Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!! ❤️NIECH❤️DZWONIA[❤️KIELICHY❤️, NIECH❤️DZWONIA❤️PUCHARY❤️ NA CZESC❤️i ZDROWIE❤️KINGALII I JEJ MEZA❤️ Kochana Kingalo! Szczesliwej i czulej podrozy do nastepnych jubileuszy!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech dobry los sie klania WAM w pas..... 100 lat i jeszcze raz!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ W Dniu Waszej II ROCZNICY SLUBU __________najserdeczniejsze zyczenia szczescia,wiecznie trwajacej milosci i wszystkiego co daje radosc !!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PS.Jaka szkoda,ze nie wiedzialysmy o tym jubileuszu przed weeekendem___________-wybacz za nieco spoznione zyczenia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,witajacie!!🖐️ Aaakiciu,witaj nam slonce! Stokrotne dzieki za prezent.Piekny!Troszeczke pozniej odesle golabka do Ciebie_____mam Ci wiele do powiedzenia! LENKO! Jestem caly czas myslami przy Tobie____cieszcie sie kochani soba____tak,jak dwa serca ogromnie zakochane,dwie dusze calkiem sobie oddane!!!Dziekuje Ci,ze znalazlas czas mimo wszystko i do nas wpadlas.🖐️ POLIKO,❤️ moja kochana___wiem,ze czekasz na mnie! Ja tez wypatruje Ciebie z utesknieniem.Przybywaj do nas!!!!!!!!!🖐️ jotazet🖐️______ rozgladaj sie,a na pewno spotkasz te druga polowke_____jesli oczywiscie tego chcesz. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,Watrobka w piwie Skladniki:___0,5 kg watraby wieprzowej,1 duza czerwona cebula,kilka lyzek oleju albo masla,150ml smietany18%,1/2 szklanki wody,sol,pieprz,szczypta tymianku i odrobina oregano. Przygotowanie_____Cebule pokroic w plastry i podsmazyc na masle.Przelozyc do miseczki.watrabe umyc i pokroic na niezbyt duze kawalki/ok.3cm/.Szybko usmazyc na tluszczu na duzym ogniu.Pod koniec smazenia posolic i popierzyc.Smietane wymieszac z piwem i wlac na patelnie z watrobka.Przykryc i dusic ok.20 minut na niewielkim ogniu.Jezeli plyn zbyt odparuje,uzupelniac woda.Dodac ziola.Pod koniec duszenia dolozyc usmazona cebule.Ewentualnie przyprawic do smaku.Podawac z pieczywem. _______________________SMACZNEGO!_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz cos do poczytania,,,, EVITA,,,,,,,,,, Juan D.Peron byl w takim wieku,kiedy nie musial juz przestrzegac obowiazujacych zasad.Poza tym malo go interesowaly normy obowiazujace z wyzszych sferach,pochodzil bowiem z prostej rodziny,a jego dziecinstwo i lata mlodosci nie byly uslane rozami. Jego przodkowie,w nadziei,ze w Ameryce Poludniowej los sie do nich usmiechnie,przybyli tu w polowie XIXw z Sycylii,gdzie pradziadek Juana byl senatorem.Nadzieje okazaly sie plonne.Ojceic Juana ozenil sie z wiejska dziewczyna____w jej zylach plynela krew Indian. Po przedwczesnej smierci ojca matka wraz z osieroconymi dziecmi z wielkim trudem przebijala sie przez zycie i tylko szczesliwy przypadek zrzadzil,ze Juan znalazl sie w korpusie kadetow w Buenos Aires. cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!! Venesso __ kochana__ jak milo Cie spotkac na laweczce!🖐️ Twoj przepis na watrobke napewno wykorzystam, poniewaz nigy jeszcze nie robilam z piwem.--- Dziekuje ! Pozdrawiam cala Laweczke!!!!!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny,musze sie Wam do czegos przyznac.Otoz Dance Academy oglaszala sie w prasie i zachecala do udzialu w tanecznych warsztatach.W ub.sobote odwazylam sie tam zajrzec.Nie zaluje.Zajecia odbywac sie beda 1/tydzien.Bedziemy poznawac nowe figury i style tanca.Po kazdych warsztatach,bede sie z Wami dzielila swoimi odczuciami,,,,Kocham taniec od zawsze! 