Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

WTOREK____WIECEJ PRACY To najbardziej wydajny dzien z calego tygodnia.Wtedy,otrzasamy sie juz z poniedzialkowej smuty i jeszcze nie jestesmy zmeczeni calym tygodniem. W pracy idzie nam jak z nut. Gorzej w milosci,,,,Nie mamy do niej \"glowy\". Rozpiera nas raczej energia zawodowa. Dlatego na wtorek najlepiej zaplanowac sobie spotkanie zawodowe ale nie wyznaczajmy sobie randek. Kolejna ciekawostka____wtorek to najbardziej ozywiony dzien,,,na Internecie.Wtedy wlasnie najczesciej uaktualnione sa zabezpieczenia komputerowe,wprowadzonych przez Microsoft. WTOREK____to takze dzien o najmniejszym natezeniu ruchu na autostradach.I w zwiazku z tym____dzien o najmniejszej liczbie wypadkow drogowych. Po wtrorku nadciaga romantyczna sroda,,,, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU_____________👄 witaj na \"pokladzie\". Jak znajdziesz czas,,,,przysiadz na dluzej. Czy byla burza u Ciebie? Chicago pograzone bylo w ciemnosciach,,,,blyskwicach i ulewnym deszczu,,,,,,Na szczescie po nocy___________jest spokojnie,chociaz wilgotnie,,,, Zycze Ci milego dnia! Do uslyszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypaczcie mi ta daisy ale dzis postanowilam przetestowac emotikonki. {kwiatek} Wasze posty sa takie wesole i kolorowe ,a moje takie szare. czas to zmienic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow sie nie udalo ,ale popracuje jeszcze nad tym. Vanesso u mnie tez byla burza i to jaka!! Teraz jest spokojnie . Potrzebna byla ta burza. Wczoraj bylo juz tak duszno ,a dzisiaj calkiem znosnie i przyjemnie. Planuje wybrac sie dzisiaj na maly spacer,bo nie pamietam kiedy ostatni raz gdzies wychodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SRODA______NOWA PRACA I PIERWSZA RANDKA /hihi/ To najintensywniejszy dzien agencji pracy. Wlasnie w srodku tygodnia najlepiej pozyskac nowego pracownika,,, Ruch w tym interesie skacze wtedy o 50% w porownaniu z reszta tygodnia. To takze najlepszy dzien na pierwszy kontakt/platoniczny/ z nowym partnerem/ka/.To wlasnie na srodowy wieczor najczesciej umawiaja sie ludzie na pierwsze romantyczne randki,,, Ma to uzasadnienie______o ile wszystko pojdzie dobrze,mozna sie umowic na piatek czy sobote.I ta druga randka jest juz z reguly bardziej konkretna. I nie tylko chodzi o randki.W tym dniu powinnismy organizowac nasze przyjacielskie spotkania,,,,bo sroda to dzien romantyczny,przyjacielski itp. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu____spiesze z wyjasnieniem,,,, otwierasz nawias/ten na dole/,,,,wpisujesz slowo kwiat,zamykasz nawias/na dole/,klikasz na spacje,,,,,i ENTER. Do dziela______poczekam na Ciebie! Wierze,ze powiedzie sie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nawias na dole____mam na mysli___naciskasz tylko na ten klawisz, w zadnym wypadku nie przyciskaj shift!👄 bo,,,,,wyskoczy ci nawias /ten u gory/a wtedy,,,,nic nie wychodzi,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D :D :D :D ------------------ to my uśmiechnięte, prawda, że śliczne! Taka piękna pogoda, jak nie uśmiechać się :D. Czy jutro też tak ładnie będzie? Mam nadzieję, że tak. Oto wiersz ------ ----------------------- o pogodzie:D J. Kawałek. W zacienionych alejkach spacerują ludzie Co jakiś czas zadzierają głowy i mówią: Coś nie udało się lato tego roku Po chwili wszyscy kiwają głowami Zdaje się, że pogoda jest jedynym tematem Co do którego panuje powszechna zgoda Ostatnią płaszczyzną porozumienia Tym co nie pozwala zapomnieć że wciąż jeszcze jesteśmy ludźmi Pewnie dlatego telewizyjne prognozy Cieszą się tak wysoką oglądalnością Siedzę w norze, w której przyszło mi mieszkać I zastanawiam się, na ile przypadkowy jest Wspólny źródłosłów Rzeczownika pogoda Z czasownikiem pogodzić Pozdrawiam ❤️ Akiciu, Venesso, Igusiu, KIngalo 🌻 Igusiu 32 ---- gratuluję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu_____________poszlo Ci bardzo latwo! Gratuluje! Proste____prawda? Kochana moja_____wierzylam w Ciebie! Nawet nie wiesz ,jakie cudenka robia nasze dziewczyny w e-mailach. Nie moge Ci zdradzic tego na laweczce____przykro mi:D Rzeczywiscie _____poweselal Twoj post. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna buzia za mało, a może dwie lub trzy ?? ---------------------------- :D:D:D:D:D --- 👄 Pa ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO__________-witaj pogodna dziewczyno! Dla CIEBIE_____________Miłość jak słońce Miłość jak słońce: ogrzewa świat cały I swoim blaskiem ożywia różanym, W głębiach przepaści, w rozpadlinach skały Dozwala kwiatom rozkwitnąć wionianym I wyprowadza z martwych głazów łona Coraz to nowe na przyszłość nasiona. Miłość jak słońce: barwy uroczemi Wszystko dokoła cudownie powleka; Żywe piękności wydobywa z ziemi, Z serca natury i z serca człowieka I szary, mglisty widnokrąg istnienia W przędzę z purpury i złota zamienia. Miłość jak słońce: wywołuje burze, Które grom niosą w ciemnościach spowity, I tęczę pieśni wiesza na łez chmurze, Gdy rozpłakana wzlatuje w błękity, I znów z obłoków wyziera pogodnie, Gdy burza we łzach zgasi swe pochodnie, Miłość jak słońce: choć zajdzie w pomroce, Jeszcze z blaskami srebrnego miesiąca Powraca smutne rozpromieniać noce I przez ciemność przedziera się drżąca, Pełna tęsknoty cichej i żałoby, By wieńczyć śpiące ruiny i groby. Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś do poczytania, może ciekawe ;) Z książki Krzysztofa Baranowskiego \"Praktyka oceaniczna\" Gdy czerwone słońce wschodzi w marynarzu bojaźń się rodzi Lecz gdy czerwień o zachodzie, wie marynarz o pogodzie. Red sky at morning, sailors take warning, Red sky at night, sailor\'s delight. Wytłumaczenie: Czerwony kolor nieba wynika z rozpraszania światła na zawieszonych pyłach. Przy wyżowej pogodzie takich pyłów może być więcej. Wobec tego w wyżowej pogodzie będziemy obserwować zarówno czerwone słońce zachodzące jak i czerwone wschody (w obu przypadkach pogoda będzie dobra). Czerwony wieczór i szary ranek Będzie dzień ładny bez niespodzianek Szaro wieczorem, czerwono z rana Nie bierz się bracie do żeglowania\'\' Pierwsze dwa wersy odnoszą się do wyżowej pogody. Ostatnie dwa wersy odnoszą się do systemu niżowego. Deszcz ranny - płacz panny, oba krótko trwają. Gdy ze wschodu wiatr przychodzi Będzie trwał dwanaście godzin. Makrelowe niebo i pierzaste chmury Na wysokich masztach zdejmuj żagle z góry. Mackerel sky and mares\' tails make lofty ships carry low sails. Chmury w kształcie łuski (makrelowe niebo) związane są z wysokimi chmurami, które zwiastują przyjście systemu niskiego ciśnienia z zachodu. Zazwyczaj oznacza to zwiększenie wiatrów i opadów. Gdy wiatr odchodzi przeciwko słońcu Nie ufaj zmianie, wiatr wróci w końcu. Tęcza rano ostrzega, wieczorem raduje Minie deszcz, niebo się rozsnuje. Rainbow in the morning, sailor’s warning. Rainbow in the night, sailor’s delight. Tęcza jest związana z chmurami. W czasie tęczy słońce jest za plecami obserwatora. Czyli tęcza rano pokazuje na chmury z zachodu - może związane z systemem niżowym. Natomiast tęcza wieczorem może być często związana z chmurami burzowymi, które mogą szybko przejść. Ciśnienie niskie i jeszcze spada Uważaj pilnie, taka jest rada. Dopiero, gdy rośnie, choć już wysokie Roztropny żeglarz znajdzie spokój. Pierwsze dwa wersy opisują przyjście niżu i tendencję do spadku ciśnienia w czasie niżu. Ostatnie dwa wersy opisują pogodę wyżową (chociaż ciśnienie w wyżu jest wysokie, ale nie zmienia się znacznie). Chmury gęstnieją szybko i nagle Na maszt uwaga i twoje żagle Lecz jeśli z wolna nadciągają Wyciągaj sieci, żegluj i trałuj. Wyjrzy słońce W najbliższych godzinach wypogodzi się, gdy po długotrwałym deszczu gwałtownie zrobi się chłodno, a siła wiatru zacznie się wzmagać. Dobrym znakiem jest też dym unoszący się ukośnie lub pionowo ku górze. Po