Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

A teraz wroce do Waszych wczorajszych postow! Kingalo! odpowiadam: zapewnie bylas juz w kreacji.... pizamka!! :-) AUGUSTOW..... Mazury, piekne jeziora......... wspomienia!! :-) ale kiedy to bylo... czy wroca te lata? Pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu_______--no wlasnie_____cala uroda w tym,ze chodze bez parasola,,,,,,a potem moja cera,,,,,moje wlosy,,,,,takiez delikatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu______________dla Ciebie dedykacja o sloncu,,,,,,,Rozmowa z mądrym przyjacielem cz.2 Przyjacielu Doradz Wiem ze nie pora By cie zameczac Problemami jakich wielu Mimo ze po burzy swieci tęcza U mnie w sercu jeszcze grzmi... Powiedz czy slonce zaswieci Jeszcze kiedyś i dosiegnie mnie Promieniami swymi Niech z nieba patrzą swięci I chronią dzien Przed przewinieniami nocnymi O to z niebios bram pieśn brzmi... Spiewana po łacinie Nie rozumiem jej znaczenia Ja wiem ze wszystko przeminie I ze wszystko sie zmienia Nic nie bedzie tak jak dawniej Ze spojrzeniem konstelacjii bedzie razniej W tym sens istnienia tkwi... Ja chce winy swe oczyścic Zetrzec chanbiące plamy Czasu gładką watką Co moze sie poszczycic Ze tego czego my znamy Ona jest matką -Przelanej krwi Powiedz mi ,moj ty kamracie Co to bedzie w przyszłości Prosze pomoz mi pozbyc sie niepewnosci Która sprawia ze zapomniałem Obraz który kojarzył mi sie z tym Co dla mnie było swiętością Całą swą przeszłosc umiesciłem własnie w nim W kufrze zapchanym smutkiem jak i radością Wiedz człowieku Że ognisko moje powoli gaśnie Ale zamiast robić się ciemno Robi się jakoś jasniej To co grzało i swiatło dawało od wieków Zmieniło się w jakąs rzecz przyjemną Której nie umiem opisać Ani dotknąć nie jestem w stanie Nawet wyzezbić jej podobiznę dłutem Cisza ?? Jej nie opiszesz ,nie dotkniesz,postaci niewidzialnej Ani nie zapoznasz jej z płutnem Na którym mozna wszystko ukazać Triumf,porażkę ,smiech ,łzy,kłamstwo ,prawdę Słowem mozna błędy wymazać Chyba ze te słowa ukradniesz Wiedz moj młodszy bracie Ze gdy skradniesz juz nie zwrócisz Wpadniesz w konflikt z swiatem Swiat cię wyrzuci ,wiec do niego nie powrócisz Cięzko wybacza przewinienia Ciężko szate zgody znowu przywdziac Uważaj na to jakie są twe pragnienia Bo mozesz skrzywdzić Istotę twego sumienia A ono łez juz nie ma by płakac Za dużo wyszlochało Wiec nie zmuszaj do tego by musiało oddawać To co don należało Pamietaj na przyszłosci nadchodzące czasy Bys nie robił nic pochopnie Pomyśl nim zrobisz coś dwa razy Bys nie zachowal sie okropnie I nie musial znowu przepraszać Pokute znowu odpracowywać Nowo narodzonego kusiciela wypraszac Poziom zgody z dobrem wyrównywac To tylko moje wskazówki Starego człowieka co nie jedno przezyl Zrobisz jednak co za pragnie serce twe jak dzwon malutki Poteznie uderzy A ty zrozumiesz I uwiezysz Ze dobro czynic umiesz . Napisany 2003.03.20 Autor: TRUEposh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow hopsa-sa,,hopsa-sa moj post w kosmosie,,, urwal sie dziad,,,,, Mialo byc____dziekuje POLIKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź zawsze blisko tych, których kochasz, mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry, miej czas, aby im powiedzieć \"jak mi przykro\", \"przepraszam\", \"proszę\", dziękuję\" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,akiciu____________taka piosenka____cala TY! Jakze smutno byloby nam bez CIEBIE!❤️ Dziekuje i prosze o jeszcze🖐️ Masz racje__________wygladam na kingale,,,,, Mysle jednak,ze dolaczy do nas nieco pozniej____-zostawila mi wiadomosc na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIATEK______________DZIEN ZWOLNIEN I WYPADKOW,,,, W opinii zdecydowanej wiekszosci ludzi jest to dzien szalony,oznaczajacy poczatek weekendu. Z drugiej strony wtedy wlasnie zdarza sie najwiecej wypadkow drogowych. Pracownicy nie moga doczekac sie,kiedy dojada do domu.A potem ______do klubu czy na randke. To takze najczestszy dzien,,,,,,wreczania zwolnien z pracy. Wiadomo____wyplata piatkowa/nie wszedzie/odebrana i mozna zrezygnowac z klopotliwego pracownika. Poza tym pracodawcy zdaja sobie sprawe,ze zwalniajac w piatek,daja tym samym pracownikowi szanse na poszukiwanie innego zajecia przez weekend.[ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOBOTA______DZIEN SLUBOW Dla starozytnych Rzymian byl to dzen niezwykle ponury. Zreszta jeszcze z tamtych czasow pochodzi sama nazwa soboty ____od Saturna. Jak wiadomo,byl mrocznym tyranem,ktory usilowal pozrec wlasne dzieci. Tamte czasy dawno jednak minely....... Dzis sobota____to najpopularniejszy dzien na sluby. Szacuje sie,ze wlasnie w sobote zwiazek malzenski zawiera od 68% do 83% par/w zaleznosci od roku/. Inna sprawa,ze nie daje to zadnej gwarancji udanego pozycia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu____________-o MOJ BOZE____________ten glos,,,,ta melodia,,,i te slowa,,,,,,piekne! Dziekuje❤️ Wzruszylam sie,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie rzecz biorac_____________jezeli nie jestesmy pewne,co powinnysmy w danym dniu zrobic,mozna kierowac sie szacunkowym rankingiem dni tygodnia,pod wzgledem pomyslnosci i sukcesu. Wygladaloby to mniej wiecej tak: wtorek____sroda___piatek____czwartek____sobota____niedziela______poniedzialek:D Rzecz jasna kazde takie uogolnienie nie przewiduje indywidualnych przypadkow.A te moga nas calkowicie zaskoczyc.Kazdy powinien sam,na bazie wlasnego doswiadczenia opracowac sobie przynajmniej przyblizony ranking szczesliwych dni tygodnia lub m-cy. Dziewczyny! Jaki jest Wasz ulubiony dzien tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam srode! Tak jest _____od zawsze. Po pierwsze,jest to srodek tygodnia,,,,,i juz widze weekend,,,,,,Mam jeszcze tyle zapalu do dzialania,,,, Po drugie___________urodzilam sie w tym dniu,,,,pamietnego roku. I rzeczywiscie__________tak sie sklada,ze jest to pomyslny dla mnie dzien. Podobnie jest z dziewiatka!Cos w tym musi byc,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso 🖐️ Wychodzimy na spacerek z naszym pieskiem ale jeszcze do Was zajrze! 👄:-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akiciu______________tak,,,,,sobote takze lubie____wtedy mysle wylacznie o labie,,,,,o spotkaniach towarzyskich,rodzinnych,,,,,, Mam spokoj wewnetrzny,ze jutro,,,,nic nie musze,,,,,,,itd Zwykle w soboty wysiadywalismy przy ognisku,grilu na naszej uroczej dzialeczce,,,,,,, Kiedy to bylo???? Ocean mysli mam w glowie,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu____jak wrocisz ze spacerku_____spotkasz sie z p.Jadzia,,,,Wezme tez swojego ancymonka na krotki spacerek,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻65 Jadwiga sie ozywila,,,,, Z tym sanatorium to dobry pomysl. Jak to zalatwic? ____Teraz to zaden problem,,, Chcesz ,to jutro podzwonimy i znajdziemy ci miejsce. ___Czekam na samochod,mieli mi wyslac statkiem i juz tu powinien byc. ____To zadzwon i spytaj,kiedy bedzie. ___Masz racje,musze sie tym zajac. Brakuje mi telefonu____wyznala. Przyzwyczailam sie do komorkowego,a tu tylko mam domowy u Marty. ___Jadziu,u nas jak w Ameryce. Teraz to zaden problem.___Idz jutro i kup sobie wlasny. Jak beda jakies problemy,to ja ci kupie. bedziesz troche bardziej niezalezna. _____Zrobisz to dla mnie? ___A jaki to klopot? Nie bylo cie tutaj szmat czasu,pozmienialo sie. ___Widze,ze duzo sie zmienilo. A bedziesz miala dla mnie jutro czas? ____Czasu to akurat nam obu teraz nie brakuje___rozesmiala sie Zosia.____A co ja mam do roboty? Z przyjemnoscia sie toba zajme i wiesz co? Odwiedzimy kogos. _____Kogo?____zapytala Jadwiga. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! 👄 jestem.... dziekuje za p.Jadwige!!! Bylismy w lesie! Pogoda piekna... a zielen ...... marzenie.... wszystkie odcienie!!! Od bardzo ciemnej zieleni do prawie seledynku!! Pobiegalam tez troche, zeby zgubic kalorie i co ja tu widze.....placuszki z jagodami... nie , nie odmowie sobie takiej pychotki!! :D :D :D mniam , mniam .... co za uczta dla podniebienia! Oj zalujcie Dziewczyny, ale juz nie bede taka zostawie i dla Was!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo ciekawa, kogo to p. Jadzia odwiedzi......... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×