Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Ja chodzę prawie zawsze w butach na obcasach, no wiadomo i bez też. Nie, nie bez butów tylko w butach bez obcasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj laptop pracuje bardzo powoli,za chwile padnie___czuje to. Poliko,to mamy juz podobny styl i gust.J Waze pewnie tyle co Ty,a moze odrobine wiecej,,,,nie waze sie.Jestem wyzsza! Wciaz tleniona brunetka! Aaaakicia,swietny dowcip.Hihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,na szczudlach o tej wadze? Nie zartuj!Nie wytrzymam,,,, Mnie pomylilas z dziewczyna Jureczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się cieszę, że jestem z Wami, jak mi strasznie miło. Mam nadzieję że poznamy się jeszcze lepiej, jesteście takie kochane. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,mam jeszcze ostatki swoich bialych zabkow,,,,,a ostre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,i o tym myslalam,zeby wymienic sie e-mailami,GG,a moze nr.telefonu_____zadzwonie do Ciebie !!!!!!!!!!!!!!! Tutaj kupuje karte telefoniczna za $5 i rozmawiam 8 godzin!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, że jesteście śliczne dziewczyny i kochane. Rano muszę wstac o 6 i teraz mówię Wam miłych snów. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj +6 i mały deszczy, jutro więcej deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! kingala przechrzcila mnie na ,,,,,o Jezu,zapomnialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Vebessa!___dla Kingalii Moj Boze,nie dogonilam Poliko.Poszla juz??? Kolorowych snow! Pamietam o Tobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso------- bardzo chętnie, jutro powrocimy do naszej rozmowy. Już się cieszę. :D pa -------dla Was ❤️ na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochana Poliko 🖐️!!!!!!! I ja tez przygotowalam sie do lozeczka, ide spac zyczac Wam spokojnej nocy, a Dziewczynom ;ktore pozostana na laweczce przyjemnych pogaduszek, bawcie sie dobrze, DOBRANOC!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc mile panie!!!! Poliko__________jednak rzucilas okiem na laweczke w drodze do lozeczka? Jutro podasz mi swoj telefon i w sobote lub niedziele_______zadzwonie do Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!! Juz sie wzruszam! Kingalo,przygotuj sie do powitania malzonka! Wymysl cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciu,Ciebie tez zegnam do jutra.Kolorowych snow! Berlin jest tez w Europie! Poddaje pod rozwage,,,!Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,swietny pomysl.Nie zapomnij \"przeprasowac\" sie___wyprasowac kreacji.Boze,,,,ale sie usmieje dzisiaj.Lece,bo mnie zwolnia,,,Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,przeciez Tobie jeszcze bardzo daleko do 50__tki ! Dlaczego mialaby Ci sie kreacja pogniesc?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem___nie moge odczytac Twoich wiadomosci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ci niezmiernie wdzieczna za Twoja pomoc! dziekuje z calego serca.Mozesz wyslac na nowy adres,bo stary mam obciazony! Zreszta ____do Ciebie nalezy decyzja! PS.Biegna do restauracji po moja podopieczna,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kingalo,co sie dzieje? Czy przylecial wirus? Obiecuje nie otwierac!W tej chwili ide na wieczorny spacerek___musze zadzwonic ____bede pozniej.Moze zainstaluje GG_____ale tez nie wiem,czy uda sie? Zaczynam sie juz denerwowac____rozmawialysmy kiedys o virusie. Kilka dni temu moja wychowanka ostrzegala mnie przed tym.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,jak dobrze,ze opanowalas sytuacje! Stokrotne dzieki! Na dworze jest straszny mroz.Jeszcze nie bylo tak strasznie zimno jak dzis.Nie mam pojacia ile jest na termometrze!Cos okropnego.Za chwile wykasuje Twoj e-mail bez otwierania.Ale czy potrafie go wyrzucic ze smietnika,tego nie wiem.W tej chwili twoj e-mail bedzie w smietniku,,,,,Co dalej____ze smietnika?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,, Tina Onasis przez lata tolerowala stosunki meza z innymi kobietami,a nastepnie sama zaczela wyszukiwac sobie mlodych,przystojnych kochankow i wszyscy mieszkali obok siebie,az do chwili ostatecznego rozstania. Tina zemscila sie,poslubiajac Livanosa,najwiekszego zawodowego przeciwnika i osobistego wroga Onasisa,ktory zdaniem Ariego doprowadzil siostre Tiny do przedwczesnej smierci.Ten cios gleboko dotknal nawet nieczulego Onasisa. Kiedy Jackie Kennedy zawarla blizsza znajomosc z Onasisem,utrzymywal wlasnie burzliwy romans z jej siostra Lee,co w Stanach Zjednoczonych wywolalo prawdziwa sensacje.Prasa bulwarowa zastanawiala sie,czy grecki armator,szczesciarz zawdzieczajacy wszystko sobie samemu,rzeczywiscie ma zamiar zostac szwagrem amerykanskiego prezydenta. Juz sama mysl o tym wywolywala oburzenie! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,, Wdziekowi Ariego i fascynacji jego pieniedzmi_____obie siostry byly na to czule_____nie mogla sie oprzec rowniez Jackie.Poza tym Onasis wzruszajaco troszczyl sie o mloda wdowe,doradzal jej,kiedy miala klopoty,i zawsze byl na miejscu,kiedy go potrzebowala. Wraz z Radziwillami przyjechal do Nowego Jorku i niespodziewanie otrzymal od wdowy po prezydencie zaproszenie do Bialego Domu.A przy tym Onasis nie byl z USA w najlepszych stosunkach.Z powodu podejrzanych interesow trafil w USA na cale 40 minut do aresztu,zanim wplacono kaucje i znow znalazl sie na wolnosci. Dzielil cele z zigolakami,paskarzami i innymi przestepcami. Poza tym pod wieloma wzgledami wydawal sie Kennedym podejrzany i Robert Kennedy wielokrotnie staral sie naklonic swego brata do tego,by zakazac Onasisowi wstepu do Stanow Zjednoczonych.Teraz sytuacja byla calkowicie odmienna,teraz Ari byl chetnie widziany. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,czy w nasza przyjazn tez nie wierzysz? Masz prawo byc oburzona,ale naprawde nie mozesz wszystko wokol negowac.Pisze o Jackie kolejne posty.....Obiecalam ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,,,,,, Kiedy John F.Kennedy zginal od kuli mordercy,Aristotelis Onasis zdazyl juz zrobic blyskawiczna kariere,brakowalo mu tylko umocnienia prestizu.Zwienczeniem jego zyciowych osiagniec byloby poslubienie krolowej,ksiezniczki_____lub wdowy po amerykanskim prezydencie.Ani primadonna Callas,ani polityczna legenda___Evita Peron,nie dorownywaly Jackie Kennedy.Prowadzic do oltarza byla zone najpotezniejszego czlowieka bylo szczytowym punktem jego miedzynarodowej kariery! Aristotelis Onasis byl bez watpienia jedna z najbardziej interesujacych postaci XX wieku,ktore zawdzieczaly wszystko wylacznie sobie.Pochodzil z rodziny zamoznych handlarzy tytoniem w Smyrnie.Juz jako mlody czlowiek byl swiadkiem politycznych niepokojow w Azji ,kiedy to stracily zycie tysiace ludzi. Pozbawiony srodkow do zycia,szukal szczescia w Argentynie jako emigrant,nocami pracowal w towarzystwie telefonicznym,a w ciagu dnia staral sie korzystnie zainwestowac zarobione pieniadze. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×