całonocnym deszczu szczebioczące głośno o świcie ptaki zwiastują piękny słoneczny dzień. Gdy mimo to przed południem nadal jest pochmurno, ale z uli gromadnie wylatują pszczoły, pogoda wkrótce się poprawi. Jeśli wieczorem na zachodzie, pod chmurami pojawi się paseczek czystego, żółtego bądź zielonkawego nieba, następnego dnia pogoda będzie dobra. Jeszcze większe prawdopodobieństwo wypogodzenia się istnieje, kiedy księżyc świeci nocą jasnym, silnym światłem, a gwiazdy nie migoczą i wydają się bardzo dalekie. Stojąc na wzgórzu odczuwa się suche, ciepłe powiewy wiatru, zaś nad wodą daje się zaobserwować lekka mgiełka. Utrzyma się ładna pogoda Zachodzące wieczorem słońce jest niewielkie, złocistoczerwone i otoczone żółtą oraz jasnoróżową zorzą, a mgły kładą się o zmierzchu w zagłębieniach terenu. Trawa na łące jest znacznie chłodniejsza niż powietrze ponad nią. Nad morzem, bądź dużym jeziorem lekki wiatr wieje w kierunku wody. W górach łagodne podmuchy idą od strony szczytów. Nocą na rozgwieżdżonym, granatowym niebie pojawia się zielonkawa poświata. Gwiazdy nie migoczą, a podczas pełni księżyca, w znacznej odległości od niego bywa widoczny szeroki, biały pierścień. Rankiem zanikają nocne mgły, a obfita rosa na trawie szybko wysycha. Poranna zorza jest żółta i zielonkawa. Wschodzące słońce wygląda jak niewielki, promienisty krążek. Nadchodzące ze wschodu pierzaste obłoczki zwiastują dobrą pogodę również na następny dzień. W górach szczyty są oddalone i lekko zamglone. Nad wodą w kierunku lądu wieje lekki wiatr. Długotrwały wyż zwiastują też wysokie loty jaskółek. Kiedy w ciągu dnia pająki zajęte są snuciem pajęczyny, będzie z pewnością sucho. Niezwykła aktywność komarów zwiastuje upały. Będzie lało Kiedy niebo ma białawy odcień (znak że w powietrzu nazbierało się dużo wilgoci), w ciągu najbliższych 12 godzin pogoda się załamie. Kiedy zachodzące słońce nie chowa się za czysty horyzont, lecz za warstwę ciemnych chmur, wkrótce nadejdzie pogorszenie pogody. Deszcz zwiastują też: nienaturalne powiększenie się tarczy słonecznej i jej krwistoczerwony kolor oraz podobna barwa zorzy na wieczornym niebie. Kiedy pogoda ma się pogorszyć, poprzedniego dnia wieczorem zmrok zapada wolno i zaczyna wiać silniejszy wiatr, temperatura powietrza zaś lekko rośnie. Mieszkający w pobliżu linii kolejowej czy szosy w tym czasie lepiej słyszą przejeżdżające pociągi czy samochody. Silne migotanie gwiazd, oraz obecność rudej poświaty, tzw. lisiej czapy wokół księżyca, a także jego nienaturalna wielkość i wrażenie bliskości zwiastują nadejście deszczu. Deszczu można się spodziewać szczególnie wówczas, jeśli noc jest tak ciepła, że nie różni się temperaturą od dnia. Ogromna, czerwonawa tarcza słoneczna rankiem, a także brak rosy na trawie mówią o zbliżających się opadach. To samo zwiastują również trzaski w odbiornikach radiowych (pogorszenie odbioru). Ostrzeżeniem przed zbliżającymi się deszczami w górach jest wspaniała widoczność. O zmianie pogody na gorszą mówi też zachowanie zwierząt: jaskółki latają nisko (bo wilgoć w powietrzu zmusiła do niższych lotów owady, stanowiące ich pokarm); rankiem pszczoły opuszczają ule pojedynczo, a już koło południa gromadnie do nich wracają; bociany spacerują po polach, a nie po podmokłych łąkach. Mieszkańcy wsi twierdzą, że zawsze przed deszczem kury kąpią się w piasku, a koguty pieją wieczorem. Opady potrwają kilka dni Jeśli po południu lub nocą deszcz ustaje, ale niebo się nie rozjaśnia, nie ma co liczyć na to, że następny dzień będzie suchy. Nie ma szans na rozpogodzenia także wówczas, gdy popołudniowy deszcz jest ciepły. Podobnie, ścielący się płasko lub opadający dym świadczy o tym, że raczej nie ma szans na słońce. Jeśli mrówki pracują leniwie - z pewnością popada kilka dni, podobnie jest też kiedy ślimaki wspinają się na drzewa. Źródło: \"http://pl.wikipedia.org/wiki/Przepowiednie_pogodowe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO____napisalam do Ciebie post i poooooooooolecial! Powiem tak__________kazda z nas ma swoja pogode,,,, Nosimy slonce w swoich sercach,pomimo,ze i mamy swoje smuteczki,,,itp. Najwazniejsza dla nas____________wzajemna zyczliwosc i serdecznosc.Wiecej niczego nie potrzebujemy__prawda?:D Kochana__________nam tak latwo to przychodzi???