🖐️ Mowilo sie,,,,,,i tym chcialabym sie podzielic,,,,, Kazdy z nas ma za soba mniejsze lub wieksze doswiadczenia taneczne.Jedni tancza,bo skonczyli kursy,inni/to ja/___bo prostu \"to\" czuja.Rytm od zawsze towarzyszyl naturze,a tym samym czlowiekowi.W kulturach pierwotnych nawet jezyk mogl byc niezbyt rozwiniety,moglo nie istniec pismo,ale taniec byl zawsze. Nasz instruktor zadal nam pytanie_____od jakiego momentu mozemy mowic o tanczeniu____czy jest juz to ta chwila,kiedy stopa pod stolem wybijamy muzyczny rytm,czy tez gdy wykonamy pierwszy krok? I kolejne pytanie____od kiedy muzyk staje sie tancerzem lub tancerz muzykiem? Dowiedzialam sie,ze granica jest bardzo plynna.Najlepszy przyklad to flamenco___taniec,w ktorym najpierw muzyk uwodzi melodia tancerza,po czym tancerz,wystukujac obcasami rytm,inspiruje muzyka:D I tak naprzemian,coraz intensywniej,az w koncu dochodza do punktu,w ktorym osiagaja ducha flamenco,,,, Czy muzyk wtedy tanczy?🖐️ Mysle,ze tak____chociaz czasem nawet sie nie porusza,ale niewatpliwie bierze udzial w tancu. Tak samo jak czesto my,ogladajac fascynujace pokazy taneczne,czujemy sie przeciez tak,jakbysmy mieli swoj udzial.Tak mowi nasza inrtuktorka____wiele lat tanczy i uczy tanca. W tancu nie moze brakowac emocji,braku odczuwania.Co to znaczy? Taniec to jak mala historia,ktora ma swoj poczatek,kulminacje i koniec.Zgadzacie sie z tym? I dalej_____historia,ktora tancerze____tak jak dobrzy aktorzy___musza przezywac,aby to,co prezentuja,bylo naturalne i emocjonujace. Jedna najwazniejsza rzecz zapamietalam______otoz,taniec zaczyna sie od wewnatrz!!!!!! cd🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,,,,,,,sorry [czesc{ aaaakiciu,kochana_____golabek juz sobie polecial do Berlina.Milo Ciebie ujrzec__________jak minal weekend! Zaszalalysmy z siostra_________-zapisalaysmy sie na taniec.Ale radocha!!!Nie watpie ,ze jest to wspaniala terapia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tancerki! Ja też coś o tańcu dzisiaj. Jak już chyba wspomniałam - byłam kiedyś tzw artystką. Oznaczało to między innymi długie godziny katorgi na tej czy innej sali baletowej, zakwasy, sińcce, a w efekcie uznanie widzów w postaci radosnego okrzyku dziecka: - O mamo, mamo, popatrz! Idzie ta pani co się pomyliła! Przyznaję, każdy choreograf to był mój wróg publiczny nr 1 i nawet wybitnie cierpliwy osobisty narzeczony, który był tancerzem z prawdziwego zdarzenia, też mi nic nie pomógł. Lata minęły i co mnie spotyka: ostatni sylwester spędzony w domu w malutkim gronie najbliższych znajomych, a po sylwestrze koleżanka mi mówi, że jej mąż nie miał odwagi ze mną tańczyć, bo jak dla niego to ja za dobrze tańczę. I moja refleksja: - Dobry człowieku, gdzie byłeś, gdy gorzkie łzy wypłakiwałam na sali baletowej nie słysząc znikąd ani jednego dobrego słowa?! Wtedy za dobre słowo zatańczyłabym nawet na puentach w paczce. A teraz to już mi się nie chce... Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jotazet! Lubie tanczyc w kazdym wieku.Dobrze sie czuje zarowno w rytmach latynoskich,jak i standardowych oraz oczywiscie przy muzyce ludowej.Taniec to swietna forma rekreacji i rozrywki.Tylko tak do tych warsztatow podchodze.Nie wiem,czy to nasze geny/nasza slowianska dusza/ sprawiaja,ze Slowianie maja naturalne czy tez wrodzone zdolnosci taneczne.Zauwazylam,ze chetnych maja naprawde bardzo wielu. W tym \"naborze \"sa Polacy,Ukraincy,Czesi,Litwini,,,,, Bylam bardzo zrelaksowana! Zobaczymy co dalej,,,,,Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! Podziwiam Cię i może nawet troszkę zazdroszczę, ale sama - o nie! Cieszę się, że nie każą mi już tańczyć. Nie mam talentu do tańca .No i jestem niepoprawną solistką, a jak wiadomo - do tańca trzeba dwojga. Życzę tanecznych sukcesów, a w razie zakwasów w łydkach po zbyt ostrym treningu doradzam piwo i ciepłą kąpiel. