Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Sara :D dziś Środa Popielcowa a Ty tu nam kurczaka serwujesz????? Ja już powysyłałam wiadomości do domowników i eintop będzie w czwartek i sobotę - dziś pierogi z kapustą i grzybami ( jeszcze te robione przeze mnie na Wigilię) i maślanka:classic_cool: Dziś sypiemy głowy popiołem. Dziewczyny- co do remontów.... z 6 lat temu, miałam gruntowny remont łazienki- pozasłaniałam wszysto folią ale ... kurz i tak był wszechobecny :( Ale klatkę schodową codziennie zmywałam- dobrze, że mieszkam na parterze. To samo było, jak mąż sobie wymyślił sobie kominek w pokoju.... Hałas był oczywiście ale w granicach normy- parę godzin- gdybym klatki nie zmywała każdego dnia .... hm..... wstydziłabym się nos z mieszkania wychylić. Może i sąsiedzi by nic nie mówili.... ale CO BY POMYŚLELI????? U mnie wyjrzało jakąś godzinę temu słońce i trochę rozświetla te szare burości:) No!!! to się pośmiejcie z ministerstwa głupich kroków:D http://www.youtube.com/watch?v=OgV4iBQVNyU 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie. O zdrówko nie pytajcie a pik bo, w łóżku zostaję chyba cały dzień a psik. Do kataru a psik i innych dolegliwości a psik o krórych pisałam a psik doszedł okropny ból głowy a psik pozdrawiam a psik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, schowajcie tego kuraka na niedzielę, dni mi sie poplątały, przynajmniej w niedzielę zamiast stać przy kuchni , to pójdziecie na piękny słoneczny spacer, bo u mnie tez słoneczko ostro świeci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś, a czym Ty leczysz ten katar, mnie pomagają tabletki "Akatar" za 5 minut nie ma już śladu po katarze i jest taki specyfik " AMOL" możesz pic 20 kropli na pół szklanki ciepłej wody , możesz tez zrobic sobie inhalację, to pięknie będzie Ci się oddychalo. Zdrowia i powodzenia w leczeniu Ci życzę, apsik :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio ładny. Wzięłam już prochy to może i trochę pośpię. Caluśką noc jechałam autobusem i na...gapę. Wymęczyły mnie te sny durnowale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam pieska wypuścic na podwórze i oczywiście nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia radziła na przeziębienie herbatę z imbirem- spróbuj . Nie wiem tylko ile imbiru. Parę miesięcy temu dostałam taki korzeń imbiru od teściowej do ścierania ale ile tego należy wsypać- nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jak masz silny katar to natłuść czymś pod nosem, bo potem ból okropny. Moja babcia radziła też....... groga:P Znów nie znam proporcji ale chyba pół na pół? Pół szklanki gorącej herbaty i resztę spirytusu.... matko jedyna, chyba da się TO wypić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM wraca dopier po północy więc sama muszę się kurować. Dzięki za pomoc moje drogie. Katar jest ok ale głowa to mi zaraz odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo, mąż wraca? no, to będzie już ok! wysmaruje, przytuli zamiast misia :) Wybacz te żarty..... z drugiej strony wiem, że obecność kogoś bliskiego pomaga, choćby psychicznie. Nie wiem, może masz w swojej apteczce Fervex? Wskazania: Doraźne leczenie objawowe chorób górnych dróg oddechowych: przeziębienia, zapalenia błon śluzowych nosa i gardła, alergicznego nieżytu nosa oraz objawów grypopodobnych u dorosłych i dzieci powyżej 15 roku życia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca