Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

No to moze jeszcze sie posilimy? Ja mam kanapeczki z czerwona papryka , szczypiorkiem i serkiem. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU i KINGALO__________alez macie drygi,,,, Kasia Sobczyk____________kingalo,dopiero przyszlas na ten swiat,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,jakie pysznosci___________-glodna jestem,,, Igusiu____pozwol,ze naloze sobie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kin galo___________pieknie powiedziane!🖐️ Czy wszystko chcemy pamietac? Moja siostra to co rusz przypomina mi zapomniane przeze mnie zdarzenia,,,,ona ma pamiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________ Witam 🖐️ Dziewczyny!____________________ Venesso! ❤️ Kingalo! ❤️ Igusiu! ❤️ A pania pomaranczowa :-) :-) :-) ignoruje!!!!!! Wczoraj bylam u mojego wnusia , wrocilam do domu pozno i bylam padnieta. Jak taki maly czlowieczek moze wykonczyc, ale nie narzekam bo bylo wesolo, tylko w ciaglym ruchu musialam byc! A tu tyle zostawilyscie mi do czytania..sluchania i ogladania!!!! Kochane moje sluchajac piosenek lzy kapaly mi jak dziecku, musialm przerwac czytanie, poniewaz literki mi sie dwoily! Kingalo! Tu jest moje miejsc, tu jest moj dom....... mam duzo wspomien z ta piosenka!Jak pojechalam pierwszy raz do kraju (a to juz kilkanascie latek temu)dostalam od mojej siostry kasete z tym wlasnie nagraniem, sluchalam jej codziennie i mozecie sobie wyobrazic jaka smutna chodzilam po domu, az jednego pieknego dnia MM schowal mi i powiedzial dosc!! Tu masz mnie i nasze dzieci. Ale taka nostalgie zrozumie tylko ten, kto pozostawil kochajaca Rodzinke w Kraju! Z perspektywy czasu patrze juz inaczej, tak musi byc, mam teraz wieksza rodzinke, kochane wnuki i..............dosc juz narzekania ! Takie sa koleje zycia i jak wiemy nic nie moze przeciez wiecznie trwac! Wiem ,ze i Wam tez nie jest lekko, dlatego piszmy sobie o wszystkim i trzymajmy sie kochane dziewczyny!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze milego dnia!👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×