Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość do Dalili
"nadrabiamy tydzien i nie gniewajcie sie na nas,ze nas chwilowo nie nie ma" wasza strata-chcialam tutaj z kims pogadac,ale totalna pustka a po czym tak nadrabiacie tydzien? bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Poliko,Aaaakiciaaa,Alusia,Pasja,Dalila,jotazet,,,,,,,a takze nowe,,,,, Pomaranczowo damo,nie miej pretensji do nas,ze nie mamy kontaktu z laweczka w czasie weekendu.Nie ignorujemy nikogo! Zapraszamy do nas____________mam nadzieje,ze laweczka ozywi sie po weekendowym relaksie. Niestety,nie zabieram ze soba laptopa i w zawiazku z tym odpoczywam od komputera.Ostatnio udostepnilam swoj komp mojej zmienniczce_________i musze przyznac,ze spisala sie na medal.Wprawdzie zabraklo jej odwagi do napisania postu,ale wyslala Wam linki muzyczne,wczesniej przygotowane przeze mnie.Wyslala jak \"lecialo\".Jestem jej niezmiernie wdzieczna,ze dotrzymala slowa.A czy sie pokusi o post,przyszlosc pokaze.....W tej chwili trudno mi ja przekonac______dlaczego ma opory? Postaram sie pozniej napisac kolejne posty o Jackie...... Poliko,dziekuje Ci kochana,ze uzupelniasz moje informacje.Masz racje,ze i z takimi informacjami spotkalam sie. Kiedys czytalam,ze zostala otruta na zlecenie....nie pamietam zrodla.... Niezmiernie ciesze sie,ze zajrzala jotazet.Tak sobie pomyslalam,ze pewnie gdzies wyjechalas,,,,,mialas prawo do wypoczynku.Pamietaj,ze z utesknieniem czekamy tutaj na Ciebie. Alusiu! Jak kulig? To jednak frajda,czyz nie? Aaaakiciaa i Poliko!!!!! Jestescie kochane _______dziekuje za pomoc.Czas teraz na cwiczenia.Moze zaczne od jutra!!!! Czy cos mi wyjdzie,same przekonacie sie juz niebawem,,,,, Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Kingale,cocacole,kobiete samotna,Zabciee,oraz sympatyczna pomaranczke,ktora nie szczedzila ,podobnie jak uwielbiana przeze mnie Poliko,bardzo cieplych slow pod moim adresem.Mam nadzieje,ze bedzie z nami zawsze! jotazet!!!! Ciasteczka pychotka_____upieke na pewno.Dziekuje. Poliko ,masz racje,ze musimy zalozyc specjalny folderek kulinarny... Kochane,do zobaczenia na laweczce!!Bardzo stesknilam sie za Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do laweczki! Niezaleznie od tego,czy gdzies zatrzymalas sie na dluzej____przybywaj.bedzie nam bardzo milo! Otylka! Zapraszamy na laweczke!!! Juz jestesmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalilo! Pewnie zdajesz sobie sprawe,jaka wielka rzecz robisz dla nas ______ciekawe linki o kobietach,i nie tylko! Chociaz niewiele mowisz,ale jak juz powiesz,,,,,,to az przyjemnie poczytac.... Pasjo! Bardzo jestem ciekawa kolejnych wiadomosci o bohaterach \"Pancernych\".Z przyjemnoscia czytam o nich,,,, W miare mozliwosci,,,,prosze o wiecej. Wybaczcie mi,jesli kogos pominelam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko___dla Ciebie👄👄👄👄👄 Najdrozsza Aaakiciaaa🌼🌼🌼🌼 Dziekuje serdecznie za korepetycje! Udalo sie,hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja to zrobilam? Nie wierze!!! Wybaczcie mi,ze naduzywam,,,, 👋👄🌼 Niestety,na tym dzisiaj zakoncze! Dobranoc i Dzien dobry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześle zaproszenie do NIVEA malwinasan@wp.pl mam jeszcze kilka :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ławeczko ,tęskniłam za Tobą ............... Miałam nawał zajęć ,tych przyjemnych i tych niekoniecznie fajnych. Już ogarnęłam problemy (chyba skutecznie) wnuk zdrowieje :) i będę mogła częściej siadać razem z WAMI na ławeczce i gadać .....miłego poranka życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry paniom Alusia1960 napisała że tęskniła a ja coraz częściej myślę o ławeczce. Czasami tylko zaglądam poczytam i muszę oddać komuter chłopcom. Niestety jest nas dużo do