tak... jutro po północy buuuuuu Coś tam mam ale tutejsze specyfiki. Tutejsze są bardzo słabe. Mam nadzeję że pomogą, no i ta herbatka z rumem a raczej rum z herbatką rozgrzeje. Zamykam wszystkie swoje elektroniczne wynalazki i oczy też. pozdrawiam milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! Kingalko 👄 zdrowka zycze, M wroci to wygrzeje :D Pij duzo goracej herbatki i lez w lozeczku. Olimpio 👄 jeszcze jeden dzien musisz biedna wytrzymac i potem bedzie cisza . Ach te remonty no ale jak sama piszesz sasiedzi powinni uprzedzic i miec to na uwadze, przeciez nie mieszkaja w domku jednorodzinnym , zycze Ci moja kochana cierpliwosci. Klaro eintopf po niemiecku to tak naprawde " zupa z jednego gara" :D.... to zupa warzywna.... po polsku :D Saro dzieki za ladne linki 🌻 Rybciu Ty to jestes wszechstronnie utalentowana . 👄 Pozdrawiam i zycze milego wieczorku a dla Kingali milego popoludnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne jest życie kiedy nie boli jeszcze piękniejsze jak nie grasz roli gdy jesteś sobą tak w każdym calu żyjesz w rytm serca jakby na balu. Wszystko rozumiesz kochasz,przebaczasz a kiedy tracisz to nie rozpaczasz wdzięcznie przyjmujesz co los ci niesie resztę zostawiasz na marginesie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynka i Sara się dogadała:D- to naprawdę przyjemne 🌻. Miło- jak jest miło na ławeczce👄 Krystynko ...co do eintopu- może być i" zupa z jednego gara", jak pisałam , moja teściowa - poznanianka mnie jej nauczyła. Ja tylko słowo "eintopf" przetłumaczyłam z niemieckiego:)- gulasz....zupa gulaszowa.... Ale rzeczywiście to zupa warzywna..prawie, bo przecież z mięsem :D ach!!! ci Niemcy- zawsze wszystko na odwrót:) orzeczenie pomylone z podmiotem:)- jedynie w języku polskim wszystko na swoim miejscu.... Krystynka- jak Antoś ? Rybcia- a wycieraki????- poprawione??? I pewnie jeszcze w kościele byłaś? Ach- zazdroszczę Ci tych Twoich krajobrazów... Olimpio- chyba masz już spokój z hałasem???a tak, na dobrą sprawę to i Tobie przydałaby się herbatka z....cytrynką...chociażby!!!- jak zdrówko??? Głowa popiołem posypana....nawet mąż zdążył:) wrócić z pracy do kościoła. Kinia- jak się czujesz? Wytrzymasz do jutra??? Mąż wróci...- będzie lepiej. W tej swojej Gruzji :P (Georgii) znajdź specyfik podobny do składu Fervex-u. Saro- buziaki👄- jak tak Twoja sunia? mój wredny jamnik/ KOCHANY- dobrze reaguje na lekarstwa ale.... i tak jest wredny....kochany.:) A tak w ogóle to rzeczywiście jest Przedwiośnie- było +7,4 stopnia celsjusza! Czemu mi się przedwiośnie kojarzy z Żeromskim- jego szklanymi domami, z Cezarym Baryką???? Takie tam..... Dobrej nocy Laski a u Kini????? obiad teraz- tak koło 15-tej..... i ciepło- buziaki 👄 )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kichanie przeszło i mam nadzieję, że wyzdrowieję do jutra. Jutro mi przywożą igły sosnowe i musze je rozłozyć pod krzakami. A ja? Ja w łóżku leniuchuję. Na domiar złego jeszcze kaszlę. Robie własnie herbatke z rumem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy, wietrzny i pochmurny ranek. Całą noc wiało, w kominku słychać było jak wiatr hula :) W domu to fajnie ale na zewnątrz brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Do kawki \_/> dokładam babkę, którą wczoraj upiekłam. Rano słodzycze są nieszkodliwe :) p.s. Dziewczyny, widzicie, nasz topik jest "czytany" i chyba pilnie śledzony:) przez jakoweś "życzliwe" pomarańcze.:P Każdy pisać może gdzie chce- jak mu to sprawia przyjemność...... opinię o ludziach sama sobie wyrabiam i CUDZE mnie nie interesują zupełnie - "życzliwa" pomarańczko. Pozdrawiam Babeczki z Ławeczki 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. Bardzo wieje i pada chwilami deszcz więc rozkładam nad ławeczką pawilon,aby żadna już się nie przeziębiała. Zdrówka życzę kichającym. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę,odwrócić kartkę w kalendarzu i zaczynać na nowo. Z pomarańczy to ja robię podstawki do świeczek i mam piękny zapach w domu. Dzielę pomarańczę na pół,wybieram miąższ a skórkę ładnie nacinam w ząbki,wbijam parę goździków i wkładam świeczkę/podgrzewacz/.Zapach w domu cudowny. Także pomarańcze możecie zostać "przerobione" na świeczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza ma kolor bieli Krzyk , w kolorze czerwonym Szepty bywają różowe Nadzieja nosi zielony. Nudzie pasuje szarość A w czerń ubiera się żal Marzenia są migdałowe Dla nich niebieski mam szal Tak los przypadkiem rozdaje... w jednym Ci lepiej lub gorzej, nikomu się raczej nie trafia życie w jednym kolorze. Piję kawkę od Klary,chwyciłam też kawałeczek babki,dzięki,smaczna. Krystynkko wiersz piękny. Kingala choreńka a ma dzisiaj roboty ogrodowe,oby więcej się nie przeziębiła. Olimpia może nareszcie w spokoju pomieszka w swoim mieszkaniu,oby jak najszybciej zaległa cisza. Ja spodnie zrobiłam,trochę ciężko bo na szwach bocznych grubo,ale pomalutku maszyna dała radę.Głowa posypana popiołem,teraz trochę zadumy i powagi.Po kościele byliśmy u brata obejrzeć jego nowe meble/skórzany komplet wypoczynkowy/ i do domu przyszliśmy dość późno,więc tylko spa,siusiu,paciorek i spanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. Bardzo wieje i pada chwilami deszcz więc rozkładam nad ławeczką pawilon,aby żadna już się nie przeziębiała. Zdrówka życzę kichającym. Po każdym dniu trzeba postawić kropkę,odwrócić kartkę w kalendarzu i zaczynać na nowo. Z pomarańczy to ja robię podstawki do świeczek i mam piękny zapach w domu. Dzielę pomarańczę na pół,wybieram miąższ a skórkę ładnie nacinam w ząbki,wbijam parę goździków i wkładam świeczkę/podgrzewacz/.Zapach w domu cudowny. Także pomarańcze możecie zostać "przerobione" na świeczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycia- - dobry pomysł z pomarańczą- muszę wykorzystać. A swoją drogą ta pomarańcza jest taka monotematyczna :P.... każda z nas już została kilkakrotnie wyzwana. Wiemy pomarańczo, co o nas myślisz ale..... my to mamy w DUPIE :D Chyba najlepiej to nie reagować na troli internetowych :classic_cool: http://3.bp.blogspot.com/-KljuTcXd7NU/TlDsBUkly_I/AAAAAAAAAmA/xJlHiO5iHms/s1600/files_troll_2.jpg a tym samym stosować zasadę - NIE KARMIĆ TROLA! http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090918125310/nonciclopedia/images/c/c3/Non_nutrire_i_troll_2.jpg Rybcia zadaszyłaś Laweczkę:), nie zmokniemy. Sara wczoraj podarowała nam Ciapka do pilnowania Ławeczki :) Jem właśnie "moje" śniadanie :P dwa jajka na twardo, grejprut i herbata . W ciągu dnia, nie więcej jak 1500 kcal.- i efekty po tygodniu już są:) odchudziłam Święta Bożego Narodzenia w końcu :classic_cool: Mimo tak fatalnej i brzydkiej pogody..... wiosna jednak idzie....🌻 Rybcia 🌻 Kingala🌻 Olimpia🌻 Krystynka🌻 Sara🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×