Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

JACKIE,,,,,, W college\"u Jackie bolesnie odczula brak bogatego rodzonego ojca,chociaz jej ojciec staral sie,jak mogl,by dawac troche pieniedzy ukochanejcorce.Byly to jednak kwoty niewystarczajce.Interesy na gieldzie szly mu slabo. Jackie zwracala uwage kolezanek nie tylko sukcesami w nauce:dziewczeta wpadaly w zachwyt na widok jej pieknego ojca,ktory ja od czasu do czasu odwiedzal.Kiedy ojciec niczym Clark Gable celebrowal swoje entree,czesc chwaly spadala rowniez na corke.Dzieki temu wydawala sie bardziej sympatyczna i nie taka obca.Wlasciwie nie wiedziano,co o niej sadzic___byla po prostu irytujaca.Dlatego nikt sie nie dziwil,kiedy na balu debiutantek wybrano ja na najpiekniejsza dziewczyne wieczoru. Nieprzystepna jak krolowa,wkroczyla na sale w ekstrawaganckiej sukni i wszyscy zastanawiali sie,kim moze byc ta niezwykle urodziwa dziewczyna. Wkrotce Jackie otoczyli dziennikarze.Ku zaskoczeniu wyszystkich wyszeptala swym dzieciecym glosikiem,ktory zachowala przez cale zycie,ze kupila ja na pchlim targu za 59$. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie,!!!!!!! Uklony dla sympatycznej Venessy!!!!!!!!!! dzieki za teledyski!!!!!!! W podziekowaniu przesylam 1000 buziakow........Mile Panie, gdzie sie dzisiaj podziewacie, czyzby aura przeszkodzila?????? No tak u mnie jest tez zimno i pochmurnie. Pamietajcie , ze jutro wraca nasza Kingala i nie mozemy Jej zawiesc, napewno wpadnie zaraz po powrocie do nas , a tu co : zobaczy na laweczce siedza tylko Venessa i ja. Zapraszamy na Laweczke!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Po tym balu pojawil sie artykul o \"Debiutance roku\".\"Chodzi o zachwycajaca brunetke o klasycznych,subtelnych rysach twarzy,niczym z misnienskiej porcelany.Taka swoboda zachowania,lagodny glos i inteligencja powinny cechowac wszystkie debiutantki.Obecnie studiuje w Vassar\". Podczas gdy w college\"u Jackie zyla raczej skromnie,to wakacje spedzala w luksusowych wiejskich rezydencjach ojczyma,gdzie miala wszystko,o czym mogla zamarzyc.Tu pelnymi garsciami czrpala z zycia,jezdzila konno,grala w tenisa i po swojemu flirtowala z mlodymi ludzmi.Otoczona chetnymi do ozenku synami najlepszych rodzin,robila wrazenie nieosiagalnej..Umawiala sie na randke,spedzala w towarzystwie kolejnego adoratora kilka milych godzin,by nastepnie wycofac sie jak slimak. Jackie dobrze wiedziala,czego chce.Chciala byc wolna,zeby samej decydowac o wlasnym zyciu i wyborze zawodu,ktory mial jej sprawiac przyjemnosc i dawac satysfakcje. Duzo czytala i miala spora wiedze o Europie.Dziela europejskich pisarzy obudzily w niej tesknote za starym kontynentem,wiedziala,ze musi wyruszyc za wielka wode,by odszukac korzenie swej rodziny,ktore mialy znajdowac sie we Francji. Jej wymarzonym miastem byl Paryz i wreszcie po dlugich debatach udalo sie przekonac zarowno ojca,jak i matke,jak wazny jest dla niej roczny pobyt we Francji.Wreszcie zgodzili sie i dali jej pieniadze. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, macie racje, przeciez moglam pomyslec ,ze niektore z Was sa w pracy, albo w drodze do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jestem juz od listopada na zwolnieniu lekarskim : troche zdrowko nie domaga, to mam ten komfort, ze moge czesciej posiedziec na laweczce, ale pomimo wszystko mysle , ze tez znajdziecie czas!!! zapraszam i caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aaakiciaaa/Kicia!! Mysle,ze nasze panie odpoczywaja,jestem pewna,ze dotra do nas! Ciesze sie,ze podobaja