👄 Jestem bardzo szczesliwa z WAMI! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso ---- dziękuję 👄 Już muszę opuścić Ławeczkę, ale myślami jestem z Wami. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO____swieta prawda! Od dziecka \"umialam\" wrozyc pogode.A to za sprawa moich rodzicow...Uczyli nas o jaskolkach,,,,o bocianie,,,o gwiazdach,,,a raczej ich braku na niebie,,,,i zachodzie slonca_____a o nim juz niestety zapomnialam.Jak zachodzilo to sloneczko? Wspaniala ciekawostka!Dziekuje,,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos wam powiem____________cudownie czuje sie jak pada deszcz. Oby nie za dlugo! 🖐️ Uwielbiam chodzic po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja vanesso uwielbiam burze. Lubie patrzec na blyskawice i podziwiac sle natury. Dla mnie burza za kazdym razem jeste niesamowitym zjaiskiem. I bardzo dobrze sie czuje podczas burzy. Vanesso musze na chwile wrocic do obowiazkow ,ale bede zagladac w miare mozliwosci. Pa i milego dnia🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mi dzisiaj jest. Jadlam juz sniadanie ,a mimo to notorycznie zjadam literki. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO__________specjalna dedykacja dla Ciebie serce]👄 PRZYJAZN----to wielka wartosc, jednak czasami los rozdziela, i nie mozna nic na to poradzic. daleka droga do domu przyjaciela, czasami dzieli ich ocean, a jednak wspomnienia zostaja. Nawet jak przyjaciel nas opuszcza, w sercu wciaz jest obecny, pozegnal sie,,,,,,ale wroci,,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU___________panicznie boje sie burzy! Mam zle wspomnienia,,,,,,pozostal lek.Nie zwalcze go,,,,,nawet nie staram sie,,,,,,Do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZWARTEK______UCIEKAJ PRZED SZPITALEM! Tego dnia,o ile naprawde nie musisz,nie idz do szpitala! Lekarze wlasnie w czwartki najczesciej boira wolne,chca sobie przedluzyc weekend.No i w takiej sytuacji lepiej nie ladowac w szpitalu,samotnie czekajac na badanie,zabieg czy operacje. Idealny dzien dla tych,co lubia sobie w weekend poszalec. Wlasnie w czwartki,najczesciej oferowane sa w klubach nocnych i restauracjach darmowe lub znizkowe drinki,w nadziei przyciagniecia dodatkowych gosci i skuszenia ich na piatek,sobote ,niedziele, Z tym,ze w czwartki bawimy sie krocej niz w weekend____/USA/. Ale z drugiej strony,zabawy bywaja intensywniejsze,,,,, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU_____a moze to nie Twoja wina z literkami? Moj komputer ma te dolegliwosc,,,,,,czyzby?/sic/🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! 👄 Igusuiu! 👄 Poliko 👄 Kingalo👄 Lenko👄 cocacola👄 Kinga👄 jotazet👄 IGUSIU! dla Ciebie 🌻 :-) :D 👄jestes......... :classic_cool: O jak tu dzisiaj wesolo na naszej Laweczce :D :D :D :D :D ile buziek usmiechnietych!! Venesso juz wiem co robic do czwartku..... a piatek? :-) ja juz wiem, ale powiem Wam moje kochane jutro!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu____nie wybieraj sie na spacer! Spojrz na niebo! Bedzie lalo! Co tam widzisz,,,,? Przeczytalam,ze jesli na niebie,,,,,_____ przeczytaj post POLIKO.! Hmm i jeszcze wazny jest wiatr____skad on u mnie zawiewa? Musze wyjsc na dwor🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana akiciu__________uslyszalas nasze pogaduchy? tak,tak kochana____pomimo deszczu____w naszych sercach swici slonce:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wybadam tylko.z ktorej strony wieje wiatr___wyprowadze pieska i powiem Ci co dalej,,,,, Do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×