jednego komputera. Cieszę się że chociaż czasami mogę skorzystać. Zdrowie lepsze ale muszę przestrzegać diety, już się przyzwyczaiłam do tego jedzenia i powiem że mozna tak żyć. Nie jest trudne. Trochę mi wgi nawet zleciało. A wiecie że moja sąsiadka dostała wizę na 10lat i w marcu leci? Ona leci do Nowego Yorku. Jak ja żałuję że ona leci. Nie będę miała przez jakiś zas nalepszej przyjaciółki i sąsiadki. Tak bardzo się zżyłyśmy ze sobą. Świadomość żę nie zobaczę jej przez jakiś czas przeraża mnie. Ona jeszcze nie wie na jak długo się zatrzyma w tych stanach ale coraz częściej mówi że tylko na tyle na ile wbiją jej stempel na lotnisku. Mogą wbić na pół roku to może zostanie te pół roku. Nie podjęła żadnej decyzji. Ale to co mówiła nie chce być z prawem emigracyjnym na bakier.Myślę że ma rację. U mnie chłopcy już po feriach zimowych. I znów trochę więcej roboty. Będę kończyć i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 40 lat minelo... Barbara Krafftowna:--\"Zaczelo sie w 1983 roku, gdy otrzymalam propozycje zagrania w USA w \"Matce\" Witkacego.Uchodzilam za aktorke witkacowska,ale gdy dowiedzialam sie,ze wystep ma byc w jezyku angielskim, bylam zaskoczona.Uznalam jednak,ze takiej szansy nie mozna w zyciu stracic...\" Do Polski po raz pierwszy wrocila w 1998 roku. Zagrala w serialu \"Wiezy krwi\" i jednym z odcinkow \"Na dobre i zle\" babcie Nele. W USA gra glownie w teatrach. Poza tym za oceanem mieszka jej syn z zona i wnuk bedacy juz studentem. \"To dzieki synowi zagralam w \"Pancernych\"-- przyznaje Krafftowna./cd/ Pozdrawiam panie. ps.Nie bede komentowac pomaranczowych pretensji o nasza nieobecnosc.Na pewno nie wynika ona ze zlej woli. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Witam Laweczke 🌼 🌼 🌼 wysluchalam teledyskow i przejrzalam wasze pyszne przepisy najbardziej odpowiada mi ten na paczki :) nie wiem tylko czy robic, bo ja ostatnio znow utylam 1 kg :( czy wy tez macie takie problemy z waga ? ach, tak lubie paczki wlasnego wypieku....ale chyba bede musiala sobie odmowic :( pozdrawiam i zycze milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie panie________Alusia,cocacola,Pasja!!!!!!!! Alusia! Wspolczuje z powodu choroby wnuka.Mam niesmiale pytanko____czy moglabys w miedzyczasie znalezc chwilke i napisac nam o kuligu? cocacola! Zdziwilam sie troszeczke,ze Twoja sasiadka dostala wize na 10 lat.Gratuluje,ze jej sie powiodlo.Przepisy emigracyjne zostaly bardzo zaostrzone.Przylatujac do USA trzeba byc przygotowana na skrupulatna i osobista kontrole.Kiedys o tych przepisach napisze pare slow....Czytalam,ze rzekomo kazdy \"turysta\" przyjezdzajacy do USA bedzie zarejestrowany i nie bedzie mial szans wtopic sie w Ameryke.Ale i tez mowa byla o zniesieniu wiz dla Polakow______za hoho iles tam lat! To sa przymiarki_________zobaczymy,co przyniesie przyszlosc? Pasjo! Dziekuje za kolejny odcinek o \"Pancernych\" Martwi mnie Aaaakiciaaa! kochana moja ,ubierz sie cieplutko i zasiadz do komputera.Skresl pare slow do nas,bo niemozebnie bardzo tesknie.Wczoraj tak bardzo staralam sie \"naumiec\" i liczylam na jakies dobre slowko.A tu nic!Przybywaj na laweczke,prosze! Poliko! Czy Ty widzisz te smiejace sie usta do Ciebie? Kochana moja,podpowiedz mi ,jak mam te buzki umieszczac___pewnie trzeba skopiowac.Czy nie ostrzegalam ,ze jestem \"ciezkim przypadkiem\"? Prosze krok po kroczku! Aaaakiciaaa,Poliko! Ale jestem dumna ze swoich \"osiagniec\"!!!! Ale jesli ma sie takie wykladowczynie,to najgorsza tepa glowa zrozumie WAS!!!!! Serdeczne dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!! Kingala,Poliko,Aaaakiciaaa,Dalila,jotazet,kobieta samotna,Zabciaa,zyczliwe pomaranczki______szykuje dla Was cappucino.Czy w zielonych filizaneczkach jest OK? Przybywajcie,bo zaczne chorowac na galapujaca tesknote!