Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

:D nie wiem , co mu tam jest , chyba toczen mnie interesuje , dlaczego lezy w amerykańskim szpitalu w jednorazowym fartuchu z włokniny ,a nie w ludzkiej odzieżY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, prawdopodobnie musialo się stać z nim coś nietypowego, bo spał z MagdąM..........................tak sądzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ropzumiem , jak spał z magdą , to mu sie piżama szpitalna nie nalezy , czy jaK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on musi mieć teraz kłopot.....gdyby nie spał, to by go nie dotknęłó żadne fatum a skoro jest glownym bohetrem to musi go cos spotkać, zeby mial sobie z czym radzić Arava, no, przeciez światla kobieta jesteś...:ona pewno czaisz bazę, o co tu chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to nie dziwi...tez lubię.tzn. nie mąz , mężanie miałam nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he , ja tak sama podnosiłam i podnosiłam , az mi juz było głupio.No , ale sie udało.Kalamiti -piateczka.Co tam w moim ukochanym miescie słychać?Cieplutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no osierocił , a misia to zdecydowanie za mało przytulamy , jak sądzę.Ale jakby LM był , to bym mu napisała , ze jednak mam wystarczajaco duzo ikry , zeby on-juz-wie-co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzika.Za dawnych czasów tez o takich pisywałam:p ale zima cenię sobie sen i o tej godzinie co najwyzej moge sie z boku na bok obrócic , inna aktywnośc wykluczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrazam soebie, zeby cokolwiek bylo w stanie wyciagnac mnie z lozka o takiej oblednej godzinie :O Moze kubel zimnej wody na leb... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atem potrafiłam sie tak kłaśc i wstawac o 7 , i miałam energie na reszte dnia.Powinnam zmienic kraj.Na taka na przykład Algierie może? Cieplej tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeciwniczka marznięcia.Moga byc nawet dookoła Arabowie , JA CHCE CIEPŁA!SŁOŃCA! Prawda jest taka-gdzie ciepło , to i ludzie kolor skóry maja ciemniejszy , no a roznice kulturowe to normalna rzecz , trzeba sie rozwijac , byc otwartym na inne kultury , poznawac zwyczaje innych nacji. I grzac stare kości w słońcu , ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym sie wolala np do Meksyku wybrac. Tez cieplo :D A ta inna nacje arabska to moze przyjdzie nam poznac, nawet bez wyjezdzania... Kto wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, Meksyk , Brazylia... sie rozmarzyłam.Na razie małopolska w strugach deszczu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×