Ci sie teledyski. Dzisiaj muzycznie! Roznosci muzyczne,,,, http://teledyski.onet.pl/o,882633,teledyski.html PS.Sluchamy muzyki i oczekujemy na nasze urocze panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanesso ,dziękuję serdecznie , kocham słuchać Bajmu ,choć nie tylko. Posłałam gołąbka do Ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia!!! Golabek dotarl do mnie! Dziekuje! Juz polecial z e-mailem! Przeniesmy sie do Krakowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://teledyski.onet.pl/10174,1001223,teledyski.html MAREK GRECHUTA__________KRAKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna piosenka ,słucham jej często kiedy mi smutno i żle. W ogóle M. Grechuta to mój idol ,od dziecięcych lat. Pokochałam Go miłością szczenięcą ,niespełnioną za piękną muzykę ,aksamitny głos i mądre słowa . Potem podkochiwałam się jako nastolatka i dziś ,kiedy Go nie ma tęsknię . Był niesamowity ,jedyny . Cudowny człowiek i artysta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Kiedy zobaczyla wybrzeze Francji,zrozumiala,ze jej marzenie nabiera realnych ksztaltow.Z wielkim zapalem uczeszczala na kursy francuskiego,uzupelniajac niedostateczna znajomosc tego jezyka.Chodzila na wyklady z literatury i historii Francji. Dzieki rocznemu pobytowi we Francji bardzo poszerzyla swoja wiedze o swiecie..Przekonala sie,ze to,co w Stanach Zjednoczonych uwazano za wielkie osiagniecie,w starej Europie znane bylo od dawna. Widziala rowniez ogromne roznice pomiedzy Starym i Nowym Swiatem. Po powrocie do ojczyzny odczuwala brak europejskiej kultury,ktora z takim zapalem chlonela we Francji. Kilka tygodni po powrocie do domu z dnia na dzien postanowila zrezygnowac z Vassar College i rozpoczela studia na George Washington University. Byla zdecydowana calkowicie odmienic swoje zycie.sama jednak wlasciwie nie wiedziala,dlaczego w blyskawicznym tempie zareczyla sie z Hustedem.Dotychczas jackie raczej chlodno traktowala mlodych ludzi,chetnie dyskutowala o partnerskich stosunkach. Jackie posiadala niezwykla sile charakteru,ale i slabe strony,ktorych sama nie akceptowala.Jesli nie mogla jakiegos mezczyzny cenic lub podziwiac,to natychmiast go rzucala. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale muzycznie się zrobiło i cieplutko . Kto dzisiaj piecze ciasto? mam ochotę na coś słodkiego . Vanesso ,czekam na opowieść o Tobie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie Teraz zamierzala wyjsc za maz za bogatego wprawdzie,ale nieco nudnego syna nowojorskiego bankiera,ktory nie mial szans stac sie jej wielka miloscia.Wszyscy znajomi i przyjaciele byli zgodni co do tego,ze to tylko chwilowy kaprys mlodej kobiety. Swiezo zareczeni nie robili wrazenia szczesliwej pary narzeczonych,ktorzy niedlugo maja sie pobrac.Jackie na kazdym kroku domagala sie od narzeczonego wiekszego dystansu,a kiedy ten pozwolil sobie na najmniejsza chocby poufalosc,okazywala zlosc.Kiedy po trzech miesiacach zareczyny zostaly zerwane,obie rodziny odetchnely z ulga. Wsrod jej wielbicieli byli bogaci bankierzy lub energiczni przedsiebiorcy oraz nadwrazliwi artysci. Jackie chetnie przyjmowala zaproszenia na kolacje w najlepszych restauracjach lub na interesujace przedstawienia teatralne,ale na nic wiecej nie mogla sie zdecydowac. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia,swietne! Nie wkurzylam sie________jestem z natury bardzo cierpliwa i dotrwalam do konca.Skorzystam z propozycji i komus nerwowemu zadedykuje te nieznana stronke.Juz widze ja w akcji,hihi. PS.Golabek znow odlecial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu1960!!!!!!!!!!!Ja rowniez tak jak Venessa dotrwalam do konca, poniewaz z natury jestem bardzo cierpliwa. Bingo!!!!!!!!!! Udalo ci sie, moje gratulacje!!!!!!!! Polecam nastepnym Paniom!