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet! Jestesmy z siostra szalone na punkcie tanca....Wrocilysmy szczesliwe.Oczywiscie,naszym nowym \"wyzwaniem\" podzielilysmy sie z bratem/wojskowy/.Czy wiesz,co uslyszalysmy? Po co to wam? Wam chyba odbija na stare lata.Hihihihi ___i kto tu jest smieszny? Wszystko,tylko nie zakwasy! Zakwasy dostawalam po calodziennych gorskich wycieczkach,,,,,,Co to byla za meka nazajutrz? Szczegolnie odczuwalna na schodach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno____musimy zgubic po pare kg.Wierze,ze nam sie to uda.Przyjemnosc z pozytecznym!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Dziewczyny!!! Piszecie o tancu!!!----- To i ja cos dopisze____ Kocham taniec, jako panienka w wieku 16 lat chodzilam na kurs tanca, a MM gral w zespole na gitarze, to byl taki klub dla mlodziezy. Ja tanczylam , on gral, widywalismy sie czesto. I tak tanczymy razem do dzisiaj!!!!! Polaczyla nas milosc i taniec!!!❤️. Pozdrawiam caaaaala Laweczke!!!!🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaakiciu,milosniczko tanca! Witam w naszej \"tanecznej ferajnie\".Nie mialam takiego szczescia ja Ty___nie spotkalam tancerza,ale nauczylam MM.Dal sie prowadzic.No teraz____to dopiero wywija!Cala sala nasza!Oczywiscie,kiedy na niej jestesmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaakiciu,czy podrygujesz? Cala chodze!!! oooo jeeee! Kochana otworz http://www.sadurski.com/kronika/piasecki.htm Nastepnie kliknij na pieska i przesun wszystkie filmy w dol.po lewej stronie zobaczysz taniec z gwiazdami___kliknij i natychmiast pojawi sie \"Taniec gwiazd\"___kilka par! Piekny taniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam wiele par tanecznych ____piekne widowisko! A teraz \"odlot\" do zajec! Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WNIOSEK____A kiedy juz wyjdziemy w swietle reflektorow,na srodek,to pamietajmy,ze taniec jest jedna z niewielu form aktywnosci,w ktorej przyjemnosc czy nawet szczescie jest rowno rozdzielone pomiedzy tych,ktorzy obserwuja,i tych,ktorzy tancza.Dotyczy to zarowno wielkich tanecznych pokazow,jak i zwyklej zabawy.Tak juz jest,iz prawie nigdy nie tanczymy tylko dla siebie.Zwykle towarzyszy nam spora grupa obserwatorow,ktorzy___choc niewidoczni___sledza kazdy nasz ruch. Jakie to wazne_________musimy starac sie,aby z naszego tanca oni tez mieli przyjemnosc. Czyz nie mozna pomarzyc? Juz znikam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serducha moje ---- jutro do Was dołączę, nie mogłam być z Wami. Gołąbki polecą też jutro ----- teraz mówię wam, że jesteście wspaniałe i kochane. Pa do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso! Ogladalam Twoj link i w tym momencie zadzwonil telefon: dzwonil moj ziec i powiedzial czy moge przyjsc do nich bo Corcia moja zemdlala. Mozesz sobie mnie wyobrazic jak szybciutko polecialam . Mieszkaja dwie ulice dalej na tym samym osiedlu, bylam u nich w ciagu 3min.Lezala biedna bledziutka, ale na szczescie juz przytomna. Jej Maz oczywiscie zadzwonil po pogotowie, przyjechali szybciutko, zbadali , cisnienie i puls ok. Sami nie wiemy co to bylo.Ja mysle , ze to poprostu przemeczenie, poniewaz Ona jest bardzo dokladna i czasami spi po pare godzin, a to nie jest przeciez dobrze dla organizmu, bede musiala z Nia porozmawiac, chociaz nie wiem czy to cos pomoze, to jest wada , ktora odziedziczyla po mnie. A teraz moje Kochane mowie dobranoc ____ a Tobie Venesso przyjemnego wieczoru zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Aaakiciu, jak najbardziej rozumiem Twoj niepokoj o corcie.Nic nie dzieje sie bez przyczyny.Organizm wrzeszczy__zwolnij,wysypiaj sie,wiecej odpoczynku!!!!!!!!!!!!!.To dobrze,ze jej maz tak szybko zareagowal. Koniecznie porozmawiaj z nia___ popros ja,aby nie powielala Twojego bledu.,,,,,Wierze,ze