że bedzie lepiej! Piękne podziękowania wszystkim paniom Ukłony w stonę Kingali ,Venessy, joazet i wszytkich którzy pamiętali o mnie radość przepełnia moje serce i cieszę się że jesteście w tym internetowym bezdusznym świecie teraz wiem- ławeczka ma duszę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! 40 lat minelo,,, Press podczas krecenia serialu poznal swoja przyszla zone Renate,ktora byla poczatkujacym kostiumologiem: ----\"Zakochalem sie,pobralismy sie,na swiat przyszedl Grzes. Chyba jedyne dziecko pancernych urodzone na planie. Wszyscy mysla,ze imie dalismy mu na czesc granej przeze mnie postaci,ale tak naprawde bylo uczczeniem mojego ojca Grzegorza, ktorego stracilem jako dziecko\" ps.dziekuje za wszystkie upominki. jotazet--nie wdaje sie w polityke.Przyznaje Ci racje. witam nowe panie! Pozdrawiam panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cala Laweczke A-Z!!!!!!!!!!!!!----Tak barzo chcialam sie spotkac z Wami popoludniu na Laweczce, niestety zabraklo mi czasu, ale nie zasnelabym bez odwiedzin co niniejszym czynie:.............Kochana Kingalo!!!!!!!! Nie gniewaj sle, przepis na ciasto napewno Ci jutro napisze, obiecuje na 100% Tylko nie biore odpowiedzialnosci jak sie nie uda, ale znajac juz Ciebie , to wierze w to, ze dla Ciebie nie ma zadnych przeszkod, ktorych nie umialabys przeskoczyc, osobisci dzisiaj pieklam dla Corki, poniewaz jutro maja mala imprezke u siebie w szpitalu.Caluski i do jutra.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Venessa!!!!!!!!Na spacerku niestety nie bylam, ale za to spedzilam dwie godziny u optyka, okularki beda odjazdowe, tylko jak mi Pani cene powiedziala, to troszeczke zamilklam, ale MM powiedzial sa piekne i bierzemy, no coz czasami mozna sobie zaszalec.Znowu na dwa lata mam spokoj......caluski i pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Samotna Kobieto!!!!!!!!! Jestem z Toba i barzo sie ciesze , ze opinia lekarzy jest optymistyczna i wierze w to, ze niedlugo bedziecie razem w domku sie cieszyc, czego z calego serca Wam zycze. Glowa do gory!!!!!!!!! Pozdrowienia i buziaki.!!!!!!!!!!!!------Pasja!!!!!!!!!! Bardzo lubie piosenki Krawczyka........jezeli wolno mi tak napisac, to w imieniu calej Laweczki:Dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz ide juz do lozeczka, bo przywital mnie juz piatek!!!!!!!!!!!!!! Zycze wszystkim Paniom kolorowych snow,i do ...oj!!!!!!!!!nie powiem jutra, tylko ranka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepięknie i zmysłowo jest na tej ławeczce ....:)))) dzięki za zaproszenie i powitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venesso nie otwiera się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję ...kingala
nie chce mi się logować jakie to czasami jest uciążliwe jak chcemy przesłać szybką wiadomość administracja nad tym problemem myśli lecz ...jak dotąd bez zmian kingala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!!! Moj Boze,mnie zawialo? Myslalam,ze bylo mnie za duzo! Kochana,pamietaj o zdjeciach! Moze zaczniemy je przesylac na laweczke? Dlaczego nie? Milego wypadu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 7:20____wyruszam na wieczorny spacerek. Mam nadzieje,ze nos mi nie odpadnie! Nawet nie macie pojecia,jak strasznie jest mrozno.Przez weekend ma byc jeszcze mrozniej. Trzeba chyba wymienic plaszczyk na kozuszek,nie ma wyjscia. Kingalo!!! Na samym poczatku pisalam,ze musisz miec czas na zakup skladnikow,,,,,,,,,,,,na Twoim miejscu jednak pojechalabym po te jablka! Slinka mi tu leci,apetytu narobilam sobie na placek,,,,,,i co? Nic z tego? A moze???? PS.Kochana,kup tych jabluszek wiecej i wyzywaj sie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,MATKA TERESA Juz niecale 2 lata po JEJ smierci papiez Jan Pawel II uznal,ze za wstawiennictwem Matki Teresy dokonal sie pierwszy