Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

oj tam, jeszcze 25 godzin, z tym ze dzisiaj na nocke robie tluaczenia, a dwa ze jutro z rana chrzciny... (tak, sam w to nie wie wierze, ale jestem chrzestnym) p.s. ile sie daje na te chrzciny w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem , za moich czasów to sie dawało medalik , teraz to chyba z piec stówek daja :o przynajmniej tak słyszałam niedwano0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu🖐️ na kafe tez było kilka tematów o tym , jak przeczytałam , ze na wesele trzeba wyskoczyc z 1000 od pary to zwiedłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się wybierasz? czy bedziesz się hibermnował? zapisz jej działke na POD \" pszczółka\" , niech marchewke sieje , czy cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala, wez mnie nie denerwuj. nie mialem z kim isc, bilet sie zmarnowal, bo tamta panna mnie wystawila do wiatru, nastepna rezerwacja jest dwa lata do przodu, znajdziesz sobie kogos, to Ci pogratuluje. mowilem juz, od 23 pazdziernka 00.00 znikam. jestem konsekwentny w dzialaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ustalania trzeba dwojga. czyli dialog - rzecz niezbedna, ale rzecz nabyta lub wrodzona. jak sie ma ponad 20 lat i sie nie umie rozmawiac, to juz nic nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×