Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

aaakiciaa,wzamian piosenka i slowa... http?/persjada22.ovh.org/romantica/piosenki2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaakiciaaa,dziekuje za Twoje serce.Bardzo staralam sie i nic nie wychodzi.Przepraszam.Moze panie mi pomoga pozniej.Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAkiciu -wracaj szybciutko do formy i zdrowia dobry duszku tego topiku:) Dziękuję wszystkim za WALENTYNKI za życzonka i pamięć .\\ Muszę na razie zniknąć do garów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! \"Nie mow \"Mam pecha\", mow;\"Mam szczescie\", a ono sie do Ciebie usmiechnie! http://teledyski.onet.pl/0,790867,0,177,teledyski.html Pasjo! Cos cudownego!Dziekuje. aaaakiciaaa,nie wiedzialam,ze wybierasz sie do szpitala. Najwazniejsze,ze juz po wszystkim. Pozdrowienia dla wszystkich bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan walenty
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce-sercu-serce daje
W Anglii w dawnych czasach w Walentynki dzieci przebieraly sie za doroslych,chodzily od domu do domu w malych grupach i spiewaly piosenki o milosci,z powtarzajacym sie motywem: Dzien dobry,Walenty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce-sercu-serce daje
W Walii popularne byly drewniane milosne lyzeczki,ktorymi zakochani obdarowywali sie 14 lutego.Lyzeczki byly najczesciej dekorowane serduszkami,kluczami i klodkami.Mialo oznaczac: "Otworz moje serce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce-sercu-serce daje
Wlosi odarowuja sie w ten dzien czerwonymi ubraniami,szczegolnie bielizna__damska i meska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce-sercu-serce daje
W Japonii i Korei rowniez zagoscil zwyczaj swietowania Walentynek,ale przyjelo sie,ze w ten dzien kobiety daja czekoladki mezczyznom,ktorzy im sie podobaja.Ten rodzaj okolicznosciowych czekoladek nazywa sie giri--choco,od slow giri--obowiazek i choco--skrot od czekolada. Natomiast mezczyzni odwdzieczaja sie za prezenty w inny dzien__14 marca,tzw.Bialy Dzien.Daja wtedy prezenty tym kobietom,od ktorych dostali czekoladki,sa to jednak nie tylko slodycze,ale i bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce-sercu-serce daje
W Korei Poludniowej obchodzony jest tzw.Czrny Dzien 14 kwietnia.Wtedy mezczyzni,ktorzy nie dostali w Walentynki czekoladek od kobiet,spotykaja sie i jedza Jajangmyum,makaron w czarnym sosie. W Chinach jest odpowiednik tego dnia,zwany Noca Siedmiu,ktora odbywa sie siodmego dnia siodmego miesiaca kalendarza ksiezycowego,czyli mniej wiecej w polowie roku. Natomiast w Japonii dzien taki nazywany jest Tanabata i obchodzi sie go 7-go lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce-sercu-serce daje
W Brazylii nie obchodzi sie Walentynek,jest tam natomiast 12 czerwca swieto zwane Dniem Zakochanych/Dia dos Namorados/. Jest to dzien Sw.Antoniego,znanego w Brazylii jako opiekuna zakochanych i malzonkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Panie! Powinno wiedziec Wasze SERCE, jakie jest imie moje. Ten-kto pisze jest Wam dobrze znany, ten -kto czyta,jest stale kochany. Coz Tobie imie moje powie?,,,,,,,nic, lecz gdy Ci bedzie smutno, wymow je szeptem jak niczyje, i wiedz o tym,ze jest srce,w ktorym zyjesz, i jest ktos,kto o Tobie mysli. ❤️❤️❤️❤️ Wszystkim Walentynkom o imieniu Kingala,Pasja,Dalila,Poliko,aaakicia,cocacola,Alusia,kobieta samotna,Zabciaa,jotazet,zyczliwe pomaranczki i nowe panie,ktore tu zajrzaly oraz tym , ktorych nie wymienilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×