Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

O Boze! Czy chcesz ze mna rozmawiac telefonicznie? Jesli tak____to wyjde na dwor.Ubiore sie cieplo i wyjde.Smutno mi jest strasznie,napisz mi,,,,,Zaczynam sie strasznie martwic o Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,czekam na Twoj sygnal.daj mi znac! Czy moge zadzwonic do Ciebie? Czy chcesz o tym rozmawiac ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodze i bede dzwonic.Wybacz mi,ale musze! Nie moge Ciebie tak zostawic.Nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,Jackie Dzieki kupieckiemu sprytowi,ktorym sie juz wtedy charaktryzowal,udalo mu sie rozwinac handel tytoniem w Argentynie.Tym samym dokonal pierwszego kroku na drodze wiodacej do pozniejszego bajecznego bogactwa.Chociaz gdy tylko mogl,staral sie uzyskac dostep do lepszego towarzystwa,nigdy nie zostal naprawde zaakceptowany.Prawdopodobnie bardzo szybko stalo sie dla niego jasne,ze Jackie Kennedy nie moze mu odmowic. Ona poszukiwala bogactwa,a on nazwiska.Mogli ofiarowac sobie wzajemnie to,na czym kazdemu z nich zalezalo.Ona sprzeda sie w zamian za mozliwosc plawienia sie w luksusie,ktorego nie chcial jej podarowac JFK,on zas dzieki pieknej wdowie po amerykanskim prezydencie podniesie swoj prestiz. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Jednak na drodze do oltarza na Skorpios,prywatnej wyspie Onasisa,pietrzyly sie potezne przeszkody.Poczatkowo wydawalo sie ,ze to rodzina Kennedych bedzie protestowac,poniewaz Robert Kennedy nie byl zwolennikiem wielkiego armatora.Onasis wydawal mu sie podejrzany i przerazala go mysl,ze zwiazek wielce szanownej wdowy po jego bracie z kontrowersyjnym greckim kupcem moze rzucic ponury cien na rodzine Kennedych.Byla to ostatnia rzecz ,jakiej Bob,opetany mania zrobienia kariery,potrzebowal.Dazyl,jak jego brat,do prezydentury i pomoc Jackie stwarzalaby mu taka szanse. Los jednak zrzadzil inaczej____5 czerwca 1968 roku celne strzaly trafily kolejnego syna rodu kennedych,co wprawilo Jackie w przerazenie.Nie opuszczala jej mysl,ze byc moze ktos pragnie pozbawic zycia wszystkich czlonkow tej rodziny.I chociaz do ochrony jej i dzieci zaangazowano pracownikow sluzby bezpieczenstwa,to nie miala odwagi opuszczac domu. Uznala,ze wyjscie z tej rodziny moze byc dla nich trojga jedyna droga ku wolnosi. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Jackie podjela stanowcza decyzje,ze poslubi dwa razy starszego od siebie Onasisa,ruszy z nim w swiat,bedzie korzystala z jego pieniedzy,a jednoczesnie zejdzie z linii strzalu skrytobojcow. Kiedy w rodzinie Kennedych ostatecznie oswojono sie z mysla,ze 37__letnia Jackie zamierza wiesc inne,samodzielne zycie,postanowiono,ze nowy szef rodu,Teddy Kennedy,musi wynegocjowac z Onasisem mozliwie najkorzystniejszy dla Jackie kontrakt malzenski.Jackie tracila bowiem roczne apanaze Kennedych oraz wdowia rente w USA.Rowniez dwoje dzieci,Karolina i John John,mialo otrzymywac zabezpieczenie finansowe.Targowano sie niemal o kazdego dolara. Co do joty zgadza sie to,co napisal Thomas Wiesman w ksiazce \"The Money Motiv\" na temat \"sprzedazy\" prezydenckiej wdowy.___\"Skoro pieniadz jest w naszym spoleczenstwie jednym miernikiem jakosci,to obraza jest nie uzyskac ceny.Zadaja haraczu w gotowce,a nie w postaci czci,wyrazow szacunku,utrzymania i pieknych podarkow. Jackie Onasis otrzymuje ___jako kobieta,finansowe potwierdzenie swojej wartosci,,,,Nawet jesli wartosc ta mierzona jest jachtami,,,, Caly swiat ocenil zawarcie tego malzenstwa jako transakcje handlowa,a prasa nieustannie ponawiala pytanie____Dlaczego piekna Jackie poslubila starego playboya? cdn. PS. Ide juz spac! Jestem bardzo zmeczona! Kingalo,jestem z Toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobranoc i Dzien dobry!