Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość Zabciaaaa
pozdrawiam Laweczke 🌼 knedelki dobre i horoskop tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Aaaakiciuuu 🌼 dziekujemy za dobranocke 💤 czas juz spac, a jutro zapraszamy znow na laweczke :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Dziewczyny! Pasja🖐️ Dalila🖐️ Aaakiciaaa🖐️ Zabciaaaa🖐️ Wybaczcie,ze dzisiaj nie pojawil sie moj post_________pisalam dwukrotnie i wyslalam,,,,,,Niestey,nie zawedrowaly na laweczke____pewnie gdzies tam szybuja,,,,, Zrezygnowalam z kolejnych odcinkow! Przepraszam,ze zawiodlam. Moze jutro uda mi sie zostawic post na naszym topiku_________dzisiaj w trosce o wlasne samopoczucie________mowie dobranoc i do zobaczenia !!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciuuu! Niestety,zdjec nie otworze! Moze tak sie dzieje w zwiazku z zaistniala sytuacja____mam problemy z wysylaniem!!!Musze jakos przetrzymac te niedogodnosci! Do jutra! Dziekuje kochana za Twoje linki!!!!! Pozdrawiam wszystkie panie bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:07 kingala Zapraszam moje kochane panie do powrotu. To co stracone możemy zawdzięczać jedynie złościwości natury lub złośliwości niektróych osób. Trudni jest wskazać palecm kto przyczynił się do usunięcia ŁAWECZKI lecz niech tą osobę ma Bóg w swojej opiece a MY kochane wybaczmy jej bo nie wiedziała co czyni - może to wirus a może to celowe działanie NIE WIADOMO Kochane panie zapraszam na ławeczkę z nadzieją że znajdziecie do niej drogę Życie nie jest usłane różami - więc odrzućmy kolece na bok bawmy się tak jakby nic się nie stało 16:18 aaaakiciaaaaa DZIEKI KOCHANA KINGALO!!!!!!!!!!!!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 16:19 ***LENA*** Witam i ja Przeciez to proste.Trzeba byc u boku faceta,ktorego sie kocha. 16:24 kingala witam kochane 16:26 ***LENA*** Witam Uffffffff,no to sie odnalazlysmy Przeciez to proste.Trzeba byc u boku faceta,ktorego sie kocha. 16:27 ***LENA*** A to na dobry poczatek @.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@............... .........@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................ @@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@ @ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##.. @@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@ @@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@. .....@@@ .....................................................@@@ .........@@@ .....................................................@@. ............@@ .....................................................@.. ...............@ Przeciez to proste.Trzeba byc u boku faceta,ktorego sie kocha. 16:29 witam miłe panie jestem 30latkiem, ale romansuję z rozwódką po 50tce Fantastyczna kobieta i oszalała z miłości do mnie 16:32 ty nekrofilu o 16:32 do 30 latka Napisz to na \"Pogaduszki na werandzie\". 16:32 kingala Moja kochane jestem szczęśliwa że jesteście i myślę że wkrótce wszystkie powrócimy na ławeczkę troszkę odnowioną - ale tą samą z tych samych deszczółek http://www.pbase.com/image/25634711 16:48 kingala Gdy ktoś podstawia nam nogę ma nadzieję że upadniemy a upadek będzie bolesny. Niejednokrotnie tak jest padamy lecz podnosimy się i z każdym uapdkiem za przyczyną tejże nogi podnosimy głowę wyżej prostując przy tym plecy. Nabieramy doświadczenia i przebiegłości że \"nogę\" należy omijać - bo jakże walczyć z niewidzalnym i zamaskowanym stworem. Maskę przybiera w zależności od humoru i pałającej w danej chwili nienawiści do świata, ludzi lub też do pojedyńczej osoby. Nie pomogą zdobyte dyplomy i przynależnośc do elity - nienawiść rządzi się innymi prawami. Kto ma więcej, kto ma lepiej , kto jest ładniejszy, bardziej wyrozumiały itd itd nienawiść obezwładnia umyśl i jedyne co można wymyśleć - środki do obezwładnienia