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu,Venesso, Kicia--hi, Jotazet---------jak miło, mogę poczytać co słychać w świecie moich netowych koleżanek. Ja nie mam pieska a chciałabym, ale moj mąż niestety nie toleruje psa w domu, a innych możliwości nie mam. Takiego malutkiego, białego...och. Dla dobra wspólnego, nie mam psa. Też mogłabym wychodzic z nim na spacerek, tak jak Ty Jotazet. aaaakiciaaaaa ------moze naprawdę zrobimy z Ciebie Kicię?...no popatrz ...Kicia.. :p decyzja należy do Ciebie. Venesso----ciekawa biografia Jackie, uwielbiam czytać o znanych ludziach. Dziekuję za teledyski, \"Psalm dla Ciebie\" ..wpada w ucho i jest ok, dziekuję. Bajm i Beatę uwielbiam, uwielbiam Beatę też za jej skromnośc, mam na mysli jej wnętrze, jej osobowość. Wizerunek sceniczny to już sprawa gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ryszard Rynkowski, to prawdziwy facet, he he...mam rację? Tak poważnie jego utworzy są dla mnie, refleksyjne wprowadzające w nostalgiczny nastrój. Marek Grechuta, niepowtarzalny, ciepły aksamitny głos. Przykro, że odszedł. Alusiu--- jest ok, dotrwałam do konca i też nie jestem wkurzona. Hej widzę, że jest nas już więcej...poczekamy na Kingalę. :D Ja nie umiem wklejać linków z teledyskami. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,, Po tej dziwacznej zareczynowej przygodzie Jackie spotkala radosna niespodzianka.Wziela udzial w konkursie zorganizowanym przez magazyn \"Vogue\" i sposrod wielu uczestniczek jej wlasnie przyznano pierwsza nagrode___polroczny pobyt w paryskiej redakcji tego pisma oraz roczny staz w Nowym Jorku. Jackie otrzymala ja w uznaniu za nadeslana prace,w ktorej zaprojektowala caly numer \"Vogue\",oraz napisane przez siebie artykuly o slawnych ludziach,np Oscar Wilde,Charles Beaudelair,,itp Na horyzoncie znow pojawil sie Paryz i nalezalo przypuszczac,ze Jackie natychmiast opusci Ameryke,zeby z ochota powrocic do Francji. Jednak rada familijna miala inne plany.Po dlugich namowach udalo sie przekonac Jackie,zeby zrezygnowala z nagrody,co wreszcie z ciezkim sercem uczynila. Tym samym nieswiadomie zadecydowala o swojej pyszlosci. Skoro nie wyjezdzala do Paryza,to postanowila pracowac w USA. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana Poliko,uslyszalas nas! Jestes i badz ,badz. Powiedz mi ,dlaczego wzruszam sie,kiedy czytam Twoj post? Nie wiesz? Tyle pieknych slow napisalas mi,ze czasami mysle sobie,ze zbyt duzo.Jestem naprawde skromna kobieta. Pisze o Jacgueline Kennedy Onasis____-mam bardzo duzo sympatii dla NIEJ.,,,,,,Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie! PS.Jestes dla mnie kims wyjatkowym.Pamietaj o tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso-----dziękuję Jestem cała w rumieńcach, gdybyś mnie teraz widziała. Dziękuję Ci za to, że jesteś. Dziękuję wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu!!!!! Super! Moje ego szaleje od tych cudownych slow.Dziekuje! Musimy codziennie otwierac te stronke___najlepiej po obudzeniu sie,!A moze tym linkiem nalezy otwierac \"kartki\" naszej laweczki? Widzisz,nasze kochane przyjaciolki juz powolutku schodza sie na laweczke.Wiec grajmy dalej,cieszmy sie swoim towarzystwem! Drogie Panie!!!!!!!!!!!!!! Czy slychac nas? nasz smiech? Zaparaszamy do nas!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×