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko powiedzieć dzień dobry wszystkim szczęśliwym dziewczynom. Ja też zawsze noszę w sercu słońce i niech tak będzie mimo wszystko. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie na Laweczce!!! 🖐️. Sloneczko nasze rozchmurz buzie, bo nie do twarzy ci w tej chmurze. Sloneczko nasze rozchmurz sie maszerowac z toba bedzie lzej....... A moze u Was swieci sloneczko? U mnie niesety pochmurno, ale na szczescie nie pada , wiec czekam na Was na laweczce , widzialam nasza Korespondentke jak odchodzila z laweczki, ale to bylo za daleko i mnie nie uslyszala. Zycze kazdej Pani pieknego dnia i czekam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,Witaj laweczko! Wspaniale dziewczyny--panie,ze jestescie.Tyle ciepla ,radosci bije od was.Nie widzialam juz dawno innych pan____gdzie jestescie?--- A mnie jest dzisiaj bardzo smutno__________zasmucialam sie okropnie z powodu wielkiego smutku Kingalii. Kingalo kochana!!!!! Nie wiem,co jest z Twoim komputerem? Pisze zatem na topiku; ________jestesmy z Toba!!!! Wiem,ze bardzo jestes rozdrazniona,zawiedziona.Niestety,trzeba dopilnowac tych spraw.Nie ma wyjscia.Jestem przekonana,ze sie powiedzie,,,,, Przypomnij sobie,co Ci wczoraj powiedzialam,,,,,,,jutro zadzwonie! Nasunely mi sie refleksje,i wlasnie o nich chcialabym z Toba porozmawiac,,,,,,jesli oczywiscie bedziesz miala czas i ochote,,,, Aaaaakicia,korespondentka,_____witajcie! Drogie panie! Nie moge zdradzic Wam w czym rzecz,ale prosze Was __________pocieszcie Kingale! Miala tyle nadziei,,,,,a tymczasem ,,,,,,,,stracila ja. ,,,,,,Ale ja wierze,ze uda sie! Przytulam Ciebie Kingalko kochana!!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko!!! Nie wolno Ci tracic nadziei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie poddawaj sie.!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kingalko_____dla Ciebie ten wiersz\"Jak isc?\" ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dotrzec mam do celu a tu brak bramy drzwi chce wskazowek wielu kto droge pokaze mi. Z niemocy rozkladam rece ogarnia bezsilnosc jakas gdyby lekarstwem w mece wystarczylo sie wyplakac. 👄👄👄👄👄 Na dotarcie malo czasu slaba sprawnosc kutra trudno jest bez kompasu doczekac sie jutra. 🌻🌻🌻🌻🌻 Czekam jutrzejszego dnia moze jakis cud sie stanie w jutrze nadzieje mam CZAS daje ROZWIAZANIE!!!!!! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO! NIGDY NIE POZOSTANIESZ SAMA W SWOICH PROBLEMACH! NIEBO PRZYKRYTE CHMURKAMI,ZAJASNIEJE DLA CIEBIE! Zycze Ci tego! Witam! Wybaczcie,ze nie zagladam .W przyszlym tygodniu na pewno bede z Wami.Venessa,dziekuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,FAWORKI 1 porcja/6--8 faworkow/ Skladniki na 8 porcji_____________400g maki,4 lyzki cukru,2 lyzki masla,6 zoltek,3 cale jaja,1 lyzka mleka,1 kieliszek wodki,500g tluszczu do smazenia,cukier puder,cukier waniliowy do posypania faworkow,maka do podsypania stolnicy Make przesiej,dodaj wszystkie skladniki i zagniec ciasto jak na kluski.Wyrob je dokladnie,by bylo jednolite.Ciasto zbijaj walkiem tak dlugo,az na powierzchni utworza sie pecherzyki powietrza.Pozostaw na 10 minut. Rozwalkuj bardzo cienkie placki,pokroj nozem lub radelkiem na paski szerokosci ok 3 cm i dlugosci okolo 15 cm.Paski nacinaj posrodku,przez otwor przewlecz jeden koniec i przeciagnij. Smaz na jasnozloty kolor na goracym tluszczu.Wyjmij na bibulke,zeby ociekly z tluszczu.Przeloz na talerz i posyp cukrem pudrem wymieszanym z cukrem waniliowym. UWAGA!!!!!!!!!!!!!! Ciasto faworkowe im ciensze,tym lepsze.Doskonale nadaja sie wloskie maszynki do makaranu. S M A CZ N E G O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dalilo! Za co Ty mi dziekujesz? Przybywaj na laweczke,bo bardzo tesknimy za Toba i za Twoimi ciekawymi linkami !!! Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło usiąść na naszej ławeczce i przywitać się z wami. Nie wiem co się stało, ale Kingalko jeśli to, że myślałam o Tobie pomoże Ci to wiedz, że przykro mi z powodu Twojego cierpienia. Pamiętaj---- cokolwiek złego się wydarzyło, musi sie zmienić na lepiej. Kochanie tak trudno mi pisać bo nie wiem jak Ci pomóc. Venesso --------- ? ? ? ? Dalila ------------- ? ? ? ? AaaaKICIaaaa --- ? ? ? ? --------- tak mi smutno, nie umiem nic napisać ❤️ Dołączyłam mój adres mailowy do nicku. Venesso, napisz do mnie, napiszcie do mnie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie , widzę że wspieracie Kingalę ,jednak nie wiemy co się wydarzyło ? Kingalo - czy to zdrada? choroba? -napisz i nie pozwól abyśmy się tak denerwowały ! Nie cofniesz wydarzeń ,ale możesz ulżyć cierpieniu :) Panta rej -wszystko płynie ........... Jestem z Tobą -cokolwiek się wydarzyło :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia 1960 --------- ❤️, smutno mi i nie wiem co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane !!! Ja Tak samo barzo mocno przezywam co dzieje sie z nasza KINGALKA!!!!!! Odezwijcie sie!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,napisalam do Ciebie! Moze zajrzysz w ciagu godziny___jesli nie,juz nie bedzie aktualny e-mail.Bede na wolnym bez kompa. Alusia____nie choroba,nie zdrada.Jesli Kingala mnie upowazni,powiem w czym rzecz.Wybaczcie,nie moge. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,do zobaczenia w poniedzialek!🖐️ Milego weekendu!❤️❤️❤️ Moje mysli beda z Wami!🖐️ Kingalko! Do uslyszenia !!!!!👄 Pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie!!!!!!!🖐️ Mysle o Was , a najbardziej o naszej Kingali !!!!! Pozdrawiam serdecznie i zycze przyjemnego wieczoru oraz przyjemnej niedzieli dla calej Laweczki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kingalo!!! 👄 🌻 🌻 🌻 Dziekuje i ciesze, ze sie odezwalas!!!! Teraz moge byc spokojniejsza. Pozdrowienia dla calej LAWECZKI!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz w to, ale naprawdę nie ma żadnego drugiego takiego jak ty. I żaden człowiek, którego kochasz, nie będzie już zwyczajnym człowiekiem. Jakaś osobliwa siła przyciągania promieniuje z niego. I ty zmieniasz się pod jego wpływem. Jemu możesz nawet powiedzieć: "Dla mnie nie musisz być nieomylny, bez błędów ani doskonały, bo: Ja przecież Ciebie lubię!" Do rozmyslania przy kawce? http://www.abcgospodyni.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane, zakladam sobie album. zapraszam: fotos.web.de/christinareszka/Wnuki wejsciem na moj album jest moj nick. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kingalo jak bedziesz w kontakcie z Venessa to Ona Ci wyjasni caluje mocno i pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie było troszkę ,bo jestem chora. No zabójcze są te wirusy :( wnuki pozdrowiały to babcia się rozchorowała. Dwa dni mialam gorączkę , uffff.Dzisiaj też nie czuję się super ale tak się stęskniłam :)za Wami .... wszystkimi :):):):):):) Bardzo lubię przesiadywać na naszej ławeczce,tu jest spokój i ciepło i nakarmią :) i kawki można się napić i poczytać o miłości :) Kingalo kochana ,może bys tak Alusię odwiedziła ? zapraszam gorąco :):):) do Olsztyna . Vanesso -wiedziałam że można na Ciebie liczyć i zaopiekujesz się Kingalą :) jesteś troskliwa bardzo i dobra :) Wy wszystkie też oczywiście :):):):):):) Pójdę do łóżka ,żeby szybciutko w zdrowiu do Was wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×