Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akryle i zele

jak sie wam podobeja takie panzokcie?

Polecane posty

Sorki ... ale każdy kto choć troche sie zna na obowiązujących trendach w modzie wie ,że długie kolorowe paznokcie już nie na czasie .... Teraz triumfuje jeszcze french i dosyć krótkie paznokcie. Z kolorów to czerwień - taka argetyńska .. rzadne bordo czy ciemny brąz , a już na pewno nie jakieś \"remizowe\" kwiatki czy szlaczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie troche kultury... buhahahahaaa ,,won,,to do psa...osobiscie nie pochwalam paznokci a\'la szpony z mnostwem wzorkow i niepotrzebnych ozdobnikow...sama mam akryle od kilku lat ale sa krotkie robione w profesjonalnym zakldzie kosmetycznym przez doswiadczona kosmetyczke zazwyczaj nosze french poniewaz jest najbardziej elegancki i subtelny poza tym nie mam wcale lopat tylko waziutkie ladne cieniutkie akryle duzo osob mysli ze to sa prawdziwe paznokcie:)tak wiec wszystko jest kwestia odpowiedniego wykonania i wyczucia smaku...a te pazurki ktore sa widoczne w linkach to najprawdopodbniej akryle i zele z jakiegos pokazu zazwyczaj robi sie takie przeladowane na pokazach;),sa tez kobiety ktore nosza takie pazury na codzien jednak to nie jest w dobrym guscie...zanim zaczniecie krytykowac chorem akryle czy tipsy zastanowcie sie co chcecie zjechac....bo nie wszyscy nosza badziew a okreslenie tipsiary nijak sie ma do dziewzyn ktorych tipsy sa ladne i zadbane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo fuujjj
Pierwsze pasują do zawodowej kurwy styl długość itp drugie oblecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do litlle budda
znajomość ortografii jest zawsze w modzie. nie pomoże znajomość mody i nowinek kosmetycznych, jesli w głowie pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mam pyttankoo
jak tu nalozyc podklad takimi paznokciami? Albo wytrzec "pupe", albo zrobic cos w domu typu obieranie ziemniakow itd A jak pisac jak sie pazury wbijaj w inne palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wriy oug lojb
hahahaha to na pewno jest nieodzowna pomoc przy aplikacji tamponow. a tak na serio to o czym my tu mowimy. panny z takimi pazurami zazwyczaj siedza w swoich zlotych klatkach, maluja te pazury, udoskonalaja makijaz, wydaja pieniadze w butikach z markowymi ciuchami i pewnie myjki do naczyn na oczy nie wiedzialy....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, nie wierzę że można sobie zrobić coś takiego i jeszcze się z tego cieszyć! Szczyt tandety, kicz, ohydztwo! Brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się nauczyć z tym żyć
kalectwo, bo kalectwo. żyje się trudniej, ale ekspedientka w pobliskiej biedronce ma takie. jakoś nie siedzi w złotej klatce tylko pracuje dużo ciężej, niż ja i pewnie wy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie .po pierwsze ,najpierw zadbane czyste dlonie , nie zgryzki naturalne .piekno lezy w eleganci i estetyce .i uwazam ze zarowno natyralne paznokcie ,iak i modne przedlozane tipsy sa na tak.kiczowate sa wtedy kiedy robimy je po kosztach u kolazanik,lub nie mamy szczoteczki do paznokci.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie .po pierwsze ,najpierw zadbane czyste dlonie , nie zgryzki naturalne .piekno lezy w eleganci i estetyce .i uwazam ze zarowno natyralne paznokcie ,iak i modne przedlozane tipsy sa na tak.kiczowate sa wtedy kiedy robimy je po kosztach u kolazanik,lub nie mamy szczoteczki do paznokci.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie czy naprawde zyjemy w takim zasciankowie zeby w ten sposob sie wypowiadac??tak jak juz wczesniej wspomnialam od kilku lat mam akryle i nie sa one ani kiczowate bo to kwestia dobrego wykonania,nie jestem pusta lalunia (a swoja droga skad pomysl ze akryle czy tipsy nosza tylko dziewczyny tego pokroju??)i wykonuje w domu wszystkie zajecia-zmywam sprzatam,nie mam rowniez problemu z nalozeniem podkladu...naprawde dziwie sie ze mozna miec takie zacofane poglady...chyba ze oczyma wyobrazni widzicie dziewczyne z kilkunastocentymetrowymi pazurami..wtedy moze byc problem,w kazdym innym przypadku akryle nie sprawiaja problemu...wstyd mi tylko ze nasze zacofane spoleczenstwo mysli takimi kategorami..oj lubicie szufladkowac ludzi...tylko z czego to wynika??lepiej sie poczujecie kiedy kogos zjedziecie??i to na dodatek nieslusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mowa przecież była