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na cappucino!http://teledyski.onet.pl/10178,1858660,teledyski.html i podaje ciasteczka piwne jotazet!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Zabciuu! Jednak mam donosny glos____skoro mnie uslyszalas!Nastepny przepis bedzie dla Ciebie___paczusie z wisienka. dzisiaj podaje przepis na : EKLERKI Z BRZOSKWINIAMI Skladniki na 10 eklerek_____200g maki,100g masla,5 jajek,szczypta soli,500g smietanki 36%,1/2 szklanki cukru pudru,cukier waniliowy,puszka brzoskwin. Zagotuj 1 szklanke wody z maslem i sola. Do wrzacego plynu dodaj przesiana make,caly czas gotujac i ucierajac do momentu,az powstanie gladka lsniaca masa.Przestudz. Dodawaj kolejno jajka,wciaz ucierajac ciasto. Napelnij nim rekaw cukierniczy i wyciskaj bezposrednio na blache eklery. Piecz w piekarniku rozgrzanym do 200\"C/ok.20 min/ Pamietaj,ze podczas pieczenia ciasta ptysiowego nie wolno otwierac piekarnika przez pierwsze 10 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po przestudzeniu ciasteczka przekroj wzdluz na pol. Smietanke ubij na sztywno z cukrem pudrem i cukrem waniliowym. Przeloz nia eklerki i ozdob je drobno pokrojonymi brzoskwiniami osaczonymi wczesniej z zalewy. Przed podaniem posyp ciastka grubo cukrem pudrem. UWAGA! Z ciasta mozna uformowac tez ptysie. Swietnie smakuja z polewa czekoladowa. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,Jackie Nawet w Bialym Domu,pod nieobecnosc Jackie ,odbywaly sie wesole przyjecia z udzialem skapo odzianych dziewczat.W zabawach tych mogli uczestniczyc rowniez sluzacy: oczywiscie ich podstawowym obowiazkiem bylo zachowanie dyskrecji i calkowitego milczenia.Minelo duzo czasu,zanim informacje z Bialego Domu przedostaly sie do publicznej wiadomosci.Wtedy jednak prezydent juz dawno nie zyl. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,Jackie Nie wiadomo,jak Jackie Kennedy znosila milosne przygody meza.Mozna zalozyc,ze jako zona dowiadywala sie o nich ostatnia.W zaden sposob nie dawala po sobie poznac,ze jest oburzona i wstrzasnieta ciaglymi zdradami meza.Nie zdradzala sie przed opinia publiczna ze swymi uczuciami,przeciwnie,stwarzala pozory,ze rodzina prezydencka wiedzie rownie normalne,harmonijne i szczesliwe zycie jak inne amerykanskie rodziny. Z pewnoscia wszystko to nie przychodzilo jej latwo,zwlaszcza ze miala wiele innych klopotow.Z natury nie byla zbyt silna.Kolejne ciaze i porody oraz poronienia nadwyrezaly jej sily fizyczne,a do tego przezyla tragedie,kiedy latem 1963 roku maly synek Patryk zmarl kilka dni po narodzeniu. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessakwiat
,,,,,,KINGALO !!!!!!!!!! COME BACK-____PLEASE!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Moj Boze,wyskoczylam na pomaranczowo z kwiatem we wlosach? 👄milcza,dusza spiewa,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso------- jak tęskniłam do naszej Ławeczki, bo widzę jak na nej siedzimy i \" rajcujemy\". Jesteśmy wszystkie uśmiechnięte, a to za sprawą Twojej osoby, Ty nas napędzasz, Ty nam dajesz radość, Ty nas karmisz radoscią, Ty jesteś po prostu nasza. Cieszę się, że dalej kontynuujesz opowieść o Jackie, uwielbiam czytać prawdziwe historie. wszystkie Twoje przepisy kopjuję i do folderu pt.