a w krótkim czasie zniszczenia lepszego obiektu. Czy nienawiść można zwalczyć? Tak Podnieść się i iść swoją wytyczoną drogą - ofiara Jedynie wizyta u psychiatry i oddział zamknięty - oprawca 16:56 kingala Edyta Geppert - Och życie kocham Cie nad życie Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie W każdą pogodę potrafią dostrzec oczy moje młode niebezpieczną twą urodę Kocham cię życie poznawać pragnę cię pragnę cię pragnę cię w zachwycie choć barwy ściemniasz wierzę w światełko które rozprasza mrok Wierzę w niezmienność Nadziei nadziei W światełko na mierzei Co drogę wskaże we mgle Nie zdradzi mnie Nie opuści mnie A ja szepnę skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie Choć barwy ściemniasz Choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz Choć się marnie odwzajemniasz Kocham cię życie Kiedy sen kończy się kończy się kończy się o świcie A ja się rzucam Z nadzieją nową na budzący się dzień Chcę spotkać w tym dniu Człowieka co czuje jak ja Chcę powierzyć mu Powierzyć mu swój niepokój Chcę w jego wzroku Dojrzeć to światełko które sprawi Że on powie jak ja- jak ja Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie Jem jabłko winne I myślę ech ty życie łez mych winne Nie zamienię cię na inne Kocham cię życie Poznawać pragnę cię pragnę cię Pragnę cię w zachwycie I spotkać człowieka Który tak życie kocha I tak jak ja Nadzieję ma... Słowa tej piosenki dedykuję VENESSIE kochana moja Venesso czekam na Ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:09 Poliko Co się stało, gdzie nasza ławeczka, Kingalko, powiedz, nic nie rozumiem. Venesso, to niemożliwe------- gdzie nasz topik??????????????? Jak mógł ktoś tak zrobić, nie zdażyłam przeczytać ostatnich odcinków o Jackie Kennedy. Straszna jest ta osoba co zlikwidowała nasz temat, jak można być tak okrutnym. Jestem strasznie oszukana, przecież nikomu nie szkodziłyśmy, nikogo nie krzywdziłyśmy -------dlaczego, pytam dlaczego został zlikwidowany nasz temat..... \"Ławeczka......\" \"Nie po to zjawiasz się na świecie Byś sam dla siebie kwiaty rwał, Na dary serca czeka przecież, On, Ona, ono, Ty i ja.\" 17:12 kingala napiszcie kochane do mnie na e-maila kingala@o2.pl 17:15 kingala Witaj Poliko kochanie Zlikwidowano kilka lub kilkanaście topików w tym najbardziej popularnych ciszy mnie że ławeczka była topikiem popularnym lecz smuci że stałyśmy sie atakiem złości nienawiści lub przypadku. Trudno wyrokować co się stało kiedy moderatorzy nie bardzo wiedzą co zrobic z tą sprawą. Możliwe że da się odzyskać lecz zanim to uczynią jest odnowiona ławeczka na której witam Ciebie Poliko czekam z niecierpliwościa na pozostałe panie. 17:17 kingala wołam Venessę Venesso!!!!!!!!!! czekam na Ciebie kochana 17:35 Poliko Kingalo kochna,-------- tak się cieszę, że jesteś . Napewno zaraz nasza Venessa bedzie, napisałam do niej. Wiem, że jesteśmy silne i nasza Ławeczka już żyje i nikt nas nie zniszczy, żadna zła siła. \"Nie po to zjawiasz się na świecie Byś sam dla siebie kwiaty rwał, Na dary serca czeka przecież, On, Ona, ono, Ty i ja.\" 17:36 OOOOOOOOOOOOOOO ale wiecie to troche dziwne z ta likwidacją, bo na topik \" 30-to parolatki otwieramy klub przyjaciół...\" tez zlikwidowano - zalozyli nowy jak wy, moze pogadajcie jak to się stało, to ciekawe 17:36 kingala Poliko kochana napisz do mnie!!!! ważne 17:52 zajrzyjcie tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3416759 18:03 kingala http://teledyski.onet.pl/10172,1435859,teledys ki.html dedykuję wszystkim paniom 18:04 kingala Venesso otwórz ten link - proszę proszę kochana 18:04 Poliko Kingako napisalam do Ciebie,----- czy otrzymalas maila? \"Nie po to zjawiasz się na świecie Byś sam dla siebie kwiaty rwał, Na dary serca czeka przecież, On, Ona, ono, Ty i ja.