Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Akiciu ---- jesteś, myślałam, ze nie ma Was. Venessoooooooooooo --- zniknęłaś, aaaaaaaaaaaakiciuuuuuuuuuu--- gdzie jesteście, Lena, Kingala ---------- zapraszam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ----- dziękuję Akiciu ❤️ Ale gdzie świętują? No tak, my czekamy na nie. Napewno wrócą do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko kochana----- znajac nasza Venesse, to mysle, ze szykuje nam jakas niespodzianke i zaraz do nas wpadnie!!👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy i czekamy i czekać będdziemy, ----------------------------- a Venessy nie ma ---- dla Ciebie ❤️ --- a Ciebie nie ma ---------- -------------------------- wrócisz, napewno do nas wrócisz, ----- bo jesteś dla nas wyjątkowa -------- i tęsknimy za Tobą. Akciu ----- prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) kochane!!!! Wpadlam do Was tylko ,zeby sie pozegnac!! Mialam ciezki dzien za soba!! A teraz niezabardzo sie czuje... Mam nadzieje,ze milo spedzilyscie \"nasz\"dzionek:) Jutro sie na pewno pojawie:) Dla Was 🌻😍🌻 Kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko i ja zycze Tobie Kolorowych snow i mam nadzieje , ze jutro poczujesz sie lepiej!!!!👄,zycze Ci tego!!!!!!🖐️. Taaaaaaaaak----------- Poliko masz racje!!!!!!!!!!!!!🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 W I T A M W P I E K N Y S L O N E C Z N Y D Z I E N !!!!!!!!!!!! ________________POZDRAWIAM ! 🖐️______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu ----- jak miło zobaczyć, że siedzisz i czekasz na nas. Przytulam Cię z samego ranka do ❤️ Venesso ------ kochana tak czekałyśmy na Ciebie, wiem wiem,jak będziesz tylko mogła zawitasz na Ławeczce. Chyba Twoj komputerek ma kąpiel, -------czekamy. Bez Ciebie--- ani rusz. Serduszko dla Ciebie również ❤️ Lenko ------ i dla Ciebie serducho ❤️ I dla pozostałych Pań ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatkowy poranek🖐️ Kiciu😍 Poliko😍 Venesso😍 Kingalo😍 Jatazet😍 I dla Wszystkich,ktore nieswiadomie pominelam😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj pieeeeekny dzien!!!!!!!!! Niebo blekitne,bez ani jednej chmurki:-D I wielkie slonce,gorace:-D:-D:-D Mam nadzieje,ze promienie wystarcza dosiegnac,tam,gdzie ich brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!! Kochane dziewczyny,dziekuje za Wasze serdecznosci,za mile slowa,za sloneczne promyki,za piekna muzyke i slowa_______czytalam dzisiaj jednym tchem. Wybaczcie mi,ze wczoraj nie dotarlam_______myslalm o Was i calym swym sercem bylam z Wami.Bylam z moja podopieczna na badaniach___wrocilam pozno.Padlam ze zmeczenia.A dzisiaj natychmiast na laweczke______jestescie kochane,jak dobrze! Przed nami weekend___tym razem zabiore swoj \"dychajacy\'laptop.Wiem,ze sprawie smutek mojej zmienniczce,ale co ja zrobie,ze zyc bez Was juz nie moge. Przygotowuje sie do rozmowy ze zmienniczka--hihihi. U nas tez jest wiosennie.Siedze przy otwartym oknie,popijam kawke i klikam,,,,,,,🌻 Sniezek powolutku topi sie,ale wciaz jest bialo.... Zycze sloneczka w sercach! Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!🖐️ Aaaakicia🖐️ Poliko🖐️ Lenka🖐️ A gdzie nasza kingala,jotazet? 