Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akryle i zele

jak sie wam podobeja takie panzokcie?

Polecane posty

Gość dobre do dłubania w tyłku co
najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee eee
pierwsze paskudne - jakby sie koperek poprzyklejal drugie ladne trzecie paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaa nie moge
Co to kur w a ma być ??!! Może jakby te dłonie i paznokcie na focie były zadbane,to jakoś by to inaczej wyglądało.A tak,to jakby przylepić powycinane kawałki papieru kolorowego do pozdzieranych resztek paznokci baby prosto z pola...OCHYDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akryle i zele
ale przeciez wszystkie dzieczyny ktore sie znaja na modzie maja takie paznokcie. mam bardzo ladna i zadbana kolezanke i ona tez ma takie ladne dlugie paznokietki. co prawda moze nie sa za wygodne ale faceci uwielbiaja takie gadzety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6jyurthdd
a czyli widze ze jest tu duzo dziewczyn ktore lubia taki styl :) przeczytalam ostatnio ze takie paznokcie sa juz passe i prawie sie zalamalam... ale mnie podnioslyscie na duchu :):*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co za tandeta!!!!!!!!!to juz wogóle nie jest modne,teaz najładniejsze to są na jasno pomalowane i krótkie zadbane.zawet jak by mi ktos za darmo chciał to zrobic bym wyrzyciła,nigdddy taki wieśniackich paznikci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne są
i obrzydliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje dla tych dziewczyn co decyduja sie na akryle, aby kupily odzywke Sally Hansen. Ja tosujac tylko ta odzywke mam dlugie, bardzo mocne paznokcie, polecam naprawde. A te na zdjeciach faktycznie juz nie modne zwlaszcza takie kolorowe i takie szponiska za dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
szponiska... przeładowane i pstrokate... już poza modą... na wiejskiej dyskotece zadadzą szyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja drugie- sa słodkie jestem w tym klimacie zdobnictwa i nawet jak jakiekolwiek zdobienia bedą passe...to i tak mnóstwo kobietek bedzie je robić i nadal chce miec takie własnie kolorowe, z wiejskiej potupajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę nie te miały być....trzeci rząd od dołu,te po prawej stronie :) na takim żółtym tle czerwone końcówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudne-totalna tandeta.Paznokcie a\'la kurwiszony. Zero elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akryle i zele
no chyba zartujesz. wszystkie szanujace sie panie pracujace w biurach maja takie piekne paznokietki. i to wcale nie jest tandetne :O po porstu trzeba miec gust i szyk a jak widac niektorym go brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tipsy muszą być wielkie i szerokie jak łopaty? przecież naturalne paznokcie tak nie wygldają są subtelniejsze niż takie kiczowate kolorowe łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
ja nosze akryle od paru lat ale kulturalne french lub zupełnie przeroczyste nie żadne łopaty pracuje w biurze - i jak podaje ręke kliencie to mam swiadomosc ze moja reka jest zadbana co prawda czesto spotykam nastolatki z łopatami zamiast paznokci i z tandetnymi wzorkami - ło matko - obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne i gustowne
fuj, fuj, fuj, fuj, fuj :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie bardzo przepraszam
przeczytałem tu ze faceci lubią takie paznokcie...otóż nie wszyscy. Jeśli maja odrobinę gustu to nie podobaja im sie!!!! Ja uwielbiam kiedy kobieta ma zadbane dłonie i piękne (NATURALNE!!!) paznokcie bez tych kiczowatych wzorków rodem z cyrku. Subtelene i eleganckie a nie takie krzykliwe i wulgarne. Zadbane kobieta (czyt. dama) z pewnoscią by czegoś takiego nie nosiła :-0 Sorki, ale sądzę że nie tylko ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram poprzedniczke :D Takie paznokcie są beznadziejne i tandetne... Podobają mi się tipsy ale tylko z francuskim i w odpowiedniej długości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
o tym własnie mówimy a te z linków - co za tandeta i koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
okropieństwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie paznokcie nie są MODNE... to, że co druga dziewczyna robi sobie TAKIE COŚ na paznokciu wcale nie oznacza, że to modne. to tak jak z różowymi bluzeczkami i białymi kozaczkami w szpic. wcale nie jest to modne, ale NIESTETY popularne wsród zacofania naszego społeczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, jeśli kogoś obrażę, ale to maksymalna ohyda. Zwłaszcza te pierwsze - faktycznie jakby się koperek do lakieru przykleił. Te pierwsze są po prostu odrażające. Nie dość że paznokcie ohyda, to jeszcze ręce niezadbane, skórki po bokach to chyba idiota robił, wyglądają jak obskubane, w dodatku mam wrażenie, że ręka wymazana podkładem... bo skóra i linie papilarne jakoś dziwnie wyglądają. Długość paznokcia w ogóle niedopasowana do kształtu! W dodatku wszystkie te paznokcie są łopatowate, żadna ręka nie wygląda dobrze z wielką, sztuczną, szeroką i zakrzywioną łopatą. Długie paznokcie - tak. Ale na Boga! nie takie szerokie i wielkie! Zdobienia - tak. Ale dyskretniejsze. Widziałam niedawno świetnie ozdobione paznokcie, ale tylko na serdecznym palcu. Taki delikatny wzorek. Zresztą przy większości (nie wszystkich, zaznaczam) sztucznych paznokci strasznie się rzuca w oczy ich sztuczność. Bo są po prostu grube! Naturalna płytka jest cieńsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że kształt paznokcia trzeba dobrać do kształtu dłoni. Krótkie, grube palce, zdobne w szeroką, zakrzywioną łopatę z oczojebnym wzorkiem, dodatkowo skrócone masywnymi pierścionkami... sam smak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×