cud /uzdrowienie chorej na raka macicy/i rozpoczal jej proces beatyfikacyjny. Pomimo watpliwosci zwiazanych z tym uzdrowieniem i pojawiajacych sie glosow,ze Matka Teresa powinna zostac ogloszona swieta juz za swoja niezwykla dzialalnosc za zycia,zostala beatyfikowana w 2003 roku. Jeszcze nigdy we wspolczesnej historii chrzescijanstwa nikt nie zostal wyniesiony na oltarze tak szybko,bo zaledwie 6 lat po swojej smierci. Zgromadzenia i stowarzyszenia zalozone przez bl.Matke Terese: Misjonarki Milosci,Bracia Misjonarze Milosci,Ojcowie Misjonarze Milosci,Swieckie Misjonarki Milosci,Cierpiacy wspolpracownicy,Corpus Christi Movement. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha1915
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ zawału ostanę nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Laweczko!!!!!!!!!!! Mysle, ze moge juz tak napisac....,poniewasz czuje sie z Wami jak w domu, jestescie wszystkie tak sympatyczne;....I tak trzymac, mam nadzieje ze zadna sila nie zmaci naszej laweczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...... Kingalo!!!!!!!! jestes nie samowita, czyzbys spala u nas za sciana i slyszysz chrapanie MM,trafilas w 10. podaje CI nareszcie przepis: Skladniki: 4 jajka, 1,5 szklanki cukru,2 szkl. maki zwyklej i 0,5 szkl.ziemniaczanej, tor.cukru waniliowego i proszku do pieczenia,8 lyzek oleju ,5 sredniej wielkosci jablek: nie ma znaczenia jakich: wiorki kokosowe:jesli ciasto jest za geste dodaje mleka 0,5 szklanki. .............. miksuje jajka z cukrem dodaje olej nastepnie cukier waniliowy make proszek do pieczenia i mleko dalej miksujemy , az wszystkie skladniki sie dobrze wymieszaja, dalej kroje jablka w 8 semki i dodaje do ciasta, wymieszam lyzka idodaje wiorek kokosowych,wymieszam i wylewam na srednia kwadratowa forme. Nagrzewam piekarnik i pieczemy ok.50 min. PO upieczeniu posypuje cukrem pudrem i wiorkami........... Jest to naprawde bardzo szybkie do zrobienia i mysle, ze bedzie Ci smakowalo!!!!!!!! zycze udanego wypieku i smacznego!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam i caluski!!!!!!!!!!!!!!! Zycze calej laweczce milego popoludnia i do spotkania wieczorkiem . Bay!!!!!Bay!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 40 lat minelo... Serialowy Grigorij mowi: \"Prawde mowiac,jestem z natury pacyfista. Po studiach udalo mi sie wylgac z wojska i gra w \"Czterech pancernych i psie\" nie jawila mi sie wtedy jako rola marzen.Poszedlem na zdjecia probne, bo mozna bylo za nie zarobic pare groszy,a z gotowka bylo krucho.\" Rezyser kazal Pressowi zagrac scene bojki z J.Gajosem. Nastepnego dnia obaj byli juz zatrudnieni. I jak powiada Press,chcac nie chcac,na piec lat trafili w kamasze,bo tyle trwala realizacja wszystkich czesci serialu. Co wiecej,Press od razu zostal kierowca czolgu,choc nie mial ani prawa jazdy,ani dobrego wzroku. Juz wowczas nosil okulary, ale czolgista nie mogl przeciez byc okularnikiem, a soczewek kontaktowych jeszcze wtedy nie bylo./cd/ Pozdrawiam panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ?? całą starość można z WAMI PRZESIEDZIEĆ . i ciasta pojeść . Posłuchać opowieści sprzed iluś lat..... :) Mam winko własnej roboty ,dajcie kieliszeczki ,poleję ociupinkę na poprawę krążenia i nie tylko .....:) Naprawdę fajnie tu . Może ktoś do mnie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ LAWECZKO!!!!!!!!!!!! Napisze tylko pare slow i bede czytac! Mam troszeczke pracy,przekazuje swoje \'obowiazki\" mojej zastepczyni.Musze zrobic jeszcze to i owo,w zwiazku z tym teraz tylko : http://www.zosia.piasta.pl/usmiechnij-sie.htm Pozniej do Was jeszcze wpadne.... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu! Napiszemy!!!! Dziekuje za mile slowa! Ty tez jestes juz stala rezydentka laweczki!Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×