Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

_______________Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Rozumiem, rozumiem........po tak pieknej nocy spicie jeszcze slodko! Posiedze sobie sama :-) poranek jest piekny.....wiec zycze Wam pieknej niedzieli i duzo sloneczka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny..... zaprosilam Was na spacer po lesie i co?.........zaczynam sie niepokoic, czy pobladzilyscie? :-( hej,heeej.......tu jestem!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku....kuk... Kingalo___ nareszczie, juz myslalam, ze bede musiala z latarka do lasu pojsc!!!👄 witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz Kingalo, moze poszukamy Poliko, Venesse, cocacole, jotazet, Lene , Kinge, Igusie.......... gdzie One sie ukryly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo____________przed Toba nikt sie nie ukryje! Alez Ty masz sokoli wzrok!!!Witajcie🖐️ kingalo❤️ akiciu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Venesso👄 Ta nasza Kingala to szczesciara, ja tak dlugo Was szukalam , a Ona poszukala Ciebie w ciagu........... 10 min. Gratulacje Kingalko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna narzekala na wzrok,na okulary__________a tu sensacja! Oj kingalo,nie nalezy podgladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty tam robilas kingalo? Ja wiadomo________ucieklam od miejskiego zgielku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mije kochane, tak sie zmeczylam tym bieganiem po lesie.......... odpoczne na naszej laweczce i poslucham Was!!! 👄 Kingalo daj mi adres Twojego lekarza to i ja bede lepiej widzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadzam Wam,,,,,,robcie swoje,,,,a ja opowiadam,,,, __Przepraszam bardzo,zamawialam na dzisiaj tort na nazwisko Iksinska__________powiedzialam do milej ekspedientki. ___Juz pani przynosze,,,________-odparla kobieta i wyszla na zaplecze. Trwalo to na tyle dlugo,ze zaczelam sie niecierpliwic.Nagle za plecami uslyszalam meski glos:________Tort dla pani Iksinskiej. Odwrocilam sie szybko i zobaczylam ,ze przede mna stoi przystojny mezczyzna,ktory kogos mi przypominal.Zastanawialam sie tylko,kogo? cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__Tort jest prezentem od firmy____powiedzial nieznajomy i usmiechnala sie szeroko. ___Nie rozumiem_____baknelam i nagle przez glowe przeleciala mi mysl:________Boze,to niemozliwe! Jesli sie nie myle,to mam przed soba Janusza.Pamietalam go jeszcze z Liceum.Prawde mowiac nawet sie w nim podkochiwalam,ale wokol niego zawsze krecilo sie tyle dziewczyn,,,,Nie sadzilam,ze mnie w ogole wsrod nich zauwazyl. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem spotkalam swojego przyszlego MM,wyjechalam do Stanow i o Januszu zapomnialam. ___Janusz,czy to ty?___zapytalam po chwili. ___A juz myslalem,ze mnie nie poznasz __odetchnal z ulga.___Tak sie ciesze,ze cie widze.Niewiele sie zmienilas,chociaz,,,Chyba troche spowaznialas,,,,usmiechnal sie. ___Co ty tutaj robisz?____nie moglam uwierzyc,ze to naprawde on. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie przeszkadzajcie sobie____________niestety,musze zrobic przerwe_________mam gosci.Pozniej zdam relacje z tego spotkania.Jest imienniczka,,,,do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko tak sie rozmarzylam........ nie spie, jestem bardzo ciekawa jak potocza sie dalej losy.......oj ta milosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) i pewnie Mu zaspiewala ......... Kiedy milosc odchodzi...:-) Kochana Kingalko misi byc dobrze___ bede trzymac za Ciebie kciuki![usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylecialam do monitorka---w jednej rece mam wielgachny noz___kroje torta ____imieniny Jasi/tu ja nazywaja Dzolen/ Za chwile wylacze sie,,,,ale jeszcze posmieje sie z kingalii.,,,nie z kingala!!!!!!!!!! Kingalo__________rozsmieszasz wszystkich! hihihi .lece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__Jestem wlascicielem tego slodkiego interesu...----wyjasnil___Cudownie,ze sie spotkalismy.Po tylu latach,w Ameryce,,,,stwierdzil,a w jego glosie wyczulam smutek.___Moglbym cie zaprosic na kawe? Mam wolny czas w tej chwili. cdn. PS.Co ja wyprawiam,,,co ja wyprawiam,,,,zamiast gosci obslugiwac to ja wypisuje ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo___________i tu mialas racje! ____Dziekuje,ale nie bardzo moge____odpowiedzialam z przekonaniem.___Bardzo sie spiesze--wskazalam na tort.Wazna uroczystosc,sam rozumiesz. ___Oczywiscie___pokiwal glowa.__To moze kiedy indziej.Milo bylo cie spotkac,,,,, Nie wiem dlaczego,ale za wszelka cene chcialam jak najszybciej odejsc. cdn PS.Lece,,,,juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo.....czy kogos szukasz? Posluchaj Venessa opowiada dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciagu ostatnich lat zrobil sie ze mnie taki odludek,ze dluzsza rozmowa z nim kosztowalaby mnie sporo nerwow,,,,, ___Musimy sie zobaczyc____Janusz nie dawal za wygrana.___czesto przychodzisz do tej cukierni?___pytal,odprowadzajac mnie do drzwi. ___Nie dzis,nie dzis___________dzis jest szczegolna okazja. ___Och,to znaczy ,ze niepredko cie zobacze__zmartwil sie Janusz. __Chyba,ze,,,,,,dasz mi swoj numer telefonu____odwazyl sie nagle. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonil za dwa dni i tak dlugo prosil o spotkanie,az sie zlamalam i obiecalam isc z nim na spacer.Bylo cudownie.Najpierw opowiedzielismy sobie,jak znalezlismy sie w Ameryce.Potem janusz opowiedzial o swoim malzenstwie,a ja o narodzinach swojej corki. Zartowalismy z siebie,zdradzajac zabawne momenty z adaptacji w nowym kraju.Bylo tak przyjemnie,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×