Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość oj Lena Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakiciaaaa
Moje Kochane Panie!!!!! Jotazet!!! Kochana bardzo ladny wierszyk---- dziekujemy !!! Kingalo na zupke sie wpisuje!!! barszczyk bardzo lubie!!! A moze krokieciki jeszcze do barszczu? Witam Alusie1960 i nasza artystke Lenke!!!!! Lenko a moze tak dalej w tany, przeciez mamy swieto , 100-tnej stronki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakiciaaaa
Co to sie stalo?????????? dlaczego jestem pomaranczowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakiciaaaa
POMOCY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominam sobie abym kogokolwiek uraziła ,jeśli nawet napisałam coś nie tak ,to powinnam o tym wiedzieć . Vanesso ,Kingalo ,czy zrobiłam coś nie tak? Jeśli kogoś uraziłam -przepraszam :):):):):):) Lena- czy doleci do mnie gołąbek od Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia!!! Masz za super wejscie!!!! W 101 stronke:-D . . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakiciaaaaaok
ok Chcialam byc za szybka polknelam ostatnia literke mojego hasla---przepraszam juz zalozalam czarna sukienke!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakiciaaaaaok
No aaaakiciaaaaa!!!! co ty robisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia1960!!! Kochana , ale niestety u mnie Twoj link pokazuje mi caly czas: Die Seite wurde nicht gefunden Co znaczy :Tej strony nie znaleziono. Przykro mi bardzo, ale nie wim dlaczego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu! Dzięki za uznanie dla moich talentów wierszokleckich. Pomarańczowy ładnie pachnie pomarańczą i mandarynką - jak dla mnie to możesz być pomarańczowa. Alusiu! Rzadko sprawdzam pocztę, bo generalnie mam ostatnio poważne braki w dziedzinie czasu wolnego. Ale ciągle mam nadzieję, że kiedyś to nadrobię. A na razie - dobranoc! Idę nadrobić zaległości w spaniu, jak tylko skończę to, co mam jeszcze na jutro do zrobienia...o losie! Dlaczego nie mogę iść na emeryturę? Przecież stara już jestem, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO kochana ------ chciałam napisać coś szczególnego na otwarcie 100 strony i co.... ? Niestety nie udało się, bo już 101. A tak myślałam, nie chciałam żeby było tak zwyczajnie. Jednak dzisiaj moja wena twórcza jest marna. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, że tak późno jestem, choć dla Venessy i Kingali toż to jeszcze dzień. Z OKAZJI OTWARCIA 100 STRONY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAJCUDOWNIEJSZYCH DZIEWCZYN NA KAFE. Niemniej na szczególne podziękowania zasługują Kingala i Venessa. To Wy tworzycie klimat naszej Ławeczki i Wam wielkie.... DZIĘKI... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko!!!!! Witam Cie bardzo serdecznie!!! Ciesze sie ,ze jestes z nami i jeszcze bedziemy mialy nastepne okragle np. 200-tna stronke!!!!! Przychodz do nas na Laweczke, bo bardzo tesknimy za Toba 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Poliko. U naszych Dziewczyn za Oceanem jeszcze dzien , wiec zycze Wam pieknego wieczoru, a u mnie dochodzi polnoc i mowie Wszystkim Paniom D🌻 O 🌻B🌻R🌻A🌻N ❤️ O ❤️ C❤️.......🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu!!!! Hmmmmmmmmm,wczoraj nie moznabylo wejsc na Twoj link!!!Sama to osobiscie sprawdzalam!!! I nie fair jest kogos za to obrazac,typu,ze jest pustym,czy tempym... to swiadczy tylko o danej osobie!!! A ukrywaniem sie pod pomarancza,to jest wlasnie dla mnie proste:-O Dzisiaj Twoj link jest \"naprawiony\" i dziala,mozna wejsc na niego!! Najpierw trzeba go poprawnie wkleic,by potem kogos osadzac ,ze czegos nie umie... Smutne jest ,wyzywanie kogos od ,kim sie nie jest!!! Ja tez jestem w Niemczech,ale nie jestem i nie czuje sie Niemra i nigdy nia nie bede!!!Jeste Polka i nia zawsze zostane!!!!!!!! A teraz mi nawrzucaj na pomaranczowo!!!!:-P:-P:-P PS.Milego dnia.......................:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk............. czy ktoś tu jest? Jeśli jestem sama....to z radością poczekam na Was. Bo cóż warte jest życie, gdy mówisz a nikt Cię nie słucha.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leno -nigdy nie weszłam tu jako pomarańczowa i nikogo nie obraziłam bo to nie moje metody .Swoje poglądy wyrażam publicznie i nie ukrywam tego. Zresztą to można sprawdzić u administratora forum-czy z mojego komputera została wysłana wiadomość takiej treści ! Milczenie Kingali, Vanessy i Twoje podejrzenia -to dla mnie sygnał !!! Mam wrażenie ,że komuś bardzo zależy aby nie było mnie na ławeczce :( Zawiść ? -nie wiem :( Za wiele w życiu przeszłam Leno aby uprawiać dziecinadę . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×