🌻❤️🖐️🌻❤️🖐️👄🌻serce]🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,EVITA,,,,,,,,,,,,, Mimo finansowego wsparcia i osobistych zwiazkow Juana Duarte z druga rodzina jego pozamalzenskie dzieci traktowane byly we wsi gorzej.Rodzice nie pozwalali swoim pociechom bawic sie z bekartami Duarte i uplynelo wiele czasu,zanim Eva uswiadomila sobie sytuacje swoja i rodzenstwa. Nagle ojcie Evity zmarl.Byla to prawdziwa katastrofa dla Juany/matki/i jej dzieci.Z dnia na dzien stracili zywiciela,poniewaz zona Duarte nie byla do nich,co zrozumiale,nastawiona zyczliwie i nie zamierzala oddac im czesci spadku po mezu. Prawdopodobnie pogrzeb ojca byl dla 7-letniej Evy decydujacym wydarzeniem w jej zyciu.Oficjalnie Juana i jej dzieci nie byly zaproszone na uroczystosc pogrzebowa. W owczesnej Argentynie nie tolerowano ,wprawdzie niejedno,jednak pod warunkiem,ze dzialo sie to w tajemnicy i nie zostalo ujawnione publicznie. cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUZYCZNA GIMNASTYKA,,,,cz.1_____tylko dla chetnych- Przygotuj sobie podklad muzyczny: ___marsz___2-3 minuty___ ___zywiolowy kawalek rocka albo muzyki tanecznej---1 minuta ___cos spokojnego,melodyjnego w wolnym tempie--5-6 minut Odn._____przy marszu: Siedzac lub stojac,kilkanascie razy rytmicznie wyrzucaj ramiona do gory na 1 i 2,,,,,,,i do przodu na 3 i 4 ___cw.to pomoze Ci pozbyc sie bolow kregoslupa w odcinku szyjnym,piersiowym i ledzwiowym,poprawic sylwetke,poglebic oddech. Pod koniec utworu zrob kilka spokojnych,glebokich oddechow. cdn🖐️ wWnastepnym poscie o cwiczeniach przy melodii zywiolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,MUZYCZNA GIMNASTYKA ,,,,-KROK 2 Przy drugiej melodii,tej zywiolowej/disco,rock/przez chwile podskakuj,biegnij w marszu. Potem usiadz i zacznij szybko zaciskac i rozluzniac piesci lub wciagaj i wypinaj brzuch. Te cwiczenia sprawia,ze zlosc,niepokoj i agresja znikna jak reka odjal.Sa doskonalym przerywnikiem podczas pracy,czy to siedzacej,czy stojacej. Poniewaz sa dosyc intensywne,nie wykonuj ich zbyt dlugo___wystarczy 1 minuta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,MUZYCZNA GIMNASTYKA -----KROK 3,,,,,,,ostatni Przy muzyce w wolnym tempie,koniecznie cicho odtwarzanej lub spiewanej miekko brzmiacym glosem_____najpierw przez 2 minuty wykonuj obroty barkami do przodu i do tylu___miekko i powoli ___nastepnie glowa. Rozluznisz miesnie szyi,karku i barkow czesto napiete z powodu stresu.Pomoze Ci to uchronic sie przed bolem glowy,plecow i zdenerwowaniem,,,, Nastepnie _______usiadz na krzesle albo stan i podnies rece____wyprostuj i napnij miesnie ramion i kregoslupa,potem opusc rece.Powtarzaj przez 1 minute. To cw,zapobiega bolom kregoslupa i prostuje sylwetke. ___Potem zacznij powoli ,gleboko oddychac przez nos____dotlenisz mozg i poczujesz przyplyw energii. Na koniec usiadz wygodnie,rozluznij ubranie i zamknij oczy. Wyobraz sobie cieply,sloneczny dzien na plazy,,,,,szum morza,,, zapomnij o wszystkich pilnych sprawach i troskach.,,,,, Zanim otworzysz oczy i wstaniesz,przez chwile oddychaj jak w poprzednim cwiczeniu,potem zrob znowu pare obrotow barkami i glowa,kilka razy wyprostu i napnij miesnie ramion i kregoslupa!!! P.S. Ide pocwiczyc______przy muzyce!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------moje kochane dziewczyny------------------------------- przepraszam was, ze pisze wszystko z malej literki, ale mialam dzisiaj operacje prawej reki i stukam do was lewa reka!!!! kochane moje pozdrawiam was, jestem z wami i czytm was , dziekuje venesso za zaproszenie do muzycznej gimnastyki, ale dzisiaj niestety nie bede mogla zatanczyc, mam nadzieje, ze jutro bedzie juz lepiej, czekam na was!!!! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodze bo
jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ławeczko -------------------- 🌻🌻🌻 Czy nie późno na moją wizytę? Czy ktoś na mnie czeka? Chyba jestem sama, może powrócicie, ---- poczekam. Będę dla Was przesyłać takie ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso ----------- 👄 Akiciu -------------- 👄 Leno ---------------👄 kingalo -------------👄 Jotazet -------------👄 wracajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×