\" Kuchnia Venessy\" Nie jestem mistrzem w tej dziedzinie ale czasem lubię coś upiec, napewno teraz z Twojego zbioru. Kochana---proszę podaje przepis jak \"malować\" kwiatki , buzki itp. ----chcesz namalować kwiatka, otworz kwadratowy nawias, po otwarciu nie rób spacja, tylko wpisz kwiati znowu nie rób spacja tylko zamknij kwadratowy nawias, wyjdzie Ci niebieski kwiatek. Chcesz coś innego np uśmiechnietą buzkę, zrób dwukropek i zaraz bez spacji duże D,--- chcesz mi pokazać język, napisz dwukropek i zaraz bez spacji male p----- itd. Kochana objaśnienia masz na tym linku----------- http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och----jesteś WIELKA :classic_cool: Już moje nauki zbędne-----cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulig - cudowna sprawa ,czułam się jakbym była dzieckiem .....:)))) rzucanie śnieżkami ,zaprzęg konny , pogoda wymarzona . Po kuligu, pieczenie kiełbasek przy ognisku ,zwiedzanie zagrody -różne zwierzęta , potem w sali kominkowej gorący bigos ,wspólne śpiewanie i tańce . Dawno tak nie wypoczęłam . Zaprosili mnie wspaniali ludzie - koleżanki i koledzy z pewnego forum . Takie wypady mogę zaliczać co tydzień.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknie również za --------Pasją, Dalilą, Cocacolą, Alusią 1960, Jotazet, Kiciaaaaą, Żabciaaą i innymi pomarańczkami. Jest fajnie jak jesteśmy razem, tak wesoło gaworzymy. Wtedy moje serce jest takie radosne. Wracajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Vanesso 🌼 dziekuje za nowe przepisy... znalazlam tez Twoj przepis na oponki ... chetnie bym z niego skorzystala, gdybym nie miala juz swoich wlasnych oponek :):):) 👄 dla calej laweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia 1960 ------wyobrażam sobie jak dobrze się bawiłaś, samo słowo kulig, kojarzy się nie tylko z saniami, ale z wielką oprawą. Oprócz tego ile dla zdrowia, ile tlenu, ile radosci, zabawy. Nie dziwię się, że czułaś się jak nastolatka----- nie ładnie ale troszkę zazdroszczę Ci tej atmosfery :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko!! Wiedzialam,wiedzialam,ze nie zawiedziesz mnie!I Znow wzruszylam sie pod wlywem Twoich slow.Jesli jestem radosna,to tylko za sprawa takich wspanialych wspotowarzyszek na laweczce.Nie szczedzisz mi nigdy pieknych slow ,chociaz znamy sie tylko z widzenia.Ale jakiego??? 🌻🌻🌻🌻🌻 Moja cudowna Poliko,dzieki takim ludziom jak Ty swiat jest piekny i zycie jest piekne.I wiesz,ciesze sie,ze jestem w takim towarzystwie.Wy mnie napedzacie,motywujecie_____co ja bym bez Was zrobila? Tesknie tez za Kingala strasznie. Kingalo! Zrob cos,bo dostane jakiejs depresji,czy cos! Alusia! Dla Ciebie_____http://www.sylwester.org.pl/kulig.htm Zabciu,czy Twoj przepis jest inny? Jesli tak,to prosze ___podaj nam. Ach,ciesze sie moje kochane panie,ze jestescie! Wolamy kolejne_______hej,hej,przychodzcie,bo kawka stygnie i ciasteczke jotazet zabraknie! Sciskam was mocno,mocno tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspoltowarzyszek,ciasteczek,,,,to pod wplywem wzruszenia,,,👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Vanesso, nie mam innego przepisu na oponki , to byl zart, chodzilo mi o oponki na moim brzuchu :):):) ale znajac siebie i tak z Twoich skorzystam... nie chce byc dluzna i podaje przepis na ciasto Zebra byc moze juz kazda z was ma, ale chcialam tez dodac cos od siebie :) Babka zebra: 5 jaj 3 szklanki mąki tortowej 1.5 szklanki cukru 1 szklanka oliwy (lub oleju) 1 szklanka białej wody gazowanej 2 łyżki kakao 1 łyżka proszku do pieczenia Wykonanie: Białka ubić na pianę, później dodawać cukier i ubijać dalej, następnie po 1 żółtku i ubijać nadal, dodawać powoli oliwy, dodać mąkę z proszkiem (ale wcześniej należy odsypać 2 łyżki mąki bez proszku) mieszając, na koniec powoli wlewać oranżadę ciągle mieszając. Ciasto podzielić na dwie części. Do jednej dodać odsypaną wcześniej mąkę bez proszku, do drugiej 2 łyżki kakao. Na blaszkę (taką prostokątną) najpierw wlać białe ciasto, a potem powoli wlewać ciemne. Piec w nagrzanym piekarniku w temp. 180 stopni. Piecze się około godziny, zresztą zobaczysz sama jak to będzie u Ciebie. Mam nadzieję, że będzie Wam smakowała. dla Laweczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×