o tych ze zdjęć! te były wstrętne, więc o co te wrzaski? przeczytaj sobie temat topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla gabryska
to dajcie linki do takich, które Weaszym zdaniem są ładne i gustowne. Ktoś już wczesniej podał i faktycznie sa niezłe. wklejcie coś fajnego, chętnie wypróbuję bo skończyły mi się ciekawe pomysły na wzorki (mam swoje paznokcie) a nie chcę naciapać na nich byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamela
coś obrzydliwego:( a jak jeszcze czytam, że autorka topiku pisze, że to piękne i gustowne, i wszystkie dobrze ubrane dziewczyny noszą coś takiego, to mi się zakwasy w mięśniach robią... po pierwsze: sama długość paznokcia to koszmar - takie szpony! ani to estetyczne, ani atrakcyjne wizualnie, ani sexy, ani praktyczne... ohyda. eleganckie paznokcie są zadbane i KRÓTKIE tj. wychodzące ponad opuszek palca raptem ze 2 milimetry. poza tym skórki wokół nich są zdrowe i niepoobgryzane, a same paznokcie mają kształt ładnie zaokrąglonego na rogach prostokąta, a nie takiej łopaty. po drugie: takie aplikacje, rysunki i świecidełka to tandeta. najefektowniej na paznokciach wygląda frencz - doskonały i na codzień, i od wielkiego dzwonu. jak nie frencz, to paznokcie jednobarwne, byle nie z odpryskami. i takie właśnie paznokcie noszą dobrze ubrane, zadbane kobiety. argument, że wielu dziewczynom się te ze zdjęcia podobają kompletnie do mnie nie przemawia - fakt podobania się nie sprawia, że te pazury stają się gustowne. są odrażające i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akryle i zele
do melamela nie wiem dlaczego ci sie wydaje ze mozesz mnie obrazac tylko dlatego ze nie podobaja ci sie takie paznokcie. sama nie potrafie zadbac o naturalne paznokcie i szczytem moich marzen jest posiadac wlasnie takie paznokcie. jak sie elegancko ubierzesz, jakies kozaczki i spodnie 3/4 i nie daj Boze musisz isc na jakas impreze albo dyskoteke to przciez musisz jakos wygladac!!! takie paznokcie wyrozniaja z tlumu i sa bardzo kuszace. osobiscie nie spotkalam sie z opinia zeby byly odpychajace albo tandetne... sa gusta i gusciki a wedlug mnie takie paznokcie sa bardzo eleganckie i kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamela
nie obrażam, wyrażam tylko swoje emocje związane z zobaczeniem tych koszmarnych (podtrzymuję swoją opinię!) obrazków. jeśli Tobie podobają sie takie pazury - w porządku, dla mnie to nie jest problem, ale dla Ciebie widocznie problemem jest moja niechęć do nich, skoro tak reagujesz. moje pojęcie elegancji jest zupełnie inne i nie obejmuje takich paznokci, tym bardziej w zestawieniu ze spodniami 3/4 i kozaczkami. co więcej, Twoje paznokcie mnie absolutnie nie kuszą, a Ciebie też z tłumu raczej nie wyróżniają, gdyż całe mnóstwo dziewczyn wielbiących pewien styl ubierania (disco-elegancja, względnie Doda-elegancja, nie mylić z elegancją) bardzo mi zresztą daleki, takie nosi. dlatego nie oburzaj się, gdy ja, bądź inne forumowiczki (nie jest ich mało, więc tym bardziej nie rozumiem, czemu to ja oberwałam) piszemy, że Twoje cudeńka są dla nas niegustownymi paskudztwami do entej potęgi. dajemy sobie radę z eleganckim wyglądem i interesującym imagem imprezowym bez pomocy długaśnopaznokciowych malowideł - i najwidoczniej bardzo nam to służy, a nasza atrakcyjność, seksapil, wyróżnianie się z tłumu i styl ogólnie pojmowany w żaden sposób na tym nie cierpi, a wręcz przeciwnie - zyskuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacoooffana
co to znaczy na french

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wies tanczy i spiewa
takie cos noszą blachary, tipsiary, barbie, dresiary,prostytutki,i caly margines społeczny i zadnemu facetowi normalnemu(czytaj-nie dresowi) nie podoba sie to,mnie rowniez...tipsy są dawno juz passe i to obciach nosic cos takiego,a jezeli wartosciowa dziewczyna dala sie namowic na takie cos to chyba mozgu zapomniała wziąc z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×