Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

akiciu____________-nasz kochany akustyku! Brakowalo nam Ciebie! Prosze daj czaaaaaaaaaaadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko__________--jest slicznie! Pieknie malujesz! Akiciu___________________Ty to potrafisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zyje bal_____orkiestra gra i jeszcze tanczymy,,, dzien warty dnia,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliscy i oddaleni Bo widzisz tu są tacy którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają-to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mówisz Aleksandrze Iwanowskiej Nie płacz w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz gdy Ci będzie smutno - wspomnij , Wymów je szeptem jak niczyje I powiedz : ktoś pamięta o mnie Jest w świecie serce , w którym żyję. Aleksander Puszkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową tęskniłem lata... Każde Twe słowo słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze - mów do mnie jeszcze... Mów do mnie jeszcze... Ludzie nas nie słyszą, słowa Twe dziwnie poją i kołyszą, jak kwiatem słowem Twem się pieszczę - mów do mnie jeszcze...\" Kazimierz Przerwa-Tetmajer IGUSIU_________________mow do nas,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Igusiu Dziękuję Dziękuję za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia. Dziękuję za Twoje spojrzenie, zwierciadło Twej uczciwości. Dziękuję za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuję za Twoją rękę zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuję za Twoje objęcie, które jest szczerą gościną Twojego serca. Dziękuję za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz i w czym pokładasz nadzieję. Dziękuję, że jesteś. Helena Oshiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane tyle cieplych slow, tyle pieknych wierzy,muzyki. Dziekuje to za malo. Kingalo piekna piosenka, pachnaca rozyczka i takie cudone wiersze. Vanesso dziekuje ci za to ze jestes . Jestes kochana. Akiciu dziekuje za wszstko, jestes taka cudowna. Poliko dziekuje za sto lat ,dziekuje za taniec. Dziewczyny jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepeaszam moje kochane ,ze tak dlugo mnie nie bylo, ale obowiazki nie chcialy swietowc z nami. Wybaczcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak bardzo sie wzruszylam. Slucham te cudowne piosenki , ogladam karki , czytam wiersze i zastanawiam sie czym ja na to zasluzylam. Na tyle dobroci i cieplych slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,ze niektore z was pewnie juz spia .Ale chce wam jeszcze raz podziekowac i zaprosic na winko. J a wlasnie czestuje sie winkiem kingali i donosze nastepne lamki winka . Najlepszego jakie mieli dla najlepszych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie moge wejsc?! Moze tym razem,,,, Uciekl mi post w kosmos___________-tylko cierpliwosc moze mnie uratowac,,,,, Usiade i poslucham__________Bo jestes tu____DROGA NASZA JUBILATKO---Zycze zdrowkaY Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo_______________porywam Cie na parkiet,,, Ojej jakie piekne,,,,,,,pieknie tanczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kingalo .......... Teraz to juz sobie poplacze. Tak to prawda ,podroza kazda milosc jest. Podroza w nieznane. Lecz coz znaczy nasze zycie bez milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbijany,,,,,,zostawiam Ci IGUSIE! O rany___________jakie sliczniutkie---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×