Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Co brałam ?? Nic nie muszę brać MM na mnie tak zbawiennie i czarująco działa. Wystarczy tel a ja w skowronkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze juz pozno ale stawiam winko i wypijam z Wami za zdrowie Wszystkich , potem ide do spa..... a rano do pracy , czas leci szybciutko bo ani sie nie obejrzalam a tu znowu weekend :D. W sobote wybieramy sie do Polski na wycieczke :D a wniedziele jestesmy zaproszeni na obiad do mojej siostrzenicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynkko ucałuj Antosia od "ławeczkowych babć"i niech zdrowo rośnie. Kingalo nie przepracowuj się,musisz być wypoczęta jak mąż przyjedzie no i zdrowa. Klaro masz rację"prasowanie na jutro"nie zając nie ucieknie. Narobiłam sobie strasznej ochoty przez Sarę na owoce i już mam prawie zastygłą w salaterkach galaretkę z truskawkami.Rozpuszczam we wrzątku galaretkę i wkładam go niej owoce zamrożone.W mgnieniu oka galaretka tężeje a owoce w niej są jak świeże.Na to można nałożyć śmietanę w sprayu lub bitą śmietanę Śnieżkę.Teraz zjem bez śmietany. Kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę iść odnowić pasemka i troszeczkę podciąć,winka chętnie się z Tobą napiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia to jest genialne
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu ja jestem chetna :D Ja z uśmiechem rano wstaję, i choć marzeń swych nie spełnię, mam cię przecież przyjacielu, więc ta radość we mnie będzie. Ty potrafisz sprawić radość mi, tą rozmową między nami. Choć samotna czasem bywam, to mam ciebie z wierszykami. Nie opuszcza mnie optymizm, choć nie zawsze łatwo, wiesz. Nie ma co wszak narzekać, tak ogólnie fajnie jest. Bo gdy ma się przyjaciela, choć daleko, wirtualnie. To nadzieję, radość mamy, a co ważne - wciąż kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami nocą światło księżyca gdy patrzysz na nie, pięknem zachwyca. Słyszysz?... gałęzie szumią melodie... kołyszą ciszę miękko i zgodnie... Patrzysz na tańce światła i cienie myślisz,rozmyślasz... coś pragniesz zmienić... Wybierz więc drogę tą najjaśniejszą... pełną uczucia tą najcieplejszą...... Spokojnej nocy.Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być blisko,nigdy się nie oddalać Budować szczęście i zawsze je wychwalać Łapać uśmiechy i rozdawać je smutnym, ale nie wszystkie... nie należy być rozrzutnym. Całować wiatr lub gonić go po górach śnić marzenia i skakać po różowych chmurach Fruwać lekko jak ptaki na niebie i najważniejsze... znać Ciebie i siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz, dzień się już gubi, księżyc magię sypie nocą, wiatr kołysze, do snu tuli, zapach delikatny tłocząc. Filuternie przymruż oczy, dosłysz te zalotne szepty i zamieniaj je w uśmiechy oraz najpiękniejsze gesty Pamięć tej niezwykłej chwili niech sen urealnia każdy, najwonniejszą drogą wiedzie tam gdzie owocują gwiazdy. 🖐️ dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynko...
Rybcia rano jest w domu-to ty chyba musisz iść do pracy. Chyba ze cos ściemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....nieeee, jakaś Legia gra! ja jutro do pracy. Mąż w pracy...więc...chłopaki do nas do łóżka- ja do ich pokoju..hahaha na chwilę korzystam z kompa:0 Muszę już spać, tak , jak Krystynka, bo jutro praca............ Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak tu poetycko! Przynioslam cala patere owocow.Mam gest,a coooooooo! Jakie piekne wiersze Krystynkki i Rybci,linki muzyczne Sary!!!!!!!! . Wino leje sie.... Pozwolcie,ze naleje sobie odrobinke.Oooooooo czerwone,wytrawne.Mniam,dobre. Klaro,psssssssss:)nie wodz na pokuszenie:) Kingala,jak na Pania Laweczki przystalo klania sie kazdemu. Dziekuje Ci za spotkanie.Jestem w skowronkach. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje miłe panie, skończyłam sprzątanie garażu wraz z układaniem narzędzi po remoncie podpiwniczenia. No właśnie Olimpio z synem zrobiliśmy sufit podwieszany i ułożyliśmy panele podłogowe w tvroomie u niego w podpiwniczeniu. Ściany on już sam malował. Trochę było tego układania narzędzi. W garaż położyłam dywan rózgowy i... fajnie wygląda. teraz biorę się za ogarnięcie domu. Przez moje kichanie i złe samopoczucie trochę powstał kogel mogel w kuchni i sypiali. A więc komu do pracy temu śpieszno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim poetkom Rybci i Krystynce miłych snów. Olimpii spokojnych snów. Klarze i Sarze nocnych marzeń moc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We śnie We śnie jesteś moja i pierwsza we śnie jestem pierwszy dla ciebie rozmawiamy o kwiatach i wierszach psach na ziemi i ptakach na niebie We śnie w lasach są jasne polany Spokój złoty i niesłychany pocałunki zielone jak paproć Albo jesteś egipska królowa jak miód słodka i mądra jak sowa a ja jestem dla ciebie jak światło. Konstanty Ildefons Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pierwsza myśl" Nie zawsze piszę Nie zawsze słyszę Nie zawsze czuję Gdy wiatr kołysze A tak gdy patrzę W to w stu procentach Pamiętasz jeszcze? Bo ja pamiętam Dlaczego wierszy Nikt nie rozumie? Dlaczego pisać Nie każdy umie? W takim szaleństwie Taka metoda Nie przyszła moda? Nie przyszła moda... Snują się słowa Czas wyrywają Setki historii Wnet porywają A kiedy człowiek Przestać już musi To czas ucieka I go przydusi Gdy nie rozumiesz Sensu swojego Nigdy nie próbuj Zrozumieć tego Domy wariatów Pełne w całości Nie potrzebują Już nowych gości A gdy pomyślisz Razu pewnego Zrozumiesz sens ten Życia swojego Czarno na białym Masz wypisane Zabliźnić ranę Będzie Ci dane autor:dawidskaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och pomarańczo az poczerwieniałaś ze wstydu :P :-P :p :-p :) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To źle że pracy nie masz, nie masz co z czasem robić a to jest wkurzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×