Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

hej ,heja,,,,heja,,,Kingalo____________przebierasz tymi malymi stopkami ,,,,,,,, Igusiu___________mlodziez to dopiero wywija,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a polke __dziadka jakos przegapilam,,,,,slysze ja w kazda niedziele,,,,,,moje kochane,patrzcie,,,,,co potrafie Rzucam sie na gleboka wode,,,daje z siebie wszystko,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układając się wieczorem do snu Patrzę w okno. Widzę, jak księżyc otula swym blaskiem migające gwiazdy na nieboskłonie. Popatrz............????? Widzisz tę po prawej stronie? Tę srebrzyście migającą? To moje serduszko malutkie, Emanuje miłością do Ciebie. Bo widzi Twój smutek, Na twarzy układającej się do snu. Bez bliskiej osoby obok. Jak trudne są te wieczory....... Lecz gdy zbliża się ranek , A słońce swymi promieniami, Głaszcze Twoją twarz, To moje serduszko gorące, Prosi Cię o uśmiech i radość. Które są tak bardzo Ci potrzebne, Bo nie pozwalają myśleć o kolejnym wieczorze w samotności. 16.08.2003. IGUSIU_______________goniec przyniosl ten bukiet z zalaczonym liscikiem,,,,,,a na nim____wiersz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny____________taniec brzucha,,,,, ojej,moje korzonki_____za bardzo gibnelam sie w jedna strone,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo_______________---nad modrym dunajem,,,,twoj partner--hohoho,,,,pieknie prowadzi,,,,,musze z nim zatanczyc,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusia____________---dajesz czadu,,,przy Tobie poczulam sie jak mlokos,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjde na powietrze_____troszeczke dotlenie sie,,,,,uffff,,,jak goraco,,,,,,, i tak mnie nie zauwazycie ,ze wyszlam,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oddalonej A więc naprawdę już odeszłaś? Zniknęłaś, piękna, z moich dni? Twe każde słowo we mnie mieszka, Wciąż jeszcze w uszach moich brzmi. I jak wędrowiec wzrok o świcie Na próżno w przestwór nieba śle, Skowronka ujrzeć chcąc w błękicie, Co z dzwonną pieśnią nad nim mknie: Tak ja lękliwe oczy wznoszę Na pola, łąki, borów gąszcz I każdą pieśnią moją proszę: O, wróć, kochana, czekam wciąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna noc_______________ilez gwiazd na niebie___podziwiam,,,, Porzuciłem chatki ściany, Gdzie najmilsza moja mieszka: Las tu ciemny, mgłą owiany, Tłumi krok zarosła ścieżka. Księżyc patrzy poprzez chmurę, Zefir mu podaje skrzydła, Brzozy przesyłają w górę Najwonniejsze doń kadzidła. Jak rozkosznie teraz czuję Chłód, co zmysły me ożywia, Jak ta cicha noc czaruje I mą duszę uszczęśliwia. Lecz oddałbym, mogę przysiąc, Choćby to groziło zgubą, Takich pięknych nocy tysiąc Za noc jedną z moją lubą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane jestem upojona winkiem. Wyszalalam sie w tancu i spedzilam cudowny dzien w swietnym towarzystwie. Jestescie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec dziewczyny___________dziekuje za mily wieczor,,,,, Bylo cudownie___________DOBRANOC🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W cudowny, piękny wiosenny poranek stałem w swoim ogrodzie wśród ziół. Powietrze, łagodne słońce Nowy dzień. Czułem. Otoczył mnie cud. Ogarnęła mnie wdzięczność za życie. Za wszystko co żyje. Widziałem pierwsze krokusy i wiedziałem: Bóg wyciąga do mnie swoje ręce pełne kwiatów. Wszędzie życie. Życie w powietrzu. Życie w ziemi. Pomyślałem: Miejsce, na którym stoję jest święte. Raj jest tutaj, w pobliżu... \" - Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADZIEJĘ DAJĘ... Daję Ci grosz, Pustą dłoń i gwiazd kosz. Ze światła Ci plotę nadzieję... I bukiet słów Skradziony ze snów, Jak wróżka do Ciebie się śmieje... ZIELONO DZIŚ W GŁOWIE MAM! NADZIEJĘ ZIELONĄ CI DAM! I złoty sznur Rzuca nam ktoś zza chmur, Gdy noc zdmuchnęła w nas wiarę. Latarnik mój Zapalił gwiazd rój, A jedną mi wrzucił w gitarę... Maluję łzy Tym światłem, co sny Pan Rembrandt rozjaśnił swym złotem. I wróżę Ci Zielonych sto dni... Chcesz więcej? - Powróżę Ci potem... ZIELONO DZIŚ W GŁOWIE MAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym wierszem Igusiu__________--naprawde zegnam sie. Zycze kolorowych snow.....Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________ Witam 🖐️ Dziewczyny!___________________ Odsypiacie wczorajsza wirtualna impreze. Oj jak tu bylo wesolo, :-)szkoda ,ze nie moglam z Wami zostac do konca. Mysle, ze po takich tancach przyda sie Wam dzisiaj troche relaksu!! Zapraszam moje kochane, odpoczywajcie............wpadne do Was wieczorkiem!!:-) :-) http://www.youtube.com/watch?v=4jAQO4FyeOA&mode=related&search= Igusiu!🌻 Kingalo🌻 Venesso🌻 Poliko🌻 Lenko🌻 Cocacola🌻 Kinga🌻 Jotazet🌻 Zycze milego dnia!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! Akiciu_____________witam Cie bardzo serdecznie,,,,, Och nasz dancing klub ! Lubimy poszalec na parkiecie,,,,,a skoro o tancach,,,, Mowi sie,ze od pewnego czasu,w swiecie tanecznym pojawil sie podzial na trzy kategorie_____hobby,amatorzy i profesjonalisci. Mysle,ze kazda z nas odnalazlaby sie w kazdej kategorii,,,,, Checi mamy,,,,predyspozycje rowniez,,,,o warunkach nie wspomne,,,, a ,,,,muzyka,,,,nas otacza,,,,wszedzie,gdzie jestesmy,,,, Impreza bez tancow? To niemozliwe przy naszym tanecznym zacieciu,,,,,, Jak szalec,,,,to szalec do bialego rana! Czuje sie zrelaksowana,,,,, Jestem ciekawa jak nasza jubilatka? IGUSIU_____________doszlas do siebie? KINGALO__________Ty to nie masz umiaru w tancach____tylko podziwiac! A zatem tanecznym krokiem wychodze na spacer z pieskiem,,,, Zycze milego dnia. Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czyż nie lepszy byłby nasz świat, Gdyby słyszeć od spotkanych osób: Wiem o tobie coś dobrego, I widzianym być w ten właśnie sposób? Czyż nie byłoby cudownie, Gdyby dłoń napotkanego Niosła z sobą zapewnienie: Wiem o tobie coś dobrego? Czyż nie byłoby szczęśliwiej, Gdyby dobro, które jest w nas Było rzeczą, tą jedyną, Pamiętaną w każdy czas? Czyż nic słodsze dni byłyby, Gdyby sławić dobroć znaną? Wszak jej tyle jest na świecie, Nawet w wadach, jakie mamy. Czy nie warto by spróbować Tak o innych myśleć sobie: Ty znasz jakieś dobro we mnie, Ja znam jakieś dobro w tobie? \" - Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×