pozwoli sobie wytlumaczyc.Trzymamy kciuki,Pozdrow ja od nas!!!!Zyczymy zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry we wtorek:) 🖐️ Venesso---ja tez uwielbiam tanczyc:),ciesze sie,ze zapisalas sie na tance:),ja bym tez chciala,sytuacja na razie nie pozwala,jestem sama z dziecmi,ale kto wie,za pare lat moze....:) Mojego meza rodzice tancza juz wiele,wiele lat,maja wygrane pierwsze miejsce w Gold Star,puchary,nagrody,etc...taniec to jest ich zycie,jedyne hobby ,jakie tylko maja!!! Tesciowa bedzie w tym roku 83 lata,a tesc 65 !!! Tesciowa sie trzyma niezle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kiciu😍 Ale sie zmartwilam :( Dopiero teraz doczytalam wstystko....to musialo byc przykre :( Mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze i porozmawiaj ze swoja corka,niech zwolni swoje tempo koniecznie:) Trzymam kciuki za nia,niech wraca szybko do zrowia!!!! Pozdrawiam wszystkie inne Panie 🖐️ Wychodze teraz na zakupy:) Do potem!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________ Witam Laweczke!________________________ Pozdrawiam Was kochane Dziewczyny!! Z moja Corcia wszystko ok. Dzieki P : Bogu!!!!!!! Dzisiaj mamy piekna pogode, w moim malutkim ogrodku kwiatki juz kwitna, mozna juz posiedziec i pijac kawke podziwiac jak przyroda budzi sie ze snu!!! Barzdzo lubie wiosne!!!!! Caluje Was mocno i zajrze pozniej 🖐️ 🌻 ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!! POLIKO,kochana____wczoraj mignelas mi przez momencik____to fakt,ze skupilam sie na poscie Aaaakici.Udzielil mi sie niepokoj i cala swoja uwage poswiecilam tej sprawie. Czekam na Ciebie z utesknieniem_____czekamy na Ciebie!!!! Lenko! Niesamowite informacje czytam o Twoich tesciach! To sa zawodowcy! Mysle,ze to taniec tak zahartowal starsza pania. I jeszcze raz powtorze sie________taniec mozna uprawiac w kazdym wieku.Rozwijajmy taneczne zdolnosci,ktore byc moze u niektorych nie w pelni sie jeszcze uwidocznily. Odnosze wrazenie,ze panie z laweczki uwielbiaja tanczyc_____maja swoje taneczne doswiadczenia. Znalazlam sposob na relaks_____lacze przyjemnosc z pozytecznym___przy okazji poznam nowe figury i style tanca. Czy nie jest to piekne? Aaaakiciu! Czy wszystko OK? Jestem myslami z Toba! Pozdrawiam wszystkie panie bardzo serdecznie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Aaakiciu🖐️ Ciesze sie ,ze wszystko wrocilo do normy.Czy jestes po rozmowie z corcia? Czy dala sie przekonac? Nie ma wyjscia____trzeba zwolnic! U mnie wciaz bialo_____ w tym tygodniu ma spasc kolejna porcja sniegu.Wiec czekam ,niech wreszcie wysniezy sie i znika,,,,,,,zima! Wiosna tutaj staje sie latem____jest b.cieplo a nawet gorace.Marzy mi sie spacerek nad jeziorem Michigan,oj marzy!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,Zupa chrzanowa Skladniki: 7 srednich ziemniakow,maly sloiczek chrzanu,plaster boczku surowo-wedzonego,plaster wedzonej ogonowki,1 kielbasa slaska,1/2 szklanki smietany,1 lyzka maki,2 kostki bulionowe,2 l wody,sol,pieprz,majeranek,lisc laurowy. Przyrzadzanie____Obrane ziemniaki pokroic na kawaleczki,zalac woda,posolic i zagotowac pod przykryciem.dodac kostki bulionowe,lisc laurowy,chrzan,roztarta spora szczypte majeranku,przykryc i gotowac dalej na malym ogniu,az ziemniaki zmiekna. W tym czasie pokroic boczek,wedline i kielbase na male kawalki i podsmazyc na lyzce oleju na rozgrzanej patelni. Dodac wszystko do zupy i przyprawic swiezo zmielonym czarnym pieprzem.Smietane dobrze rozmieszac z maka i zahartowac ja goraca zupa___czyli wlac do kubka ze smietana kilka lyzek zupy,dokladnie wymieszac,powtorzyc to jeszcze kilka razy,a nastepnie przelac zawartosc kubka dp garnka.Wymieszac i podawac. SMACZNEGO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×