\" 18:06 kingala chwilka 18:30 kingala gołąbek puka do Twego okienka Moje panie a może tak wybierzemy się do Chicago? Woprawdzie bez zaproszenia lecz czy zawsze go potrzebujemy kiedy nas potrzebują? 18:38 dziewczyny czesc jestem z Wami 18:40 kingala tak? a kim jesteś? 18:52 aaaakiciaaaaa Kingalko napisalam do Ciebie!!!! Witam cala Kochana LAWECZKE!!!!!!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 19:00 kingala dziekuję kochana aaaakicuuuu lecz jeszcze nie mam gołąbka - możliwe że za kika minutejk wyląduje na moim parapecie witam Ciebie kochana bardzo serdecznie 19:05 aaaakiciaaaaa Witam Cala Laweczke!!!!!! A gdzie nasza kochana Venessa ? Venesso!!!!! slyszysz mnie , czekamy na Ciebie!!!!!!!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 19:16 aaaakiciaaaaa KOCHANE dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest zimno, ale czekam na Was na naszej laweczce, ubralam sie cieplo mam nadzieje, ze nie zlapie przeziebienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam i wolam kazda z Was ....haaaaaaaaaaaaaaaaaalo!!!!! Wierze w to mocno, ze sie odnajdziemy . Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:22 Weranda Cześć, czasem do Was zaglądam, choć nie piszę. Przykro mi, że wysyłacie 30-latka z postem na werandę. Co Wam zrobiłyśmy? Czy to, że akurat nas nie wykasowali, może być powodem takiej złośliwości? 19:25 kingala posłaniec już pobiegł w stronę aaaakiciiii U mnie kochane jest cieplutko - krótki rękawek - nie iwem jak przestawię się gdy wyląduję w Warszawie - toż to mróz a w moich stronach białe niedźwiedzie. Musze zabrać ciepłe ubrania. Wglądam za naszymi paniami korespondentką zelką pomorzanką jotazet cocacolą samotną kobietą zapraszamy Venesso kochanie wciąż czekam na Ciebie Jesteś jak wiosna która daje nadzieję na słońce i radość życia Jesteś jak zima śnieżnobiała niosąca czystość Jesteś jak jesień która w porywie wiatru dodaje uczucia wyczyszczenia z zbędnego balastu. Jesteś jak promienie słońca rozświetlające niewidomemu drogę. 19:27 kingala Miła pomarańczowa nie odpowiadam za wpisy pomarańczowych i prosze nie atakuj Wystarczy już zamieszania jeśli chcesz podyskutować przywdziej czarną suknię i zrzuć tą maskę. pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich 19:28 do werandy Na werandzie jest znana wszystkim wredna baba i to ona tu robi zamieszanie.Dlaczego piszesz na pomaranczowo?Bo to ty! 19:36 kingala Kochana moja pomarańczowa proszę nie atakuj nie dawaj możliwości aby Ciebie atakowano - nie ma \"starej ławeczki\" i myślę że nie będzie. Ciężko pogodzić się ze stratą lecz dołużmy wszelkich starań aby nowa ławeczka była jeszcze lepsze i popularniejsza. Nie twórzmy z \"nowej ławeczki \" pola walki!!!!! pozdrawiam 19:38 do kingali weranda zaczyna was kontrolowac 19:41 aaaakiciaaaaa ZAKLADAJMY CZARNE SUKIENKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Venesso prosimy do nas !!!!!!!!! A moze zrobimy dzisiaj spotkanie , tak jak ostatnio w Chicago? Zapraszam wszystkie dziewczyny z laweczki do Berlina!!!!!!!! Poliko, Dalila, Alusia1960, Kingalo, Zabciaaa ,samotna kobieta, babciaelektryczna, Zelke, Venesso, Lena ,cocokola i oczywiscie wszystkie Panie , ktore byly z nami na laweczce!!!!!!!!!!! _____--------------- ZAPRASZAM----------------------__________ Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 19:45 aaaakiciaaaaa Pomaranczowa!!!! witam , Ale wroc na swoja WERANDE , nas nie trzeba kontrolowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zegnam bardzo grzecznie i zycze powodzenia na Werandzie!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 19:47 kingala miła pomarańczowa zaniechaj proszę - kimkolwiek jesteś wrogiem ławeczki czy też przyjacielem - zaniechaj proszę tych napaści i domysłów każdy ma prawo wejść na ławeczkę jak i panie z ławeczki mają prawo wejść na każdy topik każdy ma prawo pisać gdzie mu się podoba lecz nie wskazane jest siania nienawiści i wstrzynania wojen powtarzam zaniechaj następne Twoje napastliwe wypowiedzi będę zgłaszać na śmietnik do moderacji - z przykrościa oznajmjam 19:48 aaaakiciaaaaa Kingalo!!!!Pasjo!!!!!Poliko!!!!!!!!!Lena!!!!!............... ................ Wolajmy razem_____________Venesso!!!!!!_____________________ Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 19:50 kingala aaaakiciuuuuu - jaka pogoda w Berlinie? Jestem zmarzlakiem i trzęsę się na myśl o zmarznięciu - może to jest opsesja lecz już taka jestem tak jak napisałam u mnie słoneczko a jak u Ciebie? Czekam na Venessę może wsiądzie wraz ze mną do samolotu. 19:50 to niemozliwe co tu przeczytałam.Jak można żyć z taką podejrzliwością do ludzi.I te wielkie słowa- niech Bóg wybaczy ,nienawiśc ,podłośc. Do Ciebie piszę Kingalo.Nie na czarno,bo nie życzę sobie odpowiedzi. Wystarczył włam do serwera Kafe i poszło masę topików.Ale nikt o zdrowych zmysłach nie miesza do tego Boga.Czyli wniosek nasuwa się sam.A Bóg niech chroni tych,co stykają się z taką osobowością,przed wchłonięciem w siebie porcji jadu.Pod innym nickiem byłaś również starczo zgryźliwa. 19:55 aaaakiciaaaaa Kochana Pomaranczowa!!!!! Prosze grzecznie nie atakuj nas, a szczegolnie Kingali. czy to sprawia taka przyjemnosc!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 19:59 aaaakiciaaaaa Kingalo!!! Co do pogody , jest zimno, ale jak pojdziemy potanczyc ,to sie rozgrzejemy. Ciesze, ze przylecisz razem z Venessa!!!! Czekam na lotnisku________Tegel_______________________ Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:01 to niemozliwe nie atakuję.Choć po tym wysyłaniu oszołoma -nekrofila na inny topik ,mam o Was zdanie jak najgorsze.A to jedna z Was. Brrr....jak można tak się zestarzeć ? W ten sposób - modlę się pod figurą a diabła mam za skórą.Starczy tego.Nie zasługujecie ,aby Was czytać.Bo słowa \'\'przepraszam\'\' za koleżankę nie znacie ? 20:02 kingala Mam kochanie cichą nadzieję że Venessa zabierze się z nami muszę zabrać ciepłeubranka nigdy nie miałam okazji bycia w Berlinie - ciaszę się na samą myśl nawet nie wiem co mogłybyśmy zwiedzać napisz kochana coś o Berlinie chętnie przeczytam przed przyjazdem 20:05 aaaakiciaaaaa http://teledyski.onet.pl/10172,1224405,teledys ki.html Spojrzcie Kochane , tytul tej piosenki mowi sam za siebie pozdrawiam i czekam. Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 20:07 aaaakiciaaaaa Oj Kochana Kingalo bedziemy mily naprawde co zwiedzac!!!!!!!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 20:15 Poliko Ja lecę z wami --- ok? Ale zimno u nas. A u Ciebie aaaakiciaaaaa ? \"Nie po to zjawiasz się na świecie Byś sam dla siebie kwiaty rwał, Na dary serca czeka przecież, On, Ona, ono, Ty i ja.\" 20:16 aaaakiciaaaaa Kochana Poliko!!! jak sie ciesze!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 20:19 aaaakiciaaaaa Poliko!! U mnie jest zimno, ale jak bedziemy razem to bedzie nam cieplej!!!! Na jutro zapowiadaja sloneczko!!! Czekam na Was Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 20:23 aaaakiciaaaaa A gdzie sie podziala nasza Lenka? Haaaaaaaaaaalo!!!!!!!!1 Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 20:29 aaaakiciaaaaa Kochana Lenko!!!! Ach !!! wiem ,wiem Ty przeciez polecialas po Venesse!!!!!!!!!!!!!!!! Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 20:33 kingala Kochane panie u Venessy przymrozek - nie może odpalić samochodu aby dotrzeć na lotnisko !!! Lena pomóż mi bo ten wehikuł trzeba popchać! 20:48 aaaakiciaaaaa http://teledyski.onet.pl/0,1298748,0,38,teledy ski.html Kingalo mysle ,ze Lena ci nie moze pomoc ,bo poleciala do Venessy. Bardzo Cie prosze odbierz Lenke z lotniska i jedzcie razem do Niej. Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 21:03 aaaakiciaaaaa http://teledyski.onet.pl/0,2000204,0,1,teledys ki.html . Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 22:16 misabemisiace ABY RADOŚĆ PEŁNA BYŁA Choć każdy SAM, życie buduje, to zawsze coś daje.. i bierze... Nie mów: \".. nikogo nie potrzebuję..\" .. bo i tak nie uwierzę. Przyjemności szeroka rzeka, niesie nas i woła.. .. lecz tylko dotyk bliskiego człowieka, jest dotykiem anioła.. i wcale nie ja, to odkryłam, od początku to ludzie wiedzieli - aby radość pełna była musisz się szczęściem podzielić ! Anna Wojdecka 23:25 Venesso prosze wroc,brakuje mi Twoich opowiesci o Jackie,Twoich wspanialych przepisow na oponki,paczki.......please,please,please 23:35 aaaakiciaaaaa Ja tez Venesso czekam Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 23:38 Venesso Czekamy na Ciebie __________Laweczka__________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:39 Venesso hop,hop,tutaj jest Twoje miejsce .we are waiting for You,and love You,love You...... 23:44 Venesso Kochana Nasza , bez Ciebie jest nam smutno!!!!!!!!!!! 23:46 Venesso Czkam na golabka: B. sie Klania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23:47 hurrrrrrrrrrrrrrrrrrra 23:48 hurrrrrrrrrrrrrrrrrrra ojejku,blad,mialo byc BELVA wrocila [ 23:56 kingala Venesso kochanie - czekamy na Ciebie - proszę wróć 23:58 Venesso... ja bede tutaj czekac,az Ty wrocisz..... 00:02 Venessa Kochane,nie odbierajcie mnie zle-___jestem na kafeterii \"Komunikat\" i czekam na obiecane slowo odnosnie naszej laweczki. Mam nadzieje,ze mnie nie zawioda!Chce choc raz zaufac ,,,,,w takiej sprawie.Chce sie utwierdzic w mojej opinii. \"Nie potrafimy biec za sloncem,ale mozemy je ciagle nosic w naszych sercach\" 00:04 Venessa Juz ktos mnie tu zakablowal____to juz wiecie,gdzie jestem. \"Nie potrafimy biec za sloncem,ale mozemy je ciagle nosic w naszych sercach\" 00:18 Venesso... jestes,ja mam tak malo czasu,a czekam na Ciebie,moja ksiazka lezy obok..... ja wciaz czekam na Ciebie 00:40 ***LENA*** Nie atakujcie Vennesy!!!!!!!!! Bo........pzalujecie!!!!!!!!!!!!!!!!! Venneso!!!!!!!!!!!!!!!!Wchodz,tak,jak inni,kazdy ma prawo sie wypowiedziec!!!!!!!!!!Kazdy jest tylko czlowiekiem!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!! Przeciez to proste.Trzeba byc u boku faceta,ktorego sie kocha. 00:50 Venesso 01:07 Venessa Dziewczyny,naprawde nie pogniewalam sie na was!Czekam,co wyjdzie z obiecanek....Pozdrawiam! \"Nie potrafimy biec za sloncem,ale mozemy je ciagle nosic w naszych sercach\" 01:13 Venesso dobrze,ze jestes 01:25 do belvy czy z wami pisala belva? 01:28 Belvo... prosze wroc,I\'ve missed You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:40 Alusia 1960 (alicjastanczak@tlen.pl) Cześć dziewczyny , co się dzieje ? nie mogłam trafić na ławeczkę. Kingala - jesteś w Polsce ? co słychać ? pozostałym Paniom http://pomocwsparcie.p2a.pl/index.php>< /font> 02:27 do Alusi moderatorka i nie wie? hheheheh 09:40 aaaakiciaaaaa Kochane Diewczyny!!!!1 Zycze Przyjemnej soboty, wpadne pozniej!!!!!!!!!!! Trzymajmy sie razem!!!!!!!! . Alusia1960!!!!!!!! Pozdrawiam. !!!!!!!!!! Czy zauwazylas co tu sie dzieje, to jest nie samowite Ciekawe komu na tym tak zalezy, ale mam nadzieje i wierze w to , ze wszystko wroci do normy!!!!!!!!!! . Pozdrawiam. Byc szczesliwa Zona, Mama i Babcia......to naprawde szczescie. Kocham Ludzi, zwierzeta i ................. 10:47 Alusia 1960 Wstawć -szkoda dnia pozdrawiam całą ławeczkę i życzę miłej soboty http://pomocwsparcie.p2a.pl/index.php>< /font> 11:59 Modraszek Wasza ławeczka już działa - teraz zdecydujcie, czy przenosicie się z powrotem na nią i kiedy ten temat już nie będzie potrzebny to zgłoście go do kasacji (proponowałabym, żebyście sobie wkopiowały i wkleiły te trzy strony do tamtego tematy) Dura lex sed lex. modraszek007@o2.pl 12:35 ***LENA*** To moze ja Wam pomoge Skopiuje i wkleje Wam te trzy stronki a potem dam ten topik do kasacji,co??? Przeciez to proste.Trzeba byc u boku faceta,ktorego sie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,gotowe:-D Ufffffffffffffff:-D Teraz tamtem mozna dac do kasacji!!!! Kingalo,prosze napisz,czy moge oddac topik do kasacji,mozesz go rowniez Ty zglosic,musisz wkleic linka do \"smietnika\" w redakcji:-) Jak nie dasz rady,to ja pomoge:-D Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko!!!! Jestes Wielka!!!!!!!!!! dziekujemy!!!!!!!👄 👄 👄 Pozdrawiam cala Laweczke, wpadne wieczorkiem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Oj,laweczko,laweczko! Wyszalalas sie po swiecie i wreszcie powrocilas do nas! Mialas dobrych opiekunow!Dziekujemy! do MODRASZKA!!!!!!!!!!!!!!! Dedykuje wiersz___TOBIE i wszystkim osobom,dzieki ktorym odzyskalismy nasza laweczke... \"Kocham swoja robote,zarobek kocham tez Kocham je coraz mocniej,czy slonce czy deszcz. Kocham mego szefa,czyz nie jest wspanialy? Kocham swoje biuro i jego pochodzenie Na urlopowy wyjazd nigdy go nie zamienie. Kocham biurowych mebli ponury szary kolor I sterty dokumentow rosnacych wciaz na nowo. Wydajnosc mojej pracy wzrasta wciaz nadzwyczajnie I nie znam innych przyczyn ,by bylo mi tak fajnie Ja kocham tez obecnosc mych wspolpracownikow Kocham moj komputer,kocham jego programy Przytulam je do siebie,chociaz nie bez obawy. Ja kocham kazdy program i wszystkie jego pliki. Zwlaszcza,gdy jego praca przynosi wyniki. Szczesliwy jestem tutaj!!! Tu zrodlo mej radosci!!!! Kocham te robote,kocham swe zadania. I kocham tez nudziarzy,co gledza na zebraniach Kocham swoja prace: byc moze was to nudzi I rowniez bardzo kocham przybylych wlasnie ludzi. Tych dwoch przyjaznych ludzi,wcale nie zadnych glupkow Co w snieznobialych kitlach wywoza mnie,,,,,,do czubkow\" http://teledyski.onet.pl/10172,1811379,teledyski.html "Byle dobrze nylo nam"___koncert Pozdrawiam bardzo serdecznie i dziekuje,dziekuje,,,,w nieskonczonosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale...Venessa
Uwazam,ze to jest jedna z moderatorek! Przyjdzie czas,ze o tym napisze o ile "Laweczka" nie powroci.Dosyc mowienia miedzy wierszami.Czas nazywac rzeczy po imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale,,,,, Laweczka powrocila i w zwiazku z tym tematu nie ma.Moze kiedys,ale nie teraz__________nie mam zamiaru brnac w te sprawy. Nie cofam sie,,,,,ide do przodu na spotkanie z przyszloscia.,,,,, Mam wazne sprawy na glowie! Zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chciałby bezpłatny żelik antycellulitusowy z nivei :)???? Jeśli ktos jest chetny to prosze o podanie maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kingalo____o czym Ty mowisz? Kobietko kochana 45lat____gdzie Ty widzisz \"pogniecenie\"? Chyba Ci nawet dolozylam latek? Ale zapaszek sie rozchodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki......:-) Ja wlasnie wrocilam z dlugiego spacerku z synkiem:-) Ale ladnie na dworze bylo,lecz mrozno!! Terza bym sobie zjadla talerz zupy od Kingalki:-D Mniam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zycze powodzenia i osobiście tego całego cellulitu wam nie życze :) Pozdrawiam ciepltuko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie malpke ;-) ------------ -//-------- ---------( @ @ )--------- --o00o-- (_)--o00o----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiina____my nie mieszkamy w Polsce! Zatrzymaj sie z nami------bedzie nam bardzo milo! LENKO! Ty juz tak raniutko porzadki tutaj robilas! Dziekujemy Ci kochana!Ciesze,ze jestes z nami___________ile lat ma synek? Kingalo! Zupa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanessa - bardzo miłe zaproszenie :) Ale jestem młodsza i nie pasuje do tematu ;) Chociaz moim zdaniem o wieku swiadczy to jak